Огляд каталогу
- 306 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 306 результатів
Перегляньте лікарі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 306 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 18,379 відгуків та оцінок.
“Я є пацієнтом доктора Батиренка Юлії. Лікар уважна, акуратна, вміє слухати і завжди "лікує", а не тягне час. До речі і моя дочка, 16 років, також є її пацієнткою. У центрі затишно, чисто, комфортно. Почуваєшся затишно в їхній атмосфері. Оцінку ставлю 5+, хоча за новою системою всі 12!”
“Вже багато років лікуємося в стоматології всією родиною. Хочу подякувати лікарю Ганні Анатоліївні за великий професіоналізм, уважність і чуйність. Лікар завжди все зрозуміло пояснює, кожному пацієнту приділяється багато часу і уваги. Тепер візити до стоматолога не викликають жодного страху, адже лікування проходить абсолютно безболісно і якісно, з використанням сучасного обладнання і методик. Особливо хочу відзначити індивідуальний підхід: лікар детально пояснює кожен етап роботи і дає рекомендації щодо подальшого догляду. Тут я відчуваю, що про моє здоров'я справді дбають. Рекомендую стоматологію усім, хто шукає кваліфікованого та доброзичливого спеціаліста. Щиро дякую за вашу працю!”
“Доброго дня ,декілька тижнів тому була в вашій клініці,на видаленні зубу ,все чудово та швидко зажило . Зубчик видаляв Дмитро Віталійович , процедура пройшла безболісно ,швидко а головне на позитиві . Хірург з асистентом дуже привітні та турботливі весь час запитували як я себе почуваю та чи не боляче мені. Дуже вам дякую, ви перевернули моє уявлення про стоматологію ❤️”
“Лікування у цій стоматології одне задоволення. Віталій Степанович – неймовірний фахівець. Сервіс на найвищому рівні. Адекватні ціни, приємний персонал”
“Натрапили на цю клініку через ці відгуки і не пошкодували. Звичайно, ніхто вам не дасть гарантії, що все вийде з першого разу, але вам реально озвучать і ваші шанси і реальну вартість всього комплексу. У нас народилася дочка із другої спроби. Клініка орієнтована на результат, а не на масовість. Дякую Володимиру Івановичу за професіоналізм та високий ступінь чуття!”
“Хочу висловити велику подяку всьому колективу центру. Дуже професійне відношення до справи, людяність, увага, толерантність . Зичу здоров’я та багато вдячних пацієнтів. Рекомендую всім , хто хоче бути здоровим звертатись до центру ❤️”
“Рекомендую гінекологічну клініку "Юнона" на всі 100%! Коли шукала гінекологічні послуги, не могла підібрати собі відповідного лікаря, а через мої хронічні захворювання (ерозія, ендометріоз), необхідні гінекологічні обстеження потрібні досить часто. Ось близько року вже я стала спостерігатися у лікаря-гінеколога Риженка Ю. В. і дуже їй вдячна за допомогу. Клініка "Юнона" дуже сподобалася теплою, домашньою атмосферою з "чаєм та плюшками" і, що найголовніше, дуже кваліфікованими фахівцями. За час відвідувань я встигла познайомитися, напевно, з усіма лікарями – коли робили УЗД, ставили крапельницю чи здавала аналізи. І в будь-яких ситуаціях була надана найкраща допомога з чудовим комфортом) Я вперше сиділа на кріслі, де для ніг не крижані металеві підставки, а м'які шкіряні подушечки-чохли. Все нове обладнання, це приємно. Гінеколог ввічлива, робить все, щоб пацієнту було зручно. Бажаю всьому колективу клініки успіхів, процвітання та подяки клієнтів!”
“Все сподобалось, лікарі компетентні, все детально пояснюють, відповідають на запитання та викликають повну довіру. У клініці чисто, комфортно й організовано, прийом проходить без зайвих затримок. Залишилися лише позитивні враження. Окрема подяка адміністраторам клініки за привітність, уважність і професійний підхід. Завжди ввічливі, доброзичливі, швидко допомагають з записом, надають всю необхідну інформацію та створюють приємну атмосферу. Дуже приємно мати справу з таким сервісом.”
