Огляд каталогу
- 360 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 360 результатів
Перегляньте врач у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 360 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 36,097 відгуків та оцінок.
“Рано чи пізно ми всі стикаємося з питаннями, пов'язаними з проблемами здоров'я та особливу увагу приділяємо їм, коли це стосується здоров'я наших дітей. Не секрет, що перше питання, яке виникає в цій ситуації, до якого лікаря і до якої клініки можна звернутися, хто зможе встановити правильний діагноз і чи можна довіритись усім рекомендаціям. Щасливий випадок та порада друга привів мене до медичного центру Villa medica. Я одразу ж записалася на прийом до Савенкової Вікторії Володимирівни і у зручний для мене час потрапила на прийом із сином. Мені дуже сподобався підхід лікаря до нашої ситуації, її бажання розібратися у проблемі та впевненість у позитивному кінцевому результаті. Ми стали чітко виконувати всі рекомендації Вікторії Володимирівни, отримавши відповіді на всі питання, які мене цікавлять. Ще одним підтвердженням професійної компетентності Вікторії Володимирівни стала наша консультація у клініці Memorial у Стамбулі, де підтвердили правильність курсу лікування. Сьогодні ми вже бачимо позитивні результати, і я хочу щиро подякувати Вікторії Володимирівні за увагу та грамотний підхід у лікуванні захворювання мого сина, за можливість отримання всієї інформації, яка мене цікавила, за ту впевненість у краще, яку вона в нас вселили. Довіра до свого лікаря як фахівця, мабуть, перший крок до успішного результату. Я щиро вдячна Вікторії Володимирівні за її професійний підхід, небайдужість та теплоту!”
“Нещодавно відвідала стоматологічну клініку Верно і залишилася дуже задоволена! Сервіс на найвищому рівні: привітний персонал, уважні лікарі та надзвичайно затишна атмосфера. Особлива подяка чудовому адміністратору Світлані – вона допомогла швидко й зручно підібрати час візитів та щиро підтримала перед прийомом. Дуже приємно, коли тебе зустрічають з посмішкою та турботою. Щиро рекомендую клініку Вернон усім, хто цінує професіоналізм і комфорт!”
“Клініка досвідчених професіоналів, яким я дуже вдячна. За 3 тижні визнали мою проблему з кишківником, яка вирішується хірургічним шляхом, а не таблетками. Ніхто раніше з інших "лікарів" за півроку моїх жахливих болях унизу живота, до втрати свідомості, не зміг зробити нічого. У клініці Проценка не витягують гроші, за марні дослідження, у них все точно і за фактом. Дякуємо величезному доктору Проценку Олександру Михайловичу за детальну консультацію та УЗД, доктору Бородіну Анатолію В'ячеславовичу за безболісну колоноскопію, чудовому анестезіологові Інні Вікторівні, медсестрі Марині, яка була на зв'язку, підтримувала та допомагала.”
“Висловлюю слова величезної подяки клініці, яка рятує життя. І це не просто слова. Приходять сюди люди не просто розглянути найкрасивіший інтер'єр (хоча справді тут є що розглядати та кохатися), а кожен зі своєю проблемою. Я дізналася про цю клініку через Інстаграм Світлани Володимирівни і саме тоді, коли знадобилася допомога фахівця. На телефонний дзвінок відповіли одразу та привітно, від чого одразу з'явилася надія на потрібну допомогу. Мені запропонували відвідати доктора Марченка Марину Миколаївну. Це Фахівець із величезної літери. Я лікуюся більше року різними лікарнями, але такого прийому і такої допомоги немає ніде. Це і лікування, і спілкування, і просто всякі порадники. Я дуже вдячна Світлані Володимирівні за підбір кадрів, і навіть дівчата уважні та дуже ввічливі, запропонують і водички та чай та каву. Моя порада всім, у кого є проблеми у напрямку неврології та психіатрії не тиняйтеся ніде, звертайтеся відразу сюди. Це супер клініка, а Марина Миколаївна тепер мій Ангел-охоронець. Процвітання всім Вам, стабільного розвитку і звичайно міцнішого здоров'я. А я хочу вас відвідувати лише з метою профілактики. ДЯКУЄМО!!!”
