Огляд каталогу
- 905 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 905 результатів
Перегляньте кафе у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 905 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 197,049 відгуків та оцінок.
“Дуже люблю це місце. Смачно, дуже атмосферно.”
“Доброго дня заказав родині суші в подарунок був за 1000 км доставили як і обіцяли команда молодці суші дуже смачні діти довільні всім рекомендую будем тепер тільки тут брати дякую”
“Доброго дня, відпочивала в Садибі Берізка, все максимально сподобалось, природа просто неперевершена, класна атмосфера, покупались ( прекрасно що басейн критий, навіть погода не завадила відпочинку) поїли в ресторані ( дуже смачна кухня), персонал дуже привітний!!! Все просто СУПЕР! Рекомендую !!!”
“Смачна кухня! Гарне обслуговування.”
Розташована у Фастові за адресою провулок Андрія Саєнка, 1, «Вілла Чиполіна» — це ресторанний простір, створений для спокійного сімейного відпочинку. Заклад підходить для зустрічей у колі рідних і друзів та для обідів і вечерь у невимушеній атмосфері.
“Святкували тут новорічний корпоратив Смачна кухня Уважний вічливий персонал Затишна атмосфера, чудова фотозона Свято всім колегам сподобалось Рекомендую для святкування сімейних урочистостей та інших приємних подій у житті”
“Постійно беру бургери та хот доги. В захваті від смаку. Дуже смачний соус та сама їжа. Достатній асорти напоїв, чаю та кави. Дуже подобається як готує темненька дівчина Наташа, завжди усміхнена, швидко робить, кожне замовлення залишало по собі приємні емоції. Зручне розташування та тихий район, працюють весь день, приємні та адекватні ціни.”
“Все смачно і не дорого привітний персона”
“Дуже смачно, все свіже гаряче, інтер'єр приємний.”
“Смачна кава і завжди привітне обслуговування, через яке хочеться повертатися.”
“Завжди свіжа випічка , привітна продавчиня”
“Затишно та смачно по-домашьому!!!”
“Відвідали місце, задовільні ціни, чистота, порядок, привітний персонал, смачна кухня, затишний інтерєр.”
“Робили поминки. Окремий затишний зал. Смачна кухня. Адекватні ціни. Хороший сервіс. Дуже вдячні колективу.”
“Не дорого та смачно, привітний персонал.”
“Все дуже смачно! Великий вибір!”
“Гарно чисто уютно, продавці чемні.. Товари розміщені, під цінниками чого бракуе в інших магазинах.....”
“Просто обожнюю,завжди купляю шоколад з молоком!!!!Рекомендую”
“Шикарний персонал, занадто смачна кава і приємна компанія! Дуже раджу відвідати для відчуття колориту вінницької кави!”
“Постійно беру бургери та хот доги. В захваті від смаку. Дуже смачний соус та сама їжа. Достатній асорти напоїв, чаю та кави. Дуже подобається як готує темненька дівчина Наташа, завжди усміхнена, швидко робить, кожне замовлення залишало по собі приємні емоції. Зручне розташування та тихий район, працюють весь день, приємні та адекватні ціни.”
“Хороше місце. Якісно побудовано.”
“Дуже гарне та стильне місце. Була не один раз, завжди смачно, атмосферно, зручно. Замовляла вегетаріанську, боул з м'ясом та закуски, також брала з собою чіз чікен, запакували дуже гарно, через годину було ще тепле. Зроблять солодку чи гостру, якщо захочете. Зручно, швидко, смачно в центрі міста, однозначно рекомендую!”
“Просунута їдальня в центрі міста. Чисто, дешево, ситно. Нажаль немає перших страв. Але є пиво, алкоголь. В центрі дешево та швидко втамувати голод - саме те.”
“Дуже подобається кав'ярня. Смачна кава та чудовий персонал!”
“Вчора була на дні народження в ресторані Смерека. Сподобались всі страви, а особливо фарширована риба, шашлик та ребра. Рекомендую всім відвідати цей ресторан.”
“Смачно!Є що вибрати і на перше,і з гарнірів,багато салатиків,свіженькі напої та їжа.Приємні ціни.Ніколи не помічала ніякого хамства чи обману зі сторони дівчаток персоналу.Ви найкращі!”
“Побували в Гарному кафе сімейним колом. Надзвичайно сподобалось. Блюда дійсно індійські і і смачні. Дуже цікавий інтер'єр - затишний і вигадливий. Якийсь чарівний. Почуваєшься в казці. дуже велике дякуємо! Це самий заклад який мені і моїй сім'ї сподобався Дякуємо!!!!”
“Можа чудово провести час. Цікавий інтер'єр .”