Огляд каталогу
- 579 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 579 результатів
Перегляньте internetcafe у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 579 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 124,408 відгуків та оцінок.
“Як людина якій важливо яку каву пити однозначно скажу що тут вона прям яка потрібна. Дуже смачна. І ціни порівняно доступні.”
“Це чудовий заклад для любителів вафельок із начинками. Розміщується у центрі біля башні напроти SKY парку. Світлий інтер'єр, маленькі затишні столики на яких є вазочки із завжди свіжими квітами. Привітні продавці, які доможуть із вибором. У закладі можна вибрати уже запропоновані варіанти вафель, або скласти самостійно на свій смак. А в загальному є різноманітність між солодкими і солоними вафельками. Можна також купити чай, коктейлі чи каву. Вафлі смачніші ніж у парку і за розміром більші. На стіні є картини і дзеркало. Мені сподобалося.”
“Дуже смачні у них цукерки і посидіти можна, працівники приємні. Найкращі солодощі у Вінниці.”
“Найсмачніша кава! Бариста дівчина яка дуже швидко обслуговує що не може не радувати , атмосферно , єдиний мінус маленьке приміщення. Бажаю розширятись і мати ще більше клієнтів!!”
“Гарне затишне місце. Демократичний цінник. Смачна кава і до кави. Якщо захочете скуштувати Фріпи - доведеться добряче почекати, але варто спробувати) Але НЕМАЄ ВБИРАЛЬНІ Якщо з дітьми, беріть до уваги відсутність туалету”
“Обожнюю пити тут каву 9 цукерками щоранку! Тут дуже близько до нашого дому і дівчата дуже смачно готують.”
“Тут вже не Марика. Тут новий дуже крутий заклад, який поєднує в собі тату-салон та кпв'ярню”
“Супер, ще вся охорона була привітнвіша)))”
“Часто сюди приходимо! Дуже смачно!”
“Дуже люблю цей заклад!!! Завжди смачно та дуже затишно Дякую персоналу кафе "Ashanti" за чудове обслуговування особливо офіціанту Леону та кальянщику Максиму)”
“Обожнюю це місце, дуже гарна подача, смачнюща кава, поживний перекус. Але сьогодні 13.03.24 хлопці, на жаль, не звернула увагу на ваші імена, зробили Мій день, замовила тортик, а в подарунок дали ще один кусочок. Дуууже приємно, сьогодні дощ, сніг, такий не весняний настрій зовсім, а ви створюєте той позитив!!!! Безмежно вдячна кожному працівнику, бо ваш сервіс, то колективна робота кожного”
“Кава частіше за все смачна. Трохи замало місця для відвідувачів (по вул. Хмельницьке шосе). Літом морозиво - смачне і свіже, пальчики оближеш!”
“Дуже файне кафе, нам з жінкою дуже сподобалось, їжа смачна за лояльними цінами. Тихо та спокійно, спокійна музика, нормальні офіціанти. З мінусів те, що не можна розраховуватися карткою бармен не знає як правильно робити коктейль, але вони всеодно смачні.”
“Нарешті я знайшла легку, смачну каву біля свого дому)))) дякую дівчаткам за обслуговування, ввічливі і привітні!Мій день дійсно починається чудово коли я заходжу сюди! Навіть коли я в другому, місці не п'ю іншої кави, по приїзду зразу же біжу до Teahouse)))”
“Бо там вкусно, чисто, хазяйка хароша”
“Напевне найсмачніша кава, яку я пила в Вінниці. Приємна бариста, гарна атмосфера. Особливо сподобались ціни (великий стакан 0,5 латте всього 18 гривень).”
“Один із найкращих закладів індійської кухні. Або, скажімо, тільки заклад індійської кухні у Вінниці. Варто грошей і смачної їжі. І дуже привітний персонал. гарно провести час Приємного апетиту.”
“Привітний персонал. Смачна кухня. Невимушена обстановка.”
“Як для міста, то це малий торговельний центр. Як для сільської місцевості - великий. Міститься, крім магазина, ресторан, літній басейн, відділення Нової пошти, iBox.”
“Улюблена заправка, дуже чисто, привітний персонал”
“Чудовий готель, номер великий та зручний. Персонал уважний і привітний. Зупинятись на ніч по дорозі до Карпат. Прийняли як рідних. З нами був котик і собачка за які навіть доплачувати не потрібно було. Рекомендую.”
“Дуже смачна кава. Порадували якісні сиропи. Чарівні баристи. Обожнюю їх гарбузове лате та авторську випічку. Як тут зберегти фігуру???? Сакота”
“Завжди брала десерти, а сьогодні просто треш. Дивіться на фото судіть самі. Їла дитина”
“Сама не місцева. Зустріла там свій ранок) Дуже затишне, атмосферне місце) Ціни милують око і гаманець. Кухня смачна, офіціанти люб'язні. На фоні грає не набридлива приємна музика. У вбиральні чисто, вода, мило, сушарка. Все сподобалось, рекомендую)))”
“Як поціновувач кави, можу сказати, що ця кав’ярня мене приємно вразила! Кава неймовірно смачна, кожен ковток — насолода. Обслуговування на високому рівні: привітні й уважні бариста, які знають свою справу. Однозначно рекомендую всім, хто любить якісну каву та гарний сервіс!”
“Хороше місце для відпочинку як великою так і малою компанією. Розташування за містом на окружній має як свої переваги, так і недоліки. Вибір за кожним. Кухня досить непогана. Сом запечений у вершковому соусі - неперевершений! Гриль-меню достойне. Зі ступенями готовності стейків не завжди влучають у "яблучко". До оформлення деяких салатів теж є питання. Персонал привітний. Адміністрація йде назустріч гостям, намагається задовольнити забаганки. В цілому раджу відвідати.”
“Дуже приємний персонал. Смачна їжа , оригінальна подача їжі та коктейлів . Дякую Вам )”
“супер, доставка вчасна! дуже смачно та корисно”
“зайшла попити кави з тортиком, дуже приємна дівчина Яна зробила смачну каву і порадила тортик, дякую за сервіс)”