“Хотіла висловити вдячність лікарю-імунологу - Хіміч Тетяні Юріївні. Я звернулась до неї з хронічною втомою та систематичними алергічними реакціями. Багато пройшла лікарів та консультацій, але безрезультатно. Після візиту до цього лікаря і виконання всіх її рекомендацій я нарешті відчула полегшення. Для мене тепер - це ТОП лікар! До того ж дуже вразив інтер'єр клініки.”
“Зверталась в клініку за послугою лазерної епіляції. Все якісно та швидко. Рекомендую!”
“Дуже важливо, коли люди роблять те, що їм подобається, адже тоді вони роблять свою роботу з душею. Хочу подякувати весь дружній колектив за створення такого чудового місця, де можна поліпшити свою фігуру, і відпочити при цьому морально. Окреме спасибі Романові за його чарівні руки, масаж у його виконанні – це неймовірне задоволення. Атмосфера у студії тепла, домашня! Працюють чудові люди, які не просто послухають і порадять, але й докладуть чимало зусиль, щоб Ви побачили саме те, чого так хотіли! Раджу всім сходити і переконатися в цьому особисто! Результат дійсно є, хто сумнівається, приходьте не пошкодуєте!”
“Знайшла найкращого лікаря стоматолога. Катерина Дмитрівна просто знахідка, уважна до деталей, швидко, безболісно, зубки красиві, пломби взагалі не видно, наче свої зуби, тримаються добре, пройшли тест горіхами. Добре пояснює що як і до чого, та і просто приємна людина. Тепер тільки до неї.”
“Хочемо відзначити роботу центру в сегменті забору крові з вени в домашніх умовах у нашої важкохворої маломобільної дочки(1А група інвалідності)Безмежно вдячні Коноваленко Тетяні Миколаївні:це справжній спеціаліст високого рангу!!!Загалом Дуже Задоволені контактом з Центром,починаючи від спілкування з Адміністратором..Все чітко,конкретно,з урахуванням наших побажань і індивідуальної особливості нашої дочки.Щиро Дякуємо і Рекомендуємо”
“Дуже вдячна доктору Кочеровському Олександру Ігоревичу за кваліфіковану допомогу! Прийшла з острахом на перший прийом, лікар був дуже уважний, делікатний, але моя проблема вирішувалась тільки через оперативне втручання. Недовге вагання, і прийняте рішення щодо необхідності проведення операції. А далі все пройшло чітко, в заплановані строки, всі поруч - лікар готов проводити операцію, анастезіолог дає наркоз, сестричка поруч з лікарем. Одне слово - професіонали! і цим все сказано! Потім реабілітація і весь цей час Олександр Ігоревич на зв'язку, уважний, коректний, все розпитає, дасть поради. Велика благодарність від мене та моєї сім'ї за турботу та дбайливе лікування на протязі всього періоду мого одужання. Рада, що попала саме до Вас, Олександре Ігоревиче!”
“Висловлюємо велику подяку Денисюку Т.А. Дуже добрий лікар! Ми довго не могли вирішити проблему, і саме Тетяна Олексіївна поставила правильний діагноз та призначила лікування, яке допомогло. Дуже уважний та ввічливий лікар! Чудовий фахівець! У разі потреби – звернемося до цього лікаря знову!”
“В поліклініці Мамин Дім працюють професіонали своєї справи. Дякуємо лікарю за конструктивну консультацію. До зустрічі ! ❤️”
“Відвідую Ірину Олексіївну Богомолець (мамолог) вже 3 роки! Дуже уважна, чуйна та професійна лікар. Не дає непотрібних призначень, та ще й практикуючий мамолог (для мене це дуже важливо!) Від щирого серця рекомендую!”
“Неодноразово зверталася до клініки з різними проблемами. Світлана дуже грамотний, кваліфікований лікар. Дякую їй велике. Рада, що клініка знову працює.”
“5ЦКЛ це найліпша лікарня. Я вже 3 роки по сезонно лікуюсь в кардіологічному відділенні і не можу натішитися які тут працюють хороші спеціалісти в лікарню їли приповзаєш а виходиш як нова копійка, метсестри дуже уважні ввічливі і з розумінням, санітарки в них все чисто і в порядку. А на Ольгу Олексію знайдеш. ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБО !!!”
