Огляд каталогу
- 817 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 817 результатів
Перегляньте напої в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 817 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 136,592 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає напої з таких міст як Ужгород, Мукачево, Виноградів, Берегове, Хуст та інших міст.
“Приємна продавець. Адекватні ціни.”
“Підкажіть номер телефона цієї лазні, хочу замовити”
“Дуже цікава мініскульптура. Позаду леприкона ще знаходиться домік))”
“Швидко та якісно! Перед холодами поміняли вікна -дуже задоволені!”
“Були в туристичній поїздці з цим водієм, все сподобалось, рекомендую!”
“Дуже смачно та швидко готують, приємні працівникі,музика,та атмосфера взагалі”
“Саме так. Відкрити. Як вони писали.”
“Дуже хороший бар, смачна кухня і привабливі офіціантки.”
“Відмінна компанія дружелюбний персонал велике паркування зробили все бістро РЕКОМЕНДУЮ”
“Чудовий магазин,де привітний персонал чудове обслуговування,широкий асортимен продуктів харчування свіженький хлібчик,де можна знайти будь що до найменшою дрібниці.Молодці так тримати”
“Добре, що і в міні-маркеті упорядковані ряди з продукцією і все виглядає більш-менш культурно. Це вже не "бōвт" а міні-маркет. Продовжуйте розвиватись.”
“Мені дуже сподобало і там дуже смачні страви. Піца дуже смачна.”
“Завжди чисто, швидке обслуговування, привітний персонал і якісне паливо. А свіжі хот-доги та запашна кава завжди додають настрою під час подорожі!”
“смачна кава! ціни топ! персонал привітний”
“Дуже гарне місце. Все чисто та сучасно, господар дуже привітний.”
“Дуже смачні суші! Місо-суп це просто шедевр! Якісні продукти та великі порції. Доставка оперативна.”
“Ресторан супер, а повари супер, супер, дякую за вашу працю. Ви супер, так тримати.”
“Приємний персонал , смачна кухня , тереторія дуже красива є басейн, чан , сауна . Ну дуже атмосферне місце . Вечері ми замовили шашлик який не змогли доїсти попросили дівчат щоб вони сховали в холодильник вони погодилися і по моєму досвіду дуже мало ресторанів при готелі на це погодились би за це їм окремо дякую . Якщо ви хочете відпочити і не пожаліти то вам сюди . Обовязково повернемося сюди”