Огляд каталогу
- 88 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 88 результатів
Перегляньте відпустка у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 88 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 10,036 відгуків та оцінок.
“З душем проблемка, він є, але він на вулиці загальний, і є в 6-місних номерах окремі, а так в цілому ціна 100 грн з особи прийнятно. База хоч і старенького зразка, але в цьому що тобто, нагадує дитинство табір) Чисте повітря сосни красиві, хороший пляж, рибалка взагалі відмінна, мангали, можна там же купити дрова, альтанки для великих компаній, майданчик для волейболу натягнута сітка.”
“Наш відпочинок завжди починається з консультації Юлії. Професіонал своєї справи: завжди все підкаже, порадить, зорієнтує за ціною та вильотами, підбере Кращий готель. Завжди на зв'язку. Попереджає про будь-яку зміну правил відвідування країни. Рекомендуємо! Із Вами вже 6 років. І як завжди всім задоволені!”
“Велика вдячність Євгену за організований відпочинок у таборі на Закарпатті. Син у захваті! Повернувся щасливий та емоційно заряджений! Багато екскурсій, цікавих розповідей, уваги до дітей. Приємно, коли зустрічаєш людей, які не тільки про бізнес, а й про любов до своєї справи. Процвітання та успіхів!”
“Висловлюю щиру подяку Катерині Васильківській за надану можливість приєднатись до команди виробництва піци Dr. Oetker. Завдяки її підтримці та професіоналізму я змогла адаптуватися та розпочати роботу в новому для себе напрямку. Катерина — відповідальний роботодавець, який дбає про свою команду.”
“Дуже дякую за професійний сервіс, всім рекомендую.”
“Користувалися послугами компанії, залишилися задоволені. Дякую.”
“Найкращий вибір чаїв, оригінальна упаковка, багато милих супутніх дрібничок. Знаючий персонал, магічна атмосфера. Переступаєш поріг - наче потрапляєш у східну казку. Для мене це ідеальне місце для покупки подарунків, коли немає ніяких конкретних ідей - хороший чай в жодному домі не завадить. Зверніть увагу на наявність пробників вагою 10 гр (в середньому це якраз одна заварка): по-перше, справді зручно куштувати самій, по-друге, дуже добре набирати жменею, коли треба велика кількість зовсім символічних подарунків (як на новорічних вечірках, наприклад).”
“Магазин порівняно невеликий, але без покупки з нього ніколи не йшла) За цінами доступний і продавці нормальні, привітні! Дякую))”
“Це той момент про який можна не шкодувади, а навіть по рекомендувати. Наш інструктор з теорії, це людина яка займається своєю справою. Навчання пройшло для мене не тільки повчально,але й цікаво. Завжди зворотній зв'язок. Єдине, що хотілося би покращити, це якість підручника. Трохи розмито,боліли очі. Дякую.”
“Нещодавно повернулася з подорожі до сонячної Чорногорії (23.06-29.06).Поїздку замовляла в тур.компанії Дніпро Вояж.До Чорногорії їхали комфортабельним автобусом з кондиціонером. За кермом були водії з досвідом (дорога надскладна).Дуже дякую їм за безпеку в дорозі та за вчасне повернення до Львова (треба було встигнути на потяг).З нами їздив керівник групи пан Любомир.Багато цікавих історичних фактів почули від нього про держави та території по яких проїжджали .Проживала я ще з двома жінками в тримісному номері де була кухня (все необхідне обладнання та посуд, кондиціонер, холодильник,телевізор),ванна кімната та спальня.Це зовсім недалеко від моря.Можна було додатково до туру замовити харчування(сніданки та вечері).Я харчувалася в піцерії Fenix ,яка знаходилася внизу за рогом. Там смачно готують омлети, ковбаски та піццу.Також в місті багато супермаркетів та інших закладів харчування.Це була переважно морська подорож.Багато моря,острови,різні пляжі,печери,кораблі.Відвідали також старі міста-фортеці Будва, Герцог -Новий та Котор.Запам'яталась особлива атмосфера та архітектура цих міст.Був круїз" Боко-Которська затока".Відвідали острів Богородиця на Скелі,храм та музей . Сподобалось купання в відкритому морі та на пляжі поблизу острова Святий Штефан.Хочу відмітити чистоту Адріатичного моря.Вода кришталева, смарагдова та,майже чорнильна,в Блакитній печері.З подорожі привезла багато вражень та фото,а також познайомилася з новими друзями.В кінці подорожі гід повідомив,що прибуток від туристичних подорожей йде на допомогу ЗСУ.Подорожуйте !”