“Дуже сучасна крута клініка! Ми з Києва, лікуємось тут!! Син у 5 класі відбив підлогу зуба (Найбільш центральний зубик). Наростили, зараз синові 30 років, а зуб не відвалився, лише після багатьох років ще трохи наростили, тому, що хлопець виріс і зуби теж. Респект лікарям за професіоналізм! Завдяки клініці ПОЛІСТОМ ПЛЮС у нас у родині "культ" здорових зубів”
“Дуже рекомендую клініку Дентал. Діти боялися при кожному поході до стоматологу, плакали, а тут так зацікавили, "заговорили зуби",що діти з легкістю погодились на все.”
“Прекрасний центр з кваліфікованими, досвідченими спеціалістами, які знайдуть індивідуальний підхід до дитини, проконсультують і дадуть рекомендації. Чудова професійна адміністрація, яка пам'ятає про всі проблеми і побажання, допоможе, порадить і підтримає. Підтримка фахівців, зворотній зв'язок, чуйна атмосфера. Центру дуже вдячні і рекомендуємо.”
Комплексна стоматологія: хірургія, ортодонтія, протезування та гігієна; уважні лікарі й затишна атмосфера.
“Дуже дякую експерту Марині за хорошу організацію роботи і гарне лікування. До наступної зустрічі.”
“Нема слів ,щоб передати розмір подяки за допомогу військовим,яку персонал надає своїм захисникам!!!!!!.”
“В 2025 році ставила імплант на верхній щелепі. Лікарь Новіцький Віталій Анатолійовисч, дуже якісна робота, без болістно, цудово підібрали колір імпланта. І сам дуже гарна людина. Ціна відповідає якості. Дякую.”
“Найкраща клініка! Головний лікар Ірина професіонал найвищого рівня! Це місце де від кожної процедури Ви отримуєте вау ефект, тому що все підберається саме під ваші потреби! Процедури проводяться на найкращих працюючих апаратах та брендах. Все вчасно обслуговується. Не впевнена, що в України чи будь-де є ще клініка такого рівня!”
“Приємний сервіс, можливість із дому зробити усі аналізи дуже важлива для людей, що хворіють чи літніх людей, що не можуть дійти до лабораторії самостійно. Приємний бонус - можна спланувати візит медсестри по часу і даті , завчасно сплатити аналізи та відстежувати виконання.”
“Щиро дякую за кваліфіковану консультацію для дитини. Детально розписали причини, назначили лікування, яке допомогло дитині впоратися з перебігом хвороби, яке не могли вилікувати 1,5 місяці”
“Всім доброго мирного дня. 1.11.2025 року ми були записані на прийом до лікаря- невролога Степанченко Константина Анатолійовича в Медичному центрі «b-healthy cliniс» ( м. Харків) . Лікар дуже уважний, грамотний, професіонал своєї справи . Ми залишились задоволені прийомом. Як- то кажуть , що поспілкувався з гарним лікарем і зразу легше стало . Всім працівникам клініки дякуємо за турботу і бажаємо всім здоров‘я і мирного неба .”
“Дуже пишаюсь тим, що в нашому Харкові, незважаючи на такі складні часи дня країни і для нашого міста працює така крута клініка. Якісне обладнання, професійні косметологи з медичною освітою. Зараз відвідую раз на місяць і кожного разу все на вищому рівні. Бажаю вам процвітання і чудових клієнтів.”
“Звернулася до Віталія Валерійовича завдяки відгукам про клініку. Дійсно, доктор - професіонал. Грамотний, уважний та компетентний. Роботу виконує якісно, відношення до пацієнта на високому рівні. Якби всі стоматологи були як Віталій Валерійович, то українці не мали б проблем та страху перед відвідуванням стоматології.”
