Огляд каталогу
- 55 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 55 результатів
Перегляньте кухарів у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 55 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 21,135 відгуків та оцінок.
“Дуже приємне місце) сподобалась атмосфера, обстановка, чисто, є вбиральня. Смачна випічка солодка і солона, хороша кава. Безкоштовна вода. Є іграшки для дітей, тому батткам можна спокійно посидіти, поки діти зайняті)) Трішки жаркувато, але нормально. Сподобалось)”
“Дуже вас не вистачає. Найкраща піца!”
“Затишний заклад, в якому можна відпочити як після робочого дня, так і в вихідний! Відмінна кухня, шикарний вибір кальянів, напоїв !!! Так само можна дивитися спортивні трансляції !!!”
“Мала нагоду бути у цьому закладі багато разів, коштувати різні страви, напої та кальяни, а також обслуговував різний персонал. Мені було дуже смачно та комфортно, тому сміливо можу рекомендувати даний заклад для того, щоб приємно провести час”
“Найбомзніший светр! В окрузі немає місця де хоча б у половину такою ж гарною кавою пригостять. Баристи Влада і Слава готують найкращий капуч, а також вправно справляються з величезними напливами покупців з ранку, що є вкрай важливим для спізнювань. Заходжу майже кожен будній день, так хлопці пам'ятають що замовлятиму і номер моєї картки лояльності, приємно неймовірно. Дуже не вистачає цього на вихідних))”
“Хороші та не дорогі страви, органічний дизайн.”
“Майже щодня заходжу за булочками та десертами. Все супер. Все смачно. Дівчата приемні. Ціни дуже адекватні.”
“Ідеальні суші, свіжа рибка, замовлення все вчасно! Дуже дякую за такий високий рівень!”
“Обожнюю команду закладу, особливо касира. Завжди настрій піднімається тут, бо всі на позитиві. Дуже смачні страви.”
“Добрі сніданки,які можна замовити до 12:0 години.Сирники смачні(3 шт на порцію),десерти теж,а ще курочка Masala пряна,сподобалася.Бургери виглядають дуже апетитно,треба спробувати). Обслуговування нормальне. Всередині 3 зали,відрізняються одна від одної ,але тематика однакова,комфортне місце. Зовні є невеличка зона зі столами,але якщо вітерець,то все летить на підлогу,немає тентів. Ціни середні. Знайти заклад легко по червоній телефонній будці.Раджу)”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Замовили доставку суші. Дуже смачні роли, що не розвалюються, дуже гострий васабі, за це окрема зірка) і хороший насичений імбир. Картопля фрі принесла дитині окрему радість, якщо в інших доставках з'їдалася лише максимум половина, то вашої картоплі не стало вже через 15 хвилин))) Окрема подяка за швидку доставку. Хвилина за хвилину. Усього 45 хвилин. Дуже задоволені, замовлятимемо ще. Дякую за смачну вечерю)”
“Смачно, персонал привітний. Все швидко подають. Рекомендую до відвідування”
“Дивний заклад але відмінна кухня.”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Тут дуже круто! Їжа смачна, працівники привітні, атмосфера приємна Я найчастіше заходжу сюди за супами, бо вдома готувати ліньки і не жалкую! Ціни теж абсолютно доступні - за 100 грн можна добре наїстися Люблю цей заклад!”
“Гарний заклад, осбливо коли їздив до університету. Завжди сюди забігали.”
“Дуже смачне місце! Піца — просто вау, свіжа й ароматна. Рамен теж приємно здивував. Швидко, смачно і з душею. Буду повертатися ще!”
“Смачна піца за прийнятною ціною. А що ще потрібно?”
“Одне із найкращих місць на Олексіївці. Смачно, ситно, ціна адекватна. Більше 3-х років проводимо тут сімейні вечори.”
“Звичайна забігайлівка, нічого особливого. Але ввічливість та обслуговування персоналу приємно здивували”
“Замовляємо тут регулярно для обіду або швидкого перекусу це чудовий варіант. Суші звичайні, смачні, без «вау»-ефекту, але стабільно хороші. Видно, що персонал старається і робить усе, щоб зберегти прийнятні ціни та якість. Зручно, швидко й без зайвого пафосу саме те, що потрібно, коли багато роботи. П’ять зірок за стабільність і уважне ставлення до клієнтів.”
“Ми постійні клієнти закладу. Завжди все смачно, їжа приносить задоволення. Шашлик, окрошка, шашлик, закуски це щось. Не можемо з чоловіком відмовити собі в задоволенні. Яке блюдо б не замовили, все смачно. Атмосферу робить затишок та робота персоналу.”
“Гарно готують, добрий дружній колектив”
“Кухня - чудово! Дівчата – супер! Лерочка просто молодець! Шашлик краще замовити заздалегідь, матнакаш розігріти простіше. Рекомендую гриби на мангалі - смакота))))”
“Чудовий завод. Професійний персонал. Високі стандарти безпеки та якості.”
“Дуже смачна піцца у дуже непримітному місці , топ за співвідношенням ціна якість”
“Досить цікавий ресторан японської кухні середньої цінової категорії. Меню пристойне, традиційне для подібних закладів, є фірмові страви, порції середні, якість страв на висоті, подача оригінальна. Чекати замовлення від 15 до 30 хвилин, мабуть залежить від завантаження закладу. Персонал дуже вічливий російськомовний, це ж Харків. Як на мене інтер'єр вже потребує оновлення, виглядає трохи потасканим, це не виглядає як варіант благородного старіння. Окремі кабінки відокремлені шторками які дуже нагадують шторки від душової. Ресторан розташований в центрі міста, через перехрестя центральний парк, можна прогулятися до або після відвідування ресторану. Зручно добиратися, метро не далеко, з парковою можуть бути незручності. Якщо вибирати з сушіресторанів в центрі то на мій погляд це найкращий варіант.”