“Відпочивали з дружиною в готелі Amwaj Oyoun Resort & SPA Sharm El Sheikh 5* вперше в Єгипті, летіли палаючою. Світлана як менеджер, нам дуже допомогла у виборі готелю, розповіла, що і як. Летіли вперше, боялися всього, запитань поставили мільйон, але не було жодного, на яке не отримали б відповіді. Величезна подяка, працюють добре та чесно.”
“Чудове місце. Як для приватного відпочинку так і для бізнес подій. Зручні будиночки та затишні номери. Обожнюю бассейн на вулиці. Гарне спа та масажист . Кухня вище очікувань. Мало де можна зустріти такий привітний та клієнтоорієнтований персонал. Підтвердження тому постійне завантаження локацію. Однозначно рекомендую”
“Ми полюбили відпочивати в Дніпрі, завдяки квартирам від Анатолія та Євгена! У квартирі є все необхідне і головне, що для нашої родини важливо... домашній затишок та спокій. Вигляд із цієї квартири просто дивовижний. Коли читала відгуки, була неприємно здивована деяким висловлюванням. Хочеться сказати критикам...є золоте правило,не влаштовує...ідіть у п'ятизірковий готель.....або здайте своє приміщення чужим абсолютно людям, тоді давайте оцінку. Все залежить від настрою, якщо ви приїхали відпочити, то дивіться далі і гуляйте по набережній більше, це краще лікування від побуту і пилу. Все чудово, як доброзичливі та дбайливі господарі, так і квартира! Дякую від щирого серця господарям!!! Тепер плануємо відпочинок у Дніпрі, лише за цією адресою.”
“Вже не в перший раз плаваємо з Travel Kayak, і завжди залишаються дуже хороші емоції: у хлопців оптимальне співвідношення ціна / якість, все каяки та рятувальні жилети, все нове, в отличном состоянии. Крім того, інструктора дуже уважні, підказують все до кожної дрібниці. Рекомендую Дніпрянам Travel Kayak!”
“Чудовий готель, привітний персонал. Дуже смачна і якісна кухня в ресторані. Офіціантам над привітність, потрібно попрацювати. Особливо, під час сніданків. Дозволяють собі обмінюватися враженнями про клієнта в момент присутності самого клієнта.”
“Добрий вечір, ніч, ранок, день або інша частина дня! Хочу подякувати готелю «Цунамі», Дніпро за чудову гостинність протягом відрядження. Тепер мені надзвичайно цікаво, а як у вас відпочивати. Я у вас другий раз, проте «розпробував» тільки зараз. Номер чудовий – «Джунглі». Панно – шпалери на задньому фоні за ліжком просто магічні, дуже цікаво їх досліджувати. Дуже дякую за ліжко «королівського розміру», його мені не вистачало вже рік. Не буду казати, в якому я номері, а то буде черга, й мені нічого не дістанеться наступного разу. Можливо єдиний нюанс, хотілось би більше світла в номері, бо я у вас по роботі. Проте списав це на «готичну атмосферу». Особливо дякую за звукоізоляцію. Мабуть, найкраща з усіх готелів, навіть п’ятизіркових, в Україні, майже нічого не чути з сусідніх номерів, не заважають генератори (дуже дивно, що вони ще комусь заважають на четвертий рік війни). Дійсно, зайві звуки не заважають. Дуже дякую адміністраторам Альоні та Аліні, за терпіння, так, ввічливість та професіоналізм. Ви надзвичайні, а посмішка – це взагалі бомба-ракета. Дякую працівникам сніданку за ваше розуміння, якісне обслуговування. Дякую вам та працівникам кухні за те, що так рано прокидались, щоби смачно нагодувати нас (млинці з м’ясом та куряче філе – окремий респект та уважуха). Окремо хочу відзначити ваш спортивний зал. Маю одне слово – СУПЕР! Ще окрема повага тренерам, дуже приємно, що вітались особисто з першого дня. В мене було відчуття, ніби, я у своїй «качалці». Спеціальна подяка покоївкам, дякую за вашу важку та кропітку роботу. Мені добре та затишно у вас. Хочеться вірити, що ми скоро побачимось знову! З повагою та побажанням веселих та мирних зимових свят, Роман _____________________________________________________ Good day, wherever and whenever you are reading this! I would like to thank the Tsunami Hotel in Dnipro for