Огляд каталогу
- 905 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 905 результатів
Перегляньте кафе у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 905 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 197,049 відгуків та оцінок.
“Гарний заклад, смачні пиріжки з горохом. Та і загалом їжа вся смачна. Наливають чай в свою термокружку і загалом дуже приємний персонал.”
“Чудове місце, гарне обслуговування ! Дякуєм за доставку!”
“Приємний персонал, затишна атмосфера, смачна їжа! Одне з найулюбленіших місць відпочинку.”
“Доступ ціни і можна випити реальні й коеф по турецьки і навіть зі спеціями”
“Топ, все через те що це єдине місце у Вапняркі де можна нормально відпочити!”
“Все чудово, привітний персонал. Народу мало, ціни помірні.”
“Ще нада повчитися в приготуванні добряні)))”
“Дуже смачна домашня їжа. Персонал чудово. Замовили першу страву в телефонному режимі, зроблено бл.”
“Я вже був у цьому закладі тричі. Кухня чудова. Хачапурі Аджарськи на найвищому рівні. Раджу відвідати це місце. Шашлик супер.”
“Хороший магазин, мені подобається і місце кайфове”
“Чудове місце. Знаходиться недалеко від вокзалу, тому якщо ще довго до наступного потягу, то тут можна перекусити, випити кави та зарядити телефон. Також дуже приємний персонал, а ще за бюджетну ціну можна гарно поїсти. Рекомендую”
Кафе «Рейс» розташоване на вулиці Уманській у Краснопілці (Вінницька область) — зручне місце, щоб смачно поїсти дорогою або зайти на обід у селищі. Це затишне кафе з акцентом на просту, зрозумілу та ситну кухню у домашньому стилі.
Кафе-ресторан «Ріна» в Козятині славиться своїми смачними стравами. Особливою популярністю користується шашлик, який вважається найкращим у місті. Також гості відзначають чудову картоплю з часником та неперевершені деруни.
“Хороше Кафе. Смачна їжа. Привітний персонал. Затишна атмосфера.”
“Все смачно. Обслуга дуже приємна.Ціни помірні. Рекомендую.”
“Мені оченпонравілось, обслуговування відмінне. Лудше місця почитати книжку, під чашечку кави або чаю, напевно, не найдеш !!!! Персоналу окреме спасибі, за якісний і не нав'язливий сервіс)”
“Класний заклад . Привітний колектив і все дуже смачно. Тепер я знаю де я буду проводити свій вільний час.”
“Смачна їжа та приємна атмосфера!!”