“Дуже дякую лікарю Оксані Володимирівні, за її чуйність , відданість своїй професії та професіоналізм у своїй справі. Також дуже вдячна персоналу кліники за добре , та уважне ставлення до клієнтів.”
“Добрий день. Я дуже вдячна за увагу лікаря, цінні рекомендації щодо харчування, купила препарат, одразу почала приймати і мені стало легше! У Польщі з моєї страховки мені не знайшли гастролога і запропонували платного, нічого не можу сказати поганого, але консультація тривала хвилин до 20, рекомендацій щодо харчування ніяких. Це порівняно з консультацією Тетяни Леонідівни близько години) та різниця в ціні. Велике дякую нашим лікарям, що надаєте таку швидку підтримку! Спасибі людське особисто Олені Олегівні, що організовано такий чудовий центр, куди можна завжди звернутися))) Здоров'я та миру!”
Довірена клініка з багаторічним досвідом; якісне лікування, сучасні кабінети та уважні лікарі.
“Юлія дуже хороший лікар.Майстер своєї справи.Має підхід до клієнта.Ціни адекватні.Рекомендую!!!!”
“Хочу висловити велику подяку всій команді клініки Біостом! Звернулася до клініки з питанням імплантації та протезування зубів. Все було виконано в обговорені терміни та якісно. Дуже задоволена результатом! Тут справді відчувається високий професіоналізм, уважне ставлення та щира турбота про пацієнтів. Лікарі — справжні професіонали від Бога. Вони не лише якісно виконують свою роботу, але й підтримують, заспокоюють і ставляться з максимальною увагою. Особливу подяку хочу висловити: Сидоренко Артему Владиславовичу - за майстерність та якісно виконану роботу з імплантації та Радіонову Олександру Олександровичу - за уважність до деталей та чудовий результат протезування. Весь колектив - від лікарів, асистентів, адміністраторів - це чудова команда, де кожен на своєму місці. Відчувається, що тут дбають про комфорт пацієнтів. Адміністратори завжди усміхнені та привітні, допомагають із записом і супровідними питаннями. Дякую адміністратору Наталі за її привітність, уважність, чуйність, доброзичливе ставлення до кожного клієнта. Найкраще і найякісіше пофесійне обслуговування за все моє життя! Бажаю вам процвітання!”
“Доброго дня. Рекомендую всім лабораторію Діагностика плюс на Холодній горі. Дуже ввічливий персонал, допоможе та підскаже. Дуже зручне місцерозташування! Все чистенько, затишно та приємно. Приємні та адекватні ціни. Аналізи беруть безболісно, швидко та якісно!”
“Є місця, куди йдеш із тривогою, а повертаєшся з полегшенням. А є клініки, куди хочеться повертатися просто тому, що там тепло — у всіх сенсах. Саме такою для мене стала ця стоматологія. Адміністратори — це перше, що бачить пацієнт. І тут це справжні феї комфорту: привітні, уважні, завжди готові допомогти, підтримати словом і посмішкою. ⠀А лікар Русанов Кирило Дмитрович — той самий фахівець, якого шукаєш роками. Спокійний, делікатний, з надзвичайним професіоналізмом і повагою до кожної деталі. Поруч з ним зникає напруга, а довіра виникає вже з першого прийому. ⠀Це не просто лікування — це турбота, в якій багато людяності. Щиро дякую за таке ставлення, майстерність і душевність”
“Завжди уважне ставлення, що вичерпують відповіді на всі питання. Я з ними давно, і сім'ю перевела сюди. По УЗД у лікарів були питання, тому на УЗД віддаю перевагу іншому місці. А ось лікарі терапевти-кардіологи та ендокринологи мені до душі. Ну і сама клініка – для мене дуже важлива чистота та ввічливість, а вони тут є.”
“Усе підійшло,і колір і для зору. Замовляю тут не перший рік,як завжди задоволена”