Огляд каталогу
- 777 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 777 результатів
Перегляньте кухні у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 777 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 313,338 відгуків та оцінок.
“Найбомзніший светр! В окрузі немає місця де хоча б у половину такою ж гарною кавою пригостять. Баристи Влада і Слава готують найкращий капуч, а також вправно справляються з величезними напливами покупців з ранку, що є вкрай важливим для спізнювань. Заходжу майже кожен будній день, так хлопці пам'ятають що замовлятиму і номер моєї картки лояльності, приємно неймовірно. Дуже не вистачає цього на вихідних))”
“Обслуговування на високому рівні – все чітко, швидко та з великою увагою до клієнта. Особливо хочу подякувати продавцю Альоні – дуже ввічлива, привітна й професійна. Допомогла підібрати саме те, що потрібно, дала корисні поради та відповіла на всі запитання.”
“Семні офіціанти, смачна їжа, затишний інтер'єр - все сподобалось”
“Відразу резюме: 1) Швидкість обробки замовлення - 5 із 5 - дуже швидко 2) Робота дизайнера – 5 з 5 – уточнили всі деталі 3) Вартість - 5 з 5 - у рази дешевше ніж мені прорахували дві інші компанії 4) Якість виконання - 5 з 5 - добре зібраний, стійкий, відповідає запрошеному дизайну на 100% Замовляв стелаж (дивіться фото), замовлення прорахували через півгодини після мого першого дзвінка - це дуже швидко (при цьому я замовляв прорахунок у двох інших компаніях і вони прорахунки мені зробили через 3 дні після прийняття замовлення). Сам стелаж виготовили через 24 години після оплати, що мене дуже порадувало в черговий раз (хоча під час замовлення обговорювався термін до 3 днів). До оплати дизайнер уточнив зі мною розміри і всі нюанси втрачені при початковому замовленні. По оплаті видали усі відповідні квитанції. Як я писав фото готового стелажу мені вислали через 24 години після остаточного уточнення з дизайнером та оплати. Доставку зробили того ж дня. Загалом досвід співпраці з цією компанією дуже позитивний. Рекомендуватиму своїм знайомим і при необхідності звернуся сюди знову. Побільше б таких сумлінних компаній! Бажаю удачі та подальшого розвитку!”
“Обожнюю цей заклад. Відвідували його ще студентами майже 10 років тому. Великий вибір кави на будьякий смак.”
“Дуже задоволений якістю виробів! Рекомендую Вас друзям та знайомим. Пишаюся, що в Україні є такі виробники як Ви. Уже вкотре купую Ваші вироби і впевнений, що ще не раз до Вас звернуся!”
“Замовила сьогодні вперше і була приємно здивована. Дуже великі порції. І дууужее смачні. Дякую. Буду замовляти ще. P.s. окремо дякую за розуміючого кур'єра, який з розумінням поставився до мого запізнення і трішки зачекав. Дякую.”
“Від банкету до романтичної вечері - це найкращий вибір. Чисто, смачно , завжди з посмішкою персонал Зручна парковка”
“Затишно, смачно, гарний сервіс! Рекомендую!”
“Дуже приємне місце для людей, які цінують живопис!”
“Рекомендую заклад Алібі усім, хто бажає отримати задоволення від смачної їжі , затишної атмосфери та прекрасного сервісу! Меню дуже різноманітне, страви - просто шедевр! Особливо мені сподобались котлети зі щуки та неймовірний салат з вугрем і авокадо! А ще смачний український борщ з домашньою сметаною та салом!”
“Дуже приємне місце. Привітний персонал та смачна їжа. В обідній час може бути черга. Хоча людей багато, обслуговування швидке і якісне.”
“Затишна атмосфера, приємне обслуговування. Піца, як завжди, дуже смачна. Несподіваний комплімент від ресторану у вигляді морозива. Особлива подяка офіціанту Ірині.”
“Ідеальне місце, з смачною їжею, великими порціями і гарним сервісом.”
“Замовив, під'їхав, забрав. Швидко та зручно. Склад так і не знайшов, немає вивіски, тому товар виносили на стоянку)”
“Це любоff. Так смачно, так затишно! Навіть романтично.”
“Дуже вдячні закладу за атмосферу та обслуговування. Приємний персонал, охайний вид та чистота закладу залишила гарні емоції. Звісно, не можу не підмітити, як смачно та гарно приготовлені та подані замовлені страви. Обовʼязково відвідаємо в наступний раз!”
“Давно я не відчувала такого затишку. Це не просто кафе, це як зайти в гості до грузинської сім'ї. Тобі тут завжди раді. Можу сказати однозначно, якщо ви тут не були, заходьте обов'язково, і все що ви не замовите буде найвищої якості.”
“Відмінний заклад. Кухня чудова. Класний інтер'єр. Оцінка 5+”
“Хороші та не дорогі страви, органічний дизайн.”
“Дуже смачні суші та піца. Гарне пакування. Доставка швидко та якісне обслуговування. Рекомендую та обов'язково буду замовляти ще,❤️❤️❤️”
“Мамма мія, паста мія. Дуже смачно і швидко. Заправляйтесь ;)”
“Майже щодня заходжу за булочками та десертами. Все супер. Все смачно. Дівчата приемні. Ціни дуже адекватні.”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Дуже приємний продуктовий магазин! Завжди чисто, привітний персонал і великий вибір свіжих товарів. Особливо подобається, що часто оновлюють асортимент і є багато місцевих продуктів. Ціни адекватні, а якість — на висоті. Рекомендую!”
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Заклад, де поєднані сучасність і традиції.”
“Чудове місце для проведення зустрічей, побачень та просто насолоди кухнею та єднання з природою! Дуже смачна кухня! Приголомшливий шашлик та теплі салати з печінкою та телятиною. Дуже сподобався салат "Цезар" із креветками) Абсолютно демократичні ціни. А обслуговування просто вище за всякі похвали! Дуже уважні господарі, які ставляться до всіх клієнтів як до родичів або найдорожчих гостей) Сподобалося неймовірно! Бажаємо багато клієнтів і процвітання у Вашому бізнесі. Дякуємо за такий оазис Щастя та Задоволення у великому місті!”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”