“Швидкий запис до лікаря. Аналізи, все в одному місці. Лікування допомогло. Можу рекомендувати”
“Дівчатка, з впевненістю рекомендую лікаря-мамолога Чернецького Валентина Владиславовича. Реально професіонал у своїй справі, на прийомі все чітко, зрозуміло, без зайвої води і непотрібних призначень. Операція та післяопераційний період пройшли досить комфортно, навіть безболісно. Сам лікар надзвичайно приємний, уважний, пожартує де треба, підтримає, що якось і не так страшно вже стає. Для мене дуже важливий пункт довіри лікарю. Валентине Владиславовичу, дякую за Вас у нашому Ха!”
“Хочу подякувати лікарям клініки, професіонали своєї справи. Окремо ще вдячна Тимофію Михайловичу за те, що вже не один рік він стежить щоб моє ❤️ працювало правильно.”
“Чудова стоматологія! Приємний та уважний персонал, людське ставлення до пацієнтів, прийнятні ціни. Дуже вдячна Денису Борисовичу за гарну посмішку)”
“Хочу висловити величезну подяку клініці ДаринаВет! ❤️ Привезли собаку з незрозумілим діагнозом – в іншій клініці довго не могли зрозуміти, що відбувається. Тут дівчатка уважно вислухали, одразу направили на необхідні обстеження, зібрали всі симптоми докупи, поставили точний діагноз і призначили грамотне лікування. Завдяки їхньому професіоналізму та уважному підходу наш собачка повністю одужав! Дуже приємно, коли тварині справді допомагають, а не ворожать. Дякую вам за турботу, компетентність та доброту — тепер тільки до вас!”
“Ходимо на Узи вже давно, дуже фаховий спеціаліст.”
“Професійний підхід лікарів і персоналу радує. Те, що і має бути - здорові і хворі діти на різний вхід, доказова медицина, привітний персонал і відсутність "боязні лікарів". Раджу дітям і дорослим!”
“Хочу відмітити уважне ставлення тренерів, усі чудові професіонали! Спокійну, врівноважену робочу атмосферу )) уважну адміністраторку ✨”
“Хочу подякувати центру за вашу роботу, емпатійність та уважність. Звернулася до центру з проблемою себореї, ходила по всіх дерматологах але марно, все безрезультатно. Мені взагалі було дуже соромно, йти на прийом. Але дівчата дуже привітно мене зустріли, оточили увагою, як би то я прийшла в салон краси. Дуже уважна лікарка Сербіна Інеса Михайлівна, одразу відчувається що це професіонал, все розпитала, детально пояснила, призначила здати аналізи, лікувальний шампунь , маску для волосся і процедуру пілінг шкіри голови. Це просто неймовірна приємна процедура, шкіра голови чиста, волосся блищить і виглядає здоровим та доглянутим. Окремо хочу відмітити спеціалістку Катерину Олегівну яка її проводила, вона у вас просто чарівниця, і що саме для мене було головне ніякого внутрішнього дискомфорту що до своєї проблеми я взагалі не відчула.”
“Відмінні спеціалісти Харкова, зібрані в одному місці. Керівництво намагається приділяти увагу кожному пацієнтові. Все супер: є весь необхідний інвентар для тренувань, найновіше обладнання, стильний ремонт, уважні та приємні адміністратори на рецепції.”
“Проходила чекап в ДокАрт. Це чудовий варіант при мінімальних часових витратах дізнатись загальну картину про стан свого здоровʼя. Взаємодія з усіма лікарями була приємною та корисною. Рекомендую!”
“Народжувала з акушер-гінекологом Василевською Ольгою Анатолівною, спостерігалась також у неї. Був кесарів розтин, я знала, що в надійних руках, тому навіть не накручувала, що щось піде не так. Це професіонал свого діла, завжди є відповіді на всі-всі запитання, підтримка, і нічого зайвого. Дуже-дуже вдячна!”
“Спокійна атмосфера, немає відчуття больнички від якої нагоняється тільки страх. Уважні лікарі. Проходила чекап, і декілька процедур. Все пройшло на рівні. Відчувається справжня турбота про пацієнтів”
“Дуже задоволена. Всім знайомим раджу цих лікарів і всі знайомі також задоволені. Декілька років тому врятували мені зуб, який інші лікарі сказали категорично видаляти. Ольга переробила чужу бокапорну роботу та зубик врятований! І ціни дуже демократичні. Загалом 5+”