Огляд каталогу
- 306 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 306 результатів
Перегляньте лікарі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 306 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 18,379 відгуків та оцінок.
“Проходила УЗД у МЦ Єксперт.Усе сподобалось!Дівчата на ресепшені окреме,-дякую!Такі любʼязні ! Ціни середні по місту. Якщо ще будимо проходить обстеження знову прийдемо до вас.”
“хочу висловити велику подяку всьому персоналу, дуже приємно було перебувати в цій клініці, як вдома, до речі на ресепшені дуже приємні дівчата, зустріли з посмішкою, відразу принесли бахили, хоча ми самі повинні їх брати, невролог Нана Шмильевна професіонал своєї справи”
“Хороші фахівці, які знають свою справу, повна консультація, до / під час / після лікування, присутній рентген апарат.”
“Чудовий магазин та прекрасне обслуговування, консультант допомогла мені із ремонтом, була уважною та привітною. Із задоволенням повернусь саме до цієї студії. Була приємно здивована асортиментом сонцезахисних окулярів.”
“Я хочу звернути вашу увагу на Консультативне амбулаторно - поліклінічне відділення м.Харкова, вул.Ньютона 145, в якому працює лікар - фтизіатр з великої літери, фахівець своєї справи - Веремейчик Наталя Анатоліївна, яка 29 червня знаходилася на чергуванні і врятувала моєму чоловікові життя , у нього відкрилася внутрішня кровотеча шлунка і розпочався перитоніт, а Наталя Анатоліївна вчасно виявила і викликала швидку, чоловіка вдало прооперували. Ми хочемо подякувати їй, вона неймовірна. Дякуємо.”
Складні видалення й імплантація, естетичні реставрації та вініри; індивідуальний підхід лікарів.
“Не можу додзвонитися до вас. Клініка працює на даний момент?”
“Проходили обстеження РЕГ дитині,хочу висловити подяку лікарям та адміністратору.Дитинка вела себе беспокійно,але працівники цього закладу зробили все можливе,щоб обстеження пройшло. І відволікали і заспокоювали.Віднеслись з розумінням. Це дуже приємно Результати пояснили. Дякую Вам!”
“Моєму малюку дуже подобається ходити туди! Мій малюк завдяки персоналу почав ходити на горщик скільки років я мучилася, почав поводитись інакше на краще!!!!відносини до дітей дуже хороше!! Подяка всьому персоналу з 5 групи реабілітації ,мед.сестрам ,вихователям ,няням,і начмеду Костянтину Володимировичу(дай вам бог здоров'я та благополуччя в сім'ї!)звертатимуся в цей реабілітаційний центр завжди!!!!і радитиму Іншим .”
“дякую за прекрасну та кваліфіковану добірку лінз та оправи ... всього самого найкращого”
Комплексна діагностика, складні видалення та імплантація; команда професіоналів.
“Чудова оптика. Консультант допомогла підібрати лінзи та оправу.”
Уважні лікарі, швидкі безболісні видалення, сімейна ортодонтія; пацієнти відзначають затишок і помірні ціни.
“Майстер по окулярам дуже приємний молодий хлопець, допоможе знайти нову оправу, гарно виконує свою роботу, не перший раз вже до нього звертаюся”
“рекомендую, пользуюсь услугами уже больше 10лет. качественный сортимент + скидки для постоянных клиентов.”
“До лікарів питань жодних. Питання навіщо існує запис ? Ти приходиш і сидишь до посиніння бо ніхто цього запису не дотримується, хто в ліс хто по дрова”
“Клініка гідного рівня, кваліфіковані лікарі. Світлана Анатоліївна - майстер своєї справи! Пішла задоволена результатом і ціною”
“так сталось що дитині в 5,5 місяців довелось виготовити шолом щоб виправити голівку, було це в 2020 році. результат відмінний при виконанні всіх рекомендацій лікарів, при правильному носінні цього шолому, станом на сьогодні через майже 3 роки невидно ні чого. дякую спеціалістам центру за допомогу.”
“Яновська Катерина Олександрівна чудовий талановитий дитячий лікар-пульмонолог! Допомогла вибратися з низки затяжних бронхітів і навчила правильно лікувати їх без непотрібних у разі антибіотиків. Все чує через стетоскоп, ніколи не відправляла на рентген, і завжди були адекватні призначення та швидкий ефект.”
“Доброго часу доби всім. Я оцінюю не обладнання, а обслуговування. Прийняла та робила процедури одна жінка. Приємна у спілкуванні. Зробила свою роботу швидко та якісно. Результат наступного дня. Дуже дякую за ставлення до людей. Усім здоров'я, миру та добра.”