Огляд каталогу
- 306 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 306 результатів
Перегляньте лікарі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 306 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 18,379 відгуків та оцінок.
“як потрапити особисто на прийом до доктора Комаровського та скільки коштує його консультація ???”
“Наталія Анатоліївна – найкращий стоматолог Харкова.”
“Всім привіт! Хочу похвалити всіх стоматологів цієї клініки, чіткі проффі у своїй справі, дякую вам за зубки робота виконана чітко та професійно.”
“Дуже хочу залишити відгук про лікаря невропатолога ІРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ВАШОВУ. Дякую за надану увагу та професійні якості. Ірина Володимирівна-лікар невропатолог вищої категорії, має великий досвід практичної роботи. Вона фахівець із великої літери, з величезним, дуже добрим серцем та душею. Призначене лікування та обстеження виявилися для мене оптимальними та корисними. Бажаю Ірині Володимирівні всього найкращого!!”
“Найкращий пологовий. Перебувала тут на обліку та народжувала. Персонал на найвищому рівні,незважаючи на те,що пологи приймали чергова бригада,дбайливо відносилися, з дитячого відділення пояснювали все до дрібниць. Умови перебування дуже добрі. Якщо народжувати,то рекомендую тільки цей пологовий”
“Чудовий медичний персонал,відповідальне ставлення до пацієнтів. Бажаю мирного неба,щасливої долі,за Вашу не легку працю!”
“Чудовиймедичний центр.Пройшла всіх лікарів за годину,всі дуже доброзичливі та привітні.перебуванняст.центрі задоволена,рекомендував до відвідин.”
“Нещодавно був в полікліниці на прийомі.Прийом по запису,без черг.В кабінет до лікаря -психіатра Якущенко Ігоря Олексійовича зайшов у назначений час.Прийом вівся професійно,були призначені ліки і дані нужні рекомендації. Персонал ввічливий і чутливий.В полікліниці чистенько і затишно. Оцінка найвища.Дякуємо”
“Видаляла складні вісімки в цій поліклініці у Мальцевої Надії Петрівни ( зуби були під кісткою). Лікар професіонал своєї справи. Видалення пройшло без ускладнень відновлювальний період пройшов швидко та без антибіотиків. Лікар уважна та обережна, все детально розказувала, перед видаленням робила детальну діагностику. Також багато разів на протязі 10 років лікувала зуби у терапевта Воронцової Наталії Олександрівни: ставила пломби на різні зуби та робила чистки зубів. Також всі рази отримувала якісне лікування та докладні консультації. Пломби служать багато років. Лікар дуже уважна і ввічлива. Однозначно рекомендую. Единий мінус- це що в обох лікарів зазвичай черги, і треба враховувати, що час очікування прийому може бути біля пів години.”
“Записалася на МРТ. Приїхала вчасно, довелося почекати трохи, але телевізор врятував ситуацію. Мені запитали, попросили зняти прикраси. Лікар мене забрав, дослідження голови та шиї пройшло за 40-50 хвилин. Результати та висновки видали через 10 хвилин. Проговорили висновки та вказали на важливі моменти. Є можливість оплати карткою. Є дитячий куточок.”
“Дуже уважно ставляться лікарі до будь-яких деталей, безболісно полікували ще й за нормальними цінами. Рекомендую однозначно”
“Золота людина! З величезним теплом і енергією ... Завжди дуже багато людей до нього, працює, аки бджілка ... Велике йому спасибі!”
“Анастасія дуже уважний та акуратний лікар, професіонал своєї справи! Промовила мені кожну деталь процедури, відповіла на всі питання, що для мене дуже важливе як для пацієнта. Настійно рекомендую!)”
“Раджу вам Дарину Сергіївну, чудовий фахівець ходив до неї більше 6 років, стиснув у неї брекети, приходив на огляд на висмикування зуба і т.д. залишився дуже задоволеним. Всім раджу”
“Лікуюся близько 20 років. Лікарі вищої категорії, демократичні ціни.”
