Огляд каталогу
- 360 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 360 результатів
Перегляньте врач у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 360 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 36,097 відгуків та оцінок.
“Аліну Вікторівну наша сім'я знає вже 5 років. З перших хвилин доктор простягнув руку допомоги і без перебільшення врятував мене і сина. Завдяки високому професіоналізму здоров'я нашої сім'ї і сина востанавлівается.Аліна Вікторівна наша підтримка, опора і провідник по життю. Неможливо уявити, якби ми не зустріли чудесного доктора. Особисті якості гідні захоплення і прикладу. Бажаємо Вам терпіння, сил, здоров'я і настрою рухатися вперед в професії і життя. З повагою ваші клієнти”
“Рекомендую на 100%! Вся сім'я лікує зуби у Марії Володимирівни вже не 1й рік. Швидко, якісно, не дорого.”
“Відвідала дерматолога в цій клініці в Харкові – сервіс на високому рівні! Лікар уважно вислухав, провів діагностику та призначив ефективне лікування. Дуже задоволена результатом!”
“Відмінний та компетентний масажист, тільки записатися дуже важко. Прийшов із болями в попереку, і відразу після першого сеансу відчув себе новою людиною.”
“Даже гарна клініка. весь персонал професійний та кваліфікований. Окрема подяка лікарю -Ноздрачова Людмила Володимирівна, дуже професійний та уважний спеціаліст. А також дівчині на ресепшені Інні, добра, ввічлива та чуйна. Дякую!”
“Я Рожала 1 лютого 2023 році умене було багато водія. Я дуже благодарна своему доктору Логвіненко Андрею Вікторовичю. І Коровай Віктор Іванович, і Тимченко Этері Ільінічна. Всем Дородовое отделение и послеродовое отделение велика благодарность всих Акушерок які сомною були і весь младший персонал. Поварам. Так чательно делали уборку. Дуже вдячна. І девочкам Акушерочкам дякую за все каждий раз ізмеряли дитині серцебіеніе. Температуру і АТ Інші після родов хотіли забрати дитину щоб я відпочіла після родів. І каждий раз заходили і питали як я себе почуваю Дуже дякую, що піклувались замене. Дуже классний колектив. Я іще прийду до вас рожати. І вас рикомендую усим.Хто умене спрашуе.”
“Грамотний майстер, хороші ціни, високий рівень обслуговування”
“Прийом ведуть компетентні фахівці, дуже рада нашому знайомству. Рекомендую!”
“Олександр Олександрович, дуже кваліфікований лікар, минулого року оперувалась у нього, тепер тільки до нього! Дійсно Лікар із золотими руками!”
“Хірург у Харкові найвищого рівня. Будьте впевнені, питання вирішуються, що стосується здоров'я, негайно. Рекомендую.”
“Можу всім з упевненістю рекомендувати, найкращий лікар у своїй галузі. Дуже мені допоміг.”
“Хочу висловити подяку всьому персоналу фірми Біоскульптор під керівництвом Тимофєєва І. Л. Дякуємо їм за роз'яснення, який саме протез підійде краще, як він виготовлятиметься та допрацьовуватиметься. Приємно, що вони відповідально ставляться до своєї роботи та готові слухати побажання клієнта”
“Місце естетичної краси, гармонії і відпочинку. Від першої консультації в захваті - в короткі терміни зрозуміла і структурована інформація про рішення моєї проблеми. І найголовніше, що рекомендовані (а не нав'язані) препарати і процедури працюють. Сюди точно захочеться повернутися.”
“Моя історія лікування та придбання краси у доктора Лім. Ще незабаром, я відносилася до голкатерапії дуже скептично, поки не відвідала доктора Лім. За допомогою швидкого та зручного обстеження мого стану, до речі яке відбулося на регулярній основні через декілька днів на протязі всього курсу, було досягнуто поліпшення мого стану. Під час курсу у мене нормалізувалися нирки та період жіночого циклу, позбавилася безсоння та неврозу. Родина та друзі стали помічати, що виглядаю не тільки краще, а ще і молодше своїх років. Волосся перестало випадати та стала стрункіше на 6кг. Отримала рекомендації по виконанню оздоровчої гімнастики. Були прописані відповідні ліки. Результатом задоволена. Сам лікар є людина добра, порядна, скромна, професійна та комунікативна. Співпраця лікаря просто вражає, для мене був створений графік відвідування, зручний саме для мене. Не тільки я покращила своє здоров'я, але і моя донька. А також моєї племінниці була надана професійна консультація. Але це вже інша історія. Ще раз, щиро дякую доктору за роботу та бажаю всього найкращого! Петряєва Вікторія”
“Хочу поділитися своїм позитивним відгуком про медичний центр "Здорова мама". За рекомендацією хотіла записатися на прийом до доктора Пилипівської Оксани Олександрівни, але довелося чекати десь днів 10, тому всі дні її прийому були вже зайняті. Відвідавши цей центр, я залишилася задоволена обслуговуванням медперсоналу: всі привітні, привітні. Добре і швидко взяли аналізи, надіслали на пошту наступного дня. Сама лікар теж дуже добродушна, та ще й кому ж, яка знає і любить свою справу і пацієнтів. Продовжую відвідувати цей центр, тому що тільки там мені правильно встановили діагноз і призначили відповідне вірне лікування.”
