Огляд каталогу
- 817 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 817 результатів
Перегляньте напої в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 817 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 136,592 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає напої з таких міст як Ужгород, Мукачево, Виноградів, Берегове, Хуст та інших міст.
“Доброго часу суток!Мене звати Світлана, більше шести років їздимо з чоловіком до готелю "Корона" і дуже , дуже вдячні господині Ірині за теплоту, якісний та комфортний відпочинок та лікування! Страждаю грижами та подагрою.Вода лікує !!!!Для мене головне комфорт , гарна та чиста білизна, гарні матраци.В кожному номері є душ та туалет.Все чисте.Гарний персонал, покоївка та кухар Оля , дякуємо і їм за їх працю!Раджу Всим!!!!Вани найкращі!Бачила витяг з епідстанції, ваги кращі ніж у санаторії.”
“Нам місце відпочинку дуже сподобалось,господарі чудові люди,пані Едіта серденько цих апартаментів. Будиночки чисті ,є все необхідне для проживання декількох ночей.Басейн є приємним бонусом ,чудові запашні квіти ростуть по всій території,можливість користуватись мангалом (їх тут 2),Розташування зручне .Враження найкращщі❤️ Думаю ,що ми обовязково приїдемо іще не один раз сюди на відпочинок. Рекомендуємо!”
“Особистий підхід до замовлення і розрахунку за замовлення! Чудовий дизайн і ти попадає у справжню природу. Тут ти потрапляєш в час своїх предків і бачиш як вони жили дійсно. Обслуговування гарне, їжа смачна!”
“Їжа смачна, єдине, що меню в них на сайті 5 річної давності) тут все по домашньому, якщо ви хочете смачно поїсти то рекомендую боб леваш, Бограч, лоці! Ціни доступні: боб леваш- 145 грн, Бограч -135 грн”
«Кремзлик, бургер та й таке» — атмосферний заклад у Ясіні на Закарпатті, де після дороги в Карпати хочеться зупинитися за ситною їжею та теплим настроєм. Розташований на вулиці Миру, він поєднує невимушений формат з акцентом на зрозумілу, щедру кухню та локальний колорит.
Кафе «Меридіан» розташоване в самому центрі Ясіні, на вулиці Миру, тож сюди зручно зазирнути як під час прогулянки селищем, так і дорогою в Карпати. Це затишне місце, де поєднуються формат кафе та кав’ярні з повноцінними домашніми обідами.
“Дуже гарно 1000/10 їжа абалденна, сервіс бомба, атмосфера прекрасна.”
“Чудовий сервіс. Усміхнені оператори! Великий магазин разом з заправкою.”
“Дуже привітний та порядний персонал! Донька забула телефон в номері. То власник хостелу знайшов і відправив Новою поштою! Навіть від винагороди відмовився. Якщо будемо зупинятися в Ужгороді, то тільки в Freedom!”
“Заклад норм, обслуговування дуже гарне, так як і в більшості Зін. Продавчиня (не запам'ятав ім'я) дуже ввічлива і приємна. Єдиний мінус - парковка та дорога поруч. Але це вже не провина закладу”
“Відвідавши цю кав'ярню, я була приємно вражена її атмосферою та якістю обслуговування. Інтер'єр дуже затишний, з цікавими декоративними елементами, що створюють справжню домашню атмосферу. Обслуговування було на висоті – персонал дуже привітний і готовий допомогти з вибором напоїв та десертів. Кава тут просто неймовірна. Що стосується цін, то вони тут цілком прийнятні для такого рівня сервісу та якості. Це місце стало моїм улюбленим для зустрічей з друзями та спокійних вечорів з книгою. Рекомендую всім відвідати цю кав'ярню і насолодитися чудовою кавою та приємною атмосферою!”
“Меню як у ресторані. Оперативно приготують, замовлення прямо з плити”
“Зручно. Вдень сиджу з дочкою, ввечері відпочиваю з друзями”
“Що можна сказати чи написати про хороше пиво? А нічого, його треба пити і смакувати)”
“Привітний персонал. Великий вибір товарів у дорогу. Можна випити кави і перекусити.”
“Чудовий досвід куштування доступних комплексних обідів у кафе. Венеція, це прихована перлина, яка перевершує очікування. Страви, які ми смакували, були свідченням кулінарного досвіду кухарів, які присвятили свій час і вміння створенню незабутніх обідів. Порадувало прагнення кафе забезпечити харчування, яке виходить за рамки простого втамування голоду смачною та корисною їжею. Найкраще місце за співвідношенням ціна та якість. Одним із найбільш пам’ятних аспектів наших візитів була картина квітучої сакури. Штрихами крейди на дошці намальовано яскравий витвір мистецтва.”
“В муці хробаки,жирні.нараховано 12 одиниць на 40 ложок.”
“Затишно. Швидке обслуговування. Смачні десерти. Великий вибір чаю. Смачна кава”
“Великий асортимент мото та квадро техніки, екіпіровки. А також сільгос техніки....привітливий та досвідчиний пермонал.”
“Дуже смачна їжа та великі порції! Великий асортимент блюд- від піцци та бургерів до супів з гарнірами. Поціновувачі ролів теж знайдуть великий вибір. Я в захваті ❤️ Для батьків з дітьми - це топ місце, бо працює дитяча кімната і можна трошки відпочити. Працює тераса.”
“Чудовий персонал, в номері було дуже чисто, хороше розсташування.”
“Кожен раз,коли приїжджаємо у Берегово,завжди заходимо пообідати у Колос. Сьогодні,коли зайшли вперше за останні 1,5 року, були приємно вражені зміною інтер'єру: замість пустих радянських стін простої їдальні побачили цікавий інтер'єр. Завжди смачно і недорого! Ввічливий персонал! Однозначно рекомендую ❤️❤️❤️”
“Дууужжже смачні суші, приємна обстановка дотримана в японському стилі, приємний персонал))”
"Бункер" – це атмосферний заклад у Берегові, що пропонує гостям повноцінні обіди та вечері. Заклад вирізняється широким вибором страв та напоїв. Меню кухні включає різноманітні позиції, від бургерів та салатів до традиційних супів, як-от бограч.
“Було складно знайти у місті щось відчинене після близько 21. Прийшли сюди, хороший вибір їжі і дуже приємні ціни. Нас попередили, що час готування може зайняти до 40 хв через велику кількість замовлень, але принесли страву (яка запікається) швидше - вже через 20 хв. Це дуже потішило! Раджу обовʼязково скуштувати місцеве вино Чізай! Обслуговування уважне, чесне і дуже ввічливе:) Все супер!”
“Помив свій джип після їзди по грунту, після мийки блистів, як новий. Хороша мийка рекомендую.”
“супер заклад. Тепер це Підкова щастя. Нова кухня. Асортимент страв широкий. Все смачно! Готують швидко! Сервіс супер. Рекомендую. Десерти взагалі ульот”