“Були біль у шийному, грудному, поперековому відділі, дискомфорт при поворотах та нахилах тулуба. До цього періодичні головні болі, слабкість, сонливість. Пройшов курс лікування хребта у лікаря Костюка. Результат - хороший, з'явилася легкість у тілі, скутість рухів пішла, головний біль набагато зменшився, став бадьорішим, активнішим, навіть покращилася пам'ять і концентрація уваги. Дякую всьому колективу клініки!”
Досвідчені лікарі, уважне ставлення; якісне лікування, ортопедія та дитячі видалення без страху.
“Борисенко Анастасія Сергіївна лікар з Великої букви.Хочу подякувати їй за проведену вчасно операцію.Все на вищому рівні.Анаставія Сергійовна найкращій лікар.”
“Кращий лікар в цій клініці це Бадмаев Олександр Дмітріевіч.Лечусь у нього вже 3 роки, ніколи ніяких нюансів не було, завжди все чітко і на висоте.рекомендую!”
“Хочемо виразити величезну подяку всім співробітникам Харківського ЄРЦ4, КТ за те, що вони тримають високу планку МЕДИКА з великої літери. Дякую за відмінне обслуговування та допомога мені та чоловікові у важкий для всіх час. Тендітна жінка Олена через ожеледицю, сходи, бордюри дотягла на колясці мого чоловіка до ЦКЛ N5, хоча це не входило до її обов'язків. З повагою, Арзяєва, Щериця.”
Чисто, професійно й спокійно; уважні лікарі, дитячий підхід і довіра пацієнтів.
“Лише позитивні враження! Відзначаємо там кожне свято та дні народження!”
“Хочу поділитися враженнями про клініку Ла Віта Сана, зокрема про лікаря гінеколога Олійника Віталія Олександровича. Можу сказати лише позитивні моменти: уважний, компетентний лікар і під час огляду та при УЗД. Зверталася до нього з різних питань: скринінг при вагітності і зі скаргами на здоров'я, і просто з планом осіотром. Завжди зрозуміло пояснює діагноз. При здачі аналізів він завжди особисто коментує результати навіть у телефонному режимі, що дуже зручно. Завжди призначене ним лісіння закінчувалося добре. У клініці чуйний персонал ☺️ Дякую)”
“Хочу щиро подякувати лікарю Бихаленко Олені Георгіївні за професіоналізм і уважне ставлення до проблем. Ви не тільки допомогли мені отримати необхідне лікування, а й підтримали морально. Багато завдяки вам! Ваша робота — це справжній професіоналізм.”
“Лікар Шевченко зробила якісну чистку. Швидко та професійно.”
“Дуже задоволені професіоналізмом ЛОРа Лях О.Г. Це лікарка, яка дуже уважна до деталей. Вже багато років я і моя родина лікуємось тільки у цього лікаря і жодного дня не пошкодували.”
“Бабановій Марині Валеріївні хочу висловити щиру подяку за уважність, підтримку та людяне ставлення. Дуже приємно, коли лікар не лише проводить обстеження, а й заспокоює, усе доступно пояснює та ставиться з повагою. Відчувається, що Марина Валеріївна працює від душі. Дякую Вам! Рада, що потрапила саме до цього лікаря, і буду звертатися й надалі. Раджу особливо тим, хто йде до гінеколога вперше — з таким лікарем зникає страх і з’являється довіра. Рекомендую як справжнього професіонала своєї справи.!!)”
“Живу в Харкові, а до педіатра дитини керую цією поліклінікою. Ближче за адекватного лікаря в держ. установі поки що не знайшла. У поліклініці чисто, зроблено ремонт, немає черг, а ГОЛОВНЕ - АДЕКВАТНЕ ВІДНОСИНИ І ЗДОРОВИЙ ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ! Принаймні поки що в мене склалося виключно приємне враження. До речі, моя мама уклала декларацію з терапевтом у цій поліклініці, бо з'їздити автобусом до Ч.Лозової виходить швидше, ніж відсидіти чергу у місцевій поліклініці.”