Огляд каталогу
- 306 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 306 результатів
Перегляньте лікарі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 306 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 18,379 відгуків та оцінок.
Дитяча стоматологія з ігровою зоною та мультиками; уважні лікарі й скоординована робота команди.
Надійні ортопедичні роботи та уважні лікарі; пацієнти повертаються багато років.
“Хочу подякувати Євгену Анатолійовичу за реальне покращення якості життя та здоров'я. Нехай основна моя недуга, з якою я прийшов до Євгена Анатолійовича, ще не переможений, а шлях до зцілення довгий і непростий, а треба сказати, що для того, щоб підібратися до моєї недуги, необхідно відновити здоровий стан всього організму в цілому. І результат такого відновлення вражаючий. Чищення судин. Офіційна медицина каже, що якщо в судинах є бляшки, які перекривають кровотік у судинах, то позбутися їх дуже складно. У 2016 році я проходив УЗД судин шиї з результатом – стеноз (звуження) судин атеросклеротичними бляшками на 30-35%. Після лікування у Євгена Анатолійовича травами та приладом електромагнітної терапії аналогічне дослідження тих же судин у 2019 році показало: «сонні артерії з невеликими атеросклеротичними бляшками, мають рівний перебіг, задовільний кровообіг». Тобто судини очистилися якщо не повністю, то значною мірою. І це підтверджується за відчуттями. Якщо останні 5-7 років мені при температурі на вулиці +10 мерзли руки, потрібно було вдягати рукавички та головний убір, зараз, за «нуля» на вулиці руки не мерзнуть, светрів зайвих не одягаю. В результаті лікування у Еко-Доктора суттєво покращилися імунітет та опірність організму до простудних захворювань. За останній рік жодного разу не активувався мій хронічний гайморит, який протягом багатьох років мучив мене щонайменше двічі на рік. ГРВІ якщо і намагається до мене підібратися, то його вистачає на день-два, і якось непомітно, тим більше, що про всяк випадок завжди напоготові «Паркес» з програмками «Швидка допомога» та ін. Хочу наголосити і на покращенні загального самопочуття, бадьорості, працездатності. І все це екологічно чистими методами, без хімії, без побічних ефектів. За це все я вдячний Євгену Анатолійовичу, і рекомендую всім, хто справді дбає про своє здоров'я.”
“Дуже гарна клініка,професійний персонал,гарне ставлення до пацієнтів, велика подяка Страховецькому Віталію Сергійовичу,медперсоналу, молодшому мед.персоналу,анестезіологам, операційним сестрам. Дякую за вашу працю,ви лучші.”
“Встановлювала імпланти у Давидова Олександра Олександровича і залишилася дуже задоволена. Все пройшло швидко та безболісно. Сама будучи лікарем, я прискіпливо ставлюся до вибору фахівців, тому можу сказати, що Олександр - справжній професіонал. Окремо хочу відзначити, що він — дуже приємна у спілкуванні людина, тож на прийомі почуваєшся максимально комфортно та спокійно.”
“Дуже сподобалась клініка! У дитини був медикаментозний сон — усе пройшло чудово. Стоматолог Анна Андріївна та анестезіолог Віталій Григорович — справжні професіонали! Дівчата на рецепції дуже привітні й підтримували від початку до кінця. Дякуємо за турботу та чудове ставлення ❤️”
“Для нашої родини це найкраща клинка! Дякуємо колективу за професійність та увагу. Бажаємо успіхів та процвітання!”
“Клініка Алеф-це висока професійність, доброзичливість та увага до кожного пацієнта на всіх етапах лікування. Дуже вдячна всьому колективу, особливо реабілітологу Михайлу Сидорчуку за його профессіоналізм, допомогу в поверненні до нормального життя , терпіння та людяність.”
“Найкраще клініка для лазерної епіляції у Харкові! Єдине місце в Харкові, де є апарат Soprano Ice Platinum (а він набагато ефективніший і безболісніший, ніж діодні лазери і саме через цю причину я шукала клініку, в якій є Soprano). Понад два роки тому прийшла на першу процедуру. Пройшла весь курс. Результат – супер! Сопрано абсолютно безболісний апарат для всіх ділянок тіла. Тепер ходжу раз на 4-6 міс для підтримки результату. Обслуговування клієнтів у клініці на найвищому рівні. Дівчатка самі дзвонять і нагадують про майбутні процедури, коли підходять терміни для запису. Дуже задоволена! Ви найкращі!”
Ортодонтія, вініри й професійна гігієна; уважні лікарі та своєчасний прийом.
Оперативні естетичні пломби на передніх зубах; уважні лікарі та охайність у клініці.
“Дякую лікаря-стоматолога Ольгу Сергіївну, адміністратора Марину, асистента Ларису за професійне та ввічливе обслуговування. Все супер :)”
“Зверталася в клініку, лікар дуже уважний, роботою задоволена. Дякую, Сергій Олександрович, за роботу!”
“Хочу поділитись своїм досвідом лікування в цій клініці,у лікаря Левіної Руслани Олексіївни,вона мені провела лікування карієсу швидко та безболісно. Я не відчула жодного дискомфорту після процедури. Клініка чиста, персонал привітний. Однозначно рекомендую!”
“Нарешті я з нормальними зубами!”
“доброго дня, підкажіть будь ласка чи роблять у цій клініці ветеринарний паспорт ??”
