Огляд каталогу
- 43 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 43 результатів
Перегляньте кавова кави у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 43 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 2,803 відгуків та оцінок.
“Відмінний капучино та печиво! Вранці так пахне випічкою, що неможливо пройти повз. До речі, можна приходити з тваринами”
“Дуже задоволена роботою магазину, заявки приймаються швидко, злагоджена відправка, вчасна, кава смачна, свіжа, ароматна. Користуюся послугами вже 2 рік, все задовольняє, змінювати магазин немає бажання. Дякую за вашу роботу!”
“Смачні напої, особливо заходить чай з льодом. Персонал ввічливий. Атмосфера в закладі спокійна та приємна.”
“Найкращий вибір чаїв, оригінальна упаковка, багато милих супутніх дрібничок. Знаючий персонал, магічна атмосфера. Переступаєш поріг - наче потрапляєш у східну казку. Для мене це ідеальне місце для покупки подарунків, коли немає ніяких конкретних ідей - хороший чай в жодному домі не завадить. Зверніть увагу на наявність пробників вагою 10 гр (в середньому це якраз одна заварка): по-перше, справді зручно куштувати самій, по-друге, дуже добре набирати жменею, коли треба велика кількість зовсім символічних подарунків (як на новорічних вечірках, наприклад).”
“Дуже непреглядна ззовні кав'ярня. Декілька років дивився на неї з іншої сторони дороги. І ось нарешті спробував флет вайт. Неочікуванно круто. Як у центрі міста. А ціни меньші, хоча й не можно сказати, що прям низькі. Але однозначно рекомендую.”
“Блискавичне обслуговування. Дуже смачна кава, що бадьорить. Чудовий інтер'єр та екстер'єр.”
“дуже затишно і дуже багато різних смаколиків)”
“Моє улюблене місце у Дніпрі. Коли приїжджаю, іду туди. Раджу звернути увагу на їхні "цукерки" без цукру та цукрозамінника, особливо з арахісовою пастою ❤️”
“Часто захожу у цей магазин, тому що професійні шампуні та маски набагато кращі ніж у всяких Євах та Просторах. Вони не псують волосся. Нажаль я це дізналася лише пару років тому. Магазину ставлю 10 з 10 за гарне обслуговування та великий асортимент.”
“Одне з найулюбленіших місць. Кав'ярня зовсім маленька, проте затишна, і тут все дуже смачно :) Кава відмінна. Є еспресо, американо, латте, капучино, флетт уайт, раф, ще є пряний раф. Сезонно можуть бути холодні напої. Є вода. Є какао. Найменувань чаю, здається, навіть більше, ніж кави (один з них – Будда. Я щоразу згадую "Побачиш Буду – убий Буду" і дуже через це веселюся). Є печиво, торти у банках, профітролі та макарони. Тут вам не погадають на кавовій гущі, але все одно дадуть передбачення (завжди гарне).”
“Давно не була в рідному місті, була приємно здивована змінами)) Добре що є кафе такого плану, затишне, завжди є відвідувачі, ціни нормальні, "завищені" хіба що для скупих людей)), є моменти які можна допрацювати(по чистоті залу) але не такі значні, бо людей як я бачила заходить дійсно багато. Молодці)”
“Ввічливі продавці, завжди свіжий товар, великий вибір та приємні ціни”
“Кухня смачна, красива подача, ввічливий персонал. Але доволі висока ціна: сніданок на двох + окрошка - 900 грн.”
“Дуже добрий магазин. Особливо вічливий персонал.”
“Дуже приємне місце! Завжди смачно і якісно. Чуйні і уважні бариста. Ходжу сюди вже років зо 4. Черга спостерігається тільки в цю кав'ярню серед інших ...”
“Неймовірно смачно та ввічливий персонал.”
“Норм кав'ярня, смачний і не дорогий кави на будь-який смак”
“Виробник натуральної кави меленої та в зернах під власними ТМ "Amalfi" і ТМ "Enigma"”
“Ремонтую тут все вже два роки, кожного разу все на 10/10”
“круто дуже раджу я так з великого впав”
“Кава відмінна. Персонал привітний.”
“Приємне місце в центрі Петриківки! Смачна домашня піца і випічка! Завжди чисто і приємно пахне вкусняшками!”
“Відмінна кава, приємна бариста, завжди привітна і уважна. Плюс, що працюють із 7 ранку.”
“Кожен день вранці в цю кав'ярню. Кава смачний, дівчата привітні. Завжди чисто. хороша кав'ярня”
“Дуже смачна кава та ранкова знижка)) дівчинки привітні та спритні”
“хороший асортимент! ввічливий продавець”
“Найсмачніше латте на банановому молоці, що я коли-небудь куштувала ♡”