Огляд каталогу
- 579 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 579 результатів
Перегляньте internetcafe у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 579 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 124,408 відгуків та оцінок.
“Місце тільки для тих хто зрозуміє. На вигляд не надто заманливе, та і на запах. Але кращого пива ще треба пошукати, а атмосферу не передасть навіть найдорожчий паб міста”
“Дуже класний ,атмосферний заклад зі смачною кавою, всім раджу.”
“Заказиваютчасто піцу тут. Дуже рекомендую. Супер.”
“Смачно, привітний персонал і не дорого. Обожнюю це місце”
“Нова непогана кав'ярня. Чудова нагода, чекаючи на транспорт, перепочити та насолодитися горнятком кави. Є літній майданчик у тіні дерев. Привітний персонал. Зручні години роботи.”
“Відвідала сьогодні цей чудовий заклад. Все дуже сподобалось,чудове обслуговування,все було дуже смачно,великі порції,коктейлі надзвичайно смачні. Окремо хочу сказати за кальян,дуже сподобався,був дуже димний і приємний на смак. Облуговування на вищому рівні! Хлопці,бармен та офіціан дуже вічливі та завжди усміхнені. Дякую.”
“Приємний персонал, затишна атмосфера, смачна їжа! Одне з найулюбленіших місць відпочинку.”
“відмінне місце з гарним асортиментом та приємним персоналом”
“Затишно. Смачно. У суботу жива музика, яку приємно слухати. Дуже не звичайне виконання меню.”
“Надзвичайна атмосфера. Затишно та зручно все розташоване, починаючи від індивідуальних ящиків для особистих речей і закінчуючи розташуванням посуду. зручні меблі. Все чисто. Нема відчуття згуртованості та якоїсь коробки, є простір, що важливо для компанії! Всі дали найкращий відгук про це місце, тому відписую. Рекомендуємо.”
“Дуже затишне місце та приємна атмосфера, а особливо двір з фонтанчиком! Кухня смачна, завжди привітний персонал та відсутній пафос. Не раз відпочивали та проводили дні народження, весілля та інші свята, все на вищому рівні. У жодного з гостей не було нарікань. Музика молодіжна та взагалі на будь-який смак. Все сподобалось! Дякуємо за теплоту та приємно проведений час у Вашому закладі!!!)))”
“Кава смачна, персонал привітний, є бонусна програма”
“Дуже привітна дівчина баріста! Кафе маленьке, але затишне. Кава була смачна, і латте, і флет уайт, і американо сподобалися. Хендмейд цукерки не всі були свіжі, але це некритично.”
“Чай журавлина-апельсин смачний. І глінтвейн - саме по погоді. Швидко, смачно, душевно.”
“Відпочивали з колективом неодноразово. Смачні страви, красива територія. Все супер!!!”
“Дуже приємне кафе, чудова атмосфера, ціни помірні, навіть дуже ) Великий асортимент напоїв та смаколиків. Вразило те, якщо кава яку ти пив тобі сподобалась, то є можливість її придбати та насолоджуватись вдома (вперше зустрічаю таку опцію). В мене залишилися лише позитивні враження, рекомендую.”
“70% того що потрібно до авто до 5000$ особливо Ваз на ринку є.”
“Все дуже сподобалось, ввічливі робітники, смачна кухня, гарно в середині, тихе місце, і що не мало важно - не дорого!”
“Досить затишне та приємне місце, сніданки підходять для дітей (подають до 10:00): вівсянка, омлет, сирники, млинці. Дуже приємні офіціанти.”
“Відмінний кави. Чаї дуже смачні. Ціни демократичні. Дуже рекомендую до відвідування.”
“Я знала, що в Артинові є смачні бізнес-ланчі. Та вчора були на дружній вечері. Це було ну дуже смачно! Особливо припав до душі тар-тар і яловичина на гарячу страву. А ще надзвичайний чорнослив на десерт. Подача, соуси, - все приготовано на вищому рівні. Щиро раджу!”
“Чудова кава та прекрасна атмосіера”
“Смачно, чиста кухня, домашня атмосфера. Підходить як для того, щоб посидіти невеликою компанією, так і для святкувань більш великою компанією (приблизно до 30 чоловік).”
“Кафе чудове. Сервіс на висоті. Хочу подякувати шеф кухарю Юлі і всьому персоналу за такий смачний обід!”
“Ставлю всі плюси. Зустріли нас вночі. Погодували. Вранці на сніданок сказали відкриваються о восьмій. У нас була група людей нас погодували по просьбі в 6.30 Дякуємо. Обов'язково повернемось Кімнату додаю при заїзді.дякуємо”
“Мені оченпонравілось, обслуговування відмінне. Лудше місця почитати книжку, під чашечку кави або чаю, напевно, не найдеш !!!! Персоналу окреме спасибі, за якісний і не нав'язливий сервіс)”
“Гарна кава, і дуже смачний наваристий суп, багато м'яса))) Гостинність на висоті)) дякую”
“Дуже смачна їжа, приготували все швидко! Персонал привітний і уважний — чудове обслуговування. Рекомендую”