its wonderful hospitality during my duty trip. Now I am very curious to see what it is like to vacation here. This is my second time here, but I have only just discovered the vibes of your hotel. The room is wonderful — it is one of the “Jungle” rooms. The wallpaper behind the bed is simply enchanting; it is very interesting to explore. Special thanks for the king-size bed; I have been missing one for a year. I won't say which room I'm in, otherwise there will be a big line, and I will not get it next time. The only thing I would like to mention, probably, is that there should be more light in the room, because I am here on duty. However, I attributed it to the “gothic atmosphere.” But everyone likes gothics :) Special thanks for the soundproofing. Probably the best hotel, even among five-star ones, in Ukraine: almost nothing can be heard from neighboring rooms, and no generators disturb (it is very strange that they still bother someone in the fourth year of the war). Indeed, no unnecessary sounds disturbed me. Many thanks to the administrators Aliona and Alina for their patience, politeness, and professionalism. You are extraordinary, and your smiles are simply amazing. Thank you to the breakfast attendants for your understanding and quality service. You and the kitchen staff deserve appreciation for waking up so early to prepare delicious meals for us (meat pancakes and chicken fillet rule and cool :) ). The gym is awesome! Special shout-out to the coaches; it was really nice that they greeted me personally from day one. I felt like I was in my weight room. Special appreciation to the maids, thank you for your hard and painstaking work. I feel good and comfortable at your hotel. I want to believe that we will see each other again soon! Best regards and wishes for a joyful and peaceful winter holiday season, Roman”
“Замовили із дружиною тур до Хургади. Менеджер Людмила докладно і зрозуміло розповіла про всі плюси і мінуси обраного готелю. Працівники Тез Тур на місці зробили все, що б я написав позитивний відгук і поставив тверду 5+!!! Раджу та рекомендую!!!”
“Дуже красиво, є пісочниця, батут, лавки. Качки знову ж плавають”
“Люблю Осокори! Тут гарно у будь-який сезон - були багато разів. Відмічаємо вже не перший День народження саме тут! Альтанка "Кострище" - ідеальний варіант для святкування великою компанією влітку! Всю їжу, напої можна брати з собою. Є мангали. Єдиний нюанс - нікуди поставити у холодильник торт, у ресторанах не беруть, у номері був холодильник замалий. Але хочу окремо відмітити роботу персоналу - завжди реагують на будь-які прохання чи питання миттєво, йдуть на зустріч в деяких нюансах. І питання з тим самим тортом вирішили. Чоловік ще забув сказати, що в нього День народження і сплатив повну вартість номера, на наступний день нам без питань повернули суму знижки (до дня народження), дуже швидко принесли додаткову ковдру в номер в пізній час. Гарна територія, великий басейн, смачна їжа! До вас хочеться повертатися! Дякую!”
“Доволі затишне місце. Кухня представлена рибою та морепродуктами. Можна скуштувати устриці. Готують досить непогано. Місце відмінно підійде для вечері з коханою.”
“Рекомендую це прекрасне місце, меблі і ремонт нове, постільна змінюють дуже часто! Персонал турботливий, приїжджаєш і відчуваєш себе як вдома! Єдиний мінус, немає кухні і не годують, але це у них в процесі! Дуже задоволений, спасибо огромное!”
“Класний клуб, живі рок-концерти, смачно готують, хостел.”
“Дуже приємне місце, природа, басейни. Чиста територія, проводили ретрит для групи, всі ідеально. Особлива подяка поварам, їжа неперевершена!”
“Гарна затишна база. Були взимку.”
“Затишно Колишній баронський будинок Велично”
“Гарне місце розташування. Поруч Дніпро. Уважний персонал. Зручні номери.”
“Завжди дуже приємні співробітники підкажуть, який тур вибрати”