“Дякуємо величезному всьому персоналу та окремому Савицькому Роману Володимировичу за професіоналізм та уважне ставлення. Так сталося, що до цього лікаря ми зверталися 2 рази і кожен результат був чудовим. У найкоротші терміни було проведено УЗД обстеження та операцію з видалення вен. Все на найвищому рівні. а Роман Володимирович став нашим ангелом-охоронцем. Велике Вам спасибі і низький уклін за працю, терпіння, душевність, за Ваші золоті руки та мого "бігаючого" чоловіка. З повагою, Ольга.”
Стоматологічна клініка у Харкові — це місце, де все за вищим класом. Лікарі тут бомба, а видалення зуба та пломбування на відмінно.
“Самі найкращі враження! Робила операцію по холецистектомії, лежала на 4 поверсі, сучасні палати, відмінні лікарі, турботливий персонал!”
“Якщо лор-ситуація запущена або під хірургію, то записуйтеся до Арнольді Костянтина Едуардовича.”
“Хочу висловити велику подяку центру Help kids за допомогу дитині. За роботу в неурочний час, за розгорнуту консультацію, доброту та турботу. Кваліфікація та людяність дорогого коштує! Дякую вам величезне Людмила Олександрівна та Ганна Ігнатівна !!! Тепер тільки вам довіряємо здоров'я нашої малечі! Процвітання вам!!”
“Звертався за дерматологією, були проблеми з обличчям, висипання на спині. Був на консультації у Марини Володимирівни, пройшов лікування і після курсу косметологічних процедур. Результатом задоволений, зараз ходжу на процедури, що підтримують.”
“Відмінні спеціалісти. Повна довіра”
“як потрапити особисто на прийом до доктора Комаровського та скільки коштує його консультація ???”
“Наталія Анатоліївна – найкращий стоматолог Харкова.”
“Дуже хочу залишити відгук про лікаря невропатолога ІРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ВАШОВУ. Дякую за надану увагу та професійні якості. Ірина Володимирівна-лікар невропатолог вищої категорії, має великий досвід практичної роботи. Вона фахівець із великої літери, з величезним, дуже добрим серцем та душею. Призначене лікування та обстеження виявилися для мене оптимальними та корисними. Бажаю Ірині Володимирівні всього найкращого!!”
“Дуже дякую кардіохірургам Антонюку Сергію Олеговичу,Естріну Сергію Ігоровічу за якісно проведену операцію по протезуванню аортального клапана. Подяка вам за ваш професіоналізм.”
“Хочу щиро подякувати персоналу гастроентерологічного відділення лікарні 18 м. Харкова за допомогу у відновленні здоров'я. Хочу також відмітити надзвичайно людяне відношення до пацієнтів, повний та всебічний підхід до вивчення проблеми. Окрема подяка лікарці Валерії Харіній та медсестрам Тамарі, Гаяне та Оксані Вікторівні. Впевнено стверджую: їхній професіоналізм на дуже високому рівні!!! Здоров'я Вам і творчої наснаги! Перемога буде за нами! Додатково хочу підкреслити професіоналізм та самовідданість надзвичайно чуйних та делікатних медсестер Юлії, Тетяни Альбертівни та Тетяни Борисівни, які зробили моє перебування на лікуванні максимально приємним та спокійним)”
“Чудовиймедичний центр.Пройшла всіх лікарів за годину,всі дуже доброзичливі та привітні.перебуванняст.центрі задоволена,рекомендував до відвідин.”
“Доброго дня! Я, Глушко Наталя, мене змусила проблема по здоров'ю, звернутися у клініку ЄКОМЕД, яка розташована по вул .Космічній Я, звернулася до лікаря - вищої категорії, дерматолога - Воробйова Ольга Володимирівна. Це - професіонал своєї справи, видалили мені, мою проблему. Все пройшло добре, під знеболюючіми. Все естетично грамотно і на належному рівні. Дуже рекомендую клініку, лікаря - професіонала Воробйову О. В. Колектив дуже гарний, привітний. Рекомендую, не затягуйте свої проблеми, не бійтеся. Ходіть вчасно за кваліфікованою допомогою!!! Це наше здоров'я ♥️ Дякую всім щиро!!!”