“Ось уже близько 14 років Наталія Юріївна – наш сімейний стоматолог. Одного разу, після випадкового знайомства в одній з клінік наша сім'я стала її постійними клієнтами. Роблять все дуже якісно. Також встановлював у них імплант (у підлітковому віці не вберіг зуб). Все ттт добре.”
“Дуже зручне розташування. Тетяна Володимирівна дуже крутий лікар.”
“Уважні та високопрофесійні лікарі! Багато років ходжу до Олександри Уварової. Лікар від Бога! Завжди ввічлива, уважна, найкращий фахівець та найкращий стоматолог, що я зустрічала! Жахливо боюся з дитинства стоматологів, а до неї біжу із задоволенням! Більше б таких лікарів!”
“Здивована негативними коментарями! Знаю Вікторію Борисівну не один рік. Професіонал своєї справи, який підходить до здоров'я комплексно. Чуйність та компетентність. Завжди враховує можливості та особливості пацієнта, що дійсно зацікавлена в результаті. Але, оскільки автор відгуку ставить оцінку лікаря не на підставі ефективності лікування, а виходячи з перших хвилин спілкування, то тут скажу про себе особисто, що нічого подібного не помічала і на всіх прийомах увагою не була обділена жодного разу)”
“Коротко про головне: якщо ви потребуєте кваліфікованої допомоги, адекватного звернення та затишної атмосфери, де правда не страшно... вам сюди! Лише сюди. Жодної суєти, криків, плутанини та проблем з аналізами. 1. Я зверталася з безліччю проблем з гінекології до фахівця у клініці і: мені надали грамотний огляд, призначили ліки, додаткові процедури для власної безпеки та багато іншого. Все було недаремно. Всі проблеми були вирішені і я ходитиму тільки до цього фахівця надалі. Три місяці мого лікування та грамотний підхід позбавили мене проблем у майбутньому. 2. Також я зверталася неодноразово до клініки, щоби здати кров і з цим проблем не виникло. Все ідеально, швидко та без черги. Запис тут не для вигляду, він правда чітко обов'язковий і для вашої безпеки. 3. Також я зверталася до ЛОР-у, який показав себе чудовим фахівцем і дав направлення на потрібні аналізи (мені треба видаляти мигдалики, мені відразу помітили проблеми з перегородкою, дали адресу, де можна зробити кт, причому за нижчою ціною, ніж в інших клініках). Після видалення мигдаликів я неодмінно повернуся до лікаря, щоб переконатися у своєму нормальному самопочутті. 4. Окремо відзначу чудову, просто чудову дівчину, яка працює в адміністрації. Ввічлива, привітна і дуже швидка, коли йдеться про прохання надрукувати документи щодо проведених маніпуляцій або лише запланованих. Грамотна консультація Якби можна було поставити 10 із 10, я б поставила 100. Дякую!”
“Відмінна клініка, лікарі та сервіс! Лікуюся у лікаря Гордієнко Анастасії Володимирівни більше року, задоволений на всі 100%. Дуже подобається індивідуальний підхід, враховуючи мою не сильну любов до лікарів: D Отримав реально корисні рекомендації по догляду за зубами в домашніх умовах, тепер електронні щітки і флоси у кожного члена сім'ї, завдяки чому ефект від професійних чисток продовжується на кілька місяців. Спасибі, що зробили мої зуби здоровими :)”
“Олександра Бас — лікарка з золотими руками та великим серцем! Це справжня удача — зустріти такого фахівця! Вона відгукнулася на моє прохання, коли перед виїздом з України в мене зламався зубний міст, а часу на його заміну вже не було. Олександра допомогла мені та вирішила проблему! Вона одразу зрозуміла, чого я хочу, коли я попросила зробити так, щоб пломба на передньому імпланті не впадала в око під час усмішки (сам імплант встановлювали в іншій клініці, інші лікарі). І вона дійсно знайшла рішення — зробила все ідеально та прикрасила мій вигляд! Щиро дякую за її майстерність і турботу!”
Комплексний підхід від гігієни до ортопедії; уважні лікарі, зрозумілі рекомендації та адекватні ціни.
Уважні лікарі для всієї сім’ї; ортодонтія й естетика з помітним ефектом.
“Була в клініці з двома Чіхуа , робили прививки. Працюють по запису, все вчасно. Моїм улюбленцям все сподобалось, нема страху. Ставлення лікаря до них дуже дбайливе”
“Хочу подякувати лікарю, Болокадзе Євгенії Олександрівні, за її професіоналізм, уважність, людяність, вона - спеціаліст своєї справи, одразу визначила діагноз та назначила лікування, нічого зайвого, тільки необхідні аналізи та обстеження.”
“Відвідувала психіатра Матковську Т. В. Дуже приємна, завжди усміхнена лікарка. Уже більше місяця приймаю призначені ліки, бачу позитивний результат.”
“Відвідувала психіатра Матковську Т. В. Дуже приємна, завжди усміхнена лікарка. Уже більше місяця приймаю призначені ліки, бачу позитивний результат.”
“Я та моя сім'я – давні клієнти стоматологічної клініки «Стардент». Подобається ставлення до нас як пацієнтів. Завжди уважний персонал, добрі спеціалісти. Доктор Тарасенко Олександр Володимирович – унікальний спеціаліст у галузі ортодонтії і не тільки! Випробовано на собі:) Кожен візит до клініки це завжди позитив та констуктив!”