Огляд каталогу
- 292 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 292 результатів
Перегляньте заказ їжі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 292 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 130,819 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца, часто замовляєм. Рекомендую”
“Для Чугуїва місце просто бомба. Ціни на кальян - смішні, а сам кальян просто вишка. Їжа, напої, алкоголь теж супер, ціни такі що аж спочатку не віриться. Сервіс неймовірний, молоді усміхнені хлопаки. В цілому - чисто, приємно, свіжо, завжди приємна атмосфера. Так тримати !”
“24 на 7. Дуже зручно і їжа не погана. Нормальний прайс.”
“Живемо поруч, часто буваю тут з дітьми, подобається)))”
“Смачна їжа, особливо гратен. Недорого, швидко є доставка. Ходімо часто в обід. Замовляли з колегами, коли була акція – 30%, доставку до офісу. Хотілося б частіше такі акції.”
“ЗДОРОСТІ)) БУВ ЗІ СВОЄЦЬ ДІВЧЕНКОЮ ВЕТА ЗВИЧАТЬ)ДОБРО НЕ БУДЕМО ПРО ПОГАТО) ТАК КОРОТШЕ ВАЙБІК Є ПІЦА НУ НОРМ ТИПУ НАРОДНО ЖИВОТИ НЕ ПІДЗРИВАЛИСЬ, ЛЮБИ, ДІТЕЦЬ ПРЯМ В ЦЬОМУ ТУАЛЕТІ ЯК ТО ТАК)))”
“Мені це місце здається дуже романтичним. Літній майданчик тут чудовий, проспект Науки завжди приємно споглядати. Подобається кухня, подача та офіціанти: на мою українську відповідають українською. Взагалі, один з найкращих закладів мережі в Україні: маю змогу порівняти з закладами у Дніпрі та у Черкасах. До речі, з усіх закладів з японською кухнею у Харкові саме тут готують найкращі супи!”
“Кухня пристойна , індійка супер ! Швидкість приготування і обслуговування приємно порадувала . Чудова панорама на Харків”
“Відвідали сьогодні цей заклад. І не пошкодували! Дуже атмосферно та смачно. Давно не їла такої шаурми. Смачна, соковита, овочі свіжі, курочка не суха, соуси пікантні. Загалом дуже смачно! Також встигли покурити кальян, досить великий вибір смаків, теж дуже сподобалося. Були у вас вперше і повернемося ще!”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“"Острів Тиші" — це саме те, що мені було потрібно після напруженого тижня. Жодних гучних розмов, лише спокій і м'яка музика. Це місце, де можна нарешті зібратися з думками і насолодитися моментом. Мій розум сказав "дякую!"”
“Виникли проблеми з обслуговуванням українською,проте подзвонила менеджерка,висловила вибачення та надала подарунковий сертифікат,за що безмежно вдячна Тут піклуються про клієнтів,це важливо”
“Замовляли вчора піцу, дуже понравілась.Начінкі багато, соковита, дуже смачна. Однозначно рекомендую. Окремо хочу відзначити ввічливість оператора. Все чітко і ясно. Привезли швидко, близько 35-40 хвилин.”
“Завжди на висоті - і сервіс, і доставка, і, звичайно ж, піца!”
“Не перший раз з подружкою замовляємо роли саме тут, гарний сервіс, все дуже смачно і завжди свіже, рекомендую”
“Мені дуже подобається кафе на Сквері Стрілка. Все дуже смачно та соковито !! До речі рекомендацую: шаурму з куркою та з овочами гриль!”
“Замовляємо з доставкою додому шашлик та багато чого іншого саме тут вже впродовж декількох років, бо смачно, вчасно, привітно! Дякую команді закладу!”
“Супер молодці! Захоплення та подяка!! Вперше замовляю в багато м'яса! Під час!!!... Гаряче!!! СМАЧНО!!! Замовляла на ін вперше.... сет Харківський + каре... це неймовірно смачно! Дякую велике! Успіхів у роботі! Так тримати!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Порції в меню виглядають більшими й трохи відрізняються. Втім все досить смачно, добре обслуговування.”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Найсмачніші пироги у місті.Якщо б знаходилися поближче до мого дому,то смакували б кожного дня,а так маємо можливість куштувати тільки коли буваємо проїздом.Проте це ціле свято-вони просто ідеальні,з будь-якою начинкою.Дякую Вам за ваші пироги.”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“Замовляли бокс, в який входить піцца на вибір, картопля фрі, соус на вибір та нагетси. Нагетси дуже ніжні та соковиті, картопля фрі смачна в міру солона. Тісто в піцці тонке, ніжне, сама піцца соковита. Брали гавайську дуже сподобалося. Обслуговування добре, дівчинка-менеджер привітна, доставка швидка. Головне - піцца гаряча”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”