Огляд каталогу
- 905 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 905 результатів
Перегляньте кафе у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 905 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 197,049 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне місце.Ночували у готелі, чисто охайно все необхідне у номері є.Великий плюс окремий будиночок не чути сусідів.Можна гарно відпочити і смачно поїсти.Приїдем ще”
“Дуже сподобався цей заклад. Офіціанти підійшли відразу ж, як тільки ми вмостилися, замовлення чекали в межах норми, так, що встигли і побалакати в теплій компанії і посидіти в приємному і затишному місці. Рекомендую вам для відвідування цей заклад.”
“Шашлик був дуже смачний салати свіжи замовили і нам зразу видали все гаряче раніше був там на святі та все було свіже смачне срлоне перчене в закладі холодно але все помите”
“Добра їжа. Не дорого. Спокійно. Сподобалося. Заїду ще.;)”
“Просто, добре, недорого. Привітний персонал.”
“Все просто чудово. Викликає відчуття ностальгії. Все дуже сродобалось. Їжа смачна.”
“Єдине місце, де можна нормально поснідати за адекватні гроші ще й з нормальною кавою! Дякую власникам за цей оазіс цивілізації!”
“Все чудово, готують швидко та смачно. Заклад виглядає сучасно. Єдина незручність - відсутність вбиральні, але я б не став знижувати за це оцінку. В цілому, круто що в селі є таке місце”
“Єдина нормальна кав'ярня на весь район,приємний персонал,смачна кава,є місце де посидіти,ціни норм.”
“Подяка за музику , мали пити каву в іншому місці але за музики залишились тут . І дріп смачний”
“Гарний заклад смачна кава приємний персонал раджу”
“Класна кав'ярня. Смачна кава, привітні баристи. Рекомендую!”
“Найкращий магазин та супер любʼязні працівники, які завжди приходять на допомогу та можуть кваліфіковано допомогти в тяжку хвилину вибору та вагань стосовно товару. З появою магазину в нашому районі, життя стало краще та яскравіше! Дуже дякую !”
“Були у кафе "Шашлик Smile" на обіді. Замовили люля кебаб та овочі на мангалі - все було дуже смачно, страви свіжі та ароматні. Порції великі, ціни помірні. Рекомендую кафе усім, хто шукає смачний і затишний заклад.!)”