Огляд каталогу
- 1,475 Всього бізнесів
- 2.9 Середній рейтинг
- 70% З відгуками
- 59% З фото
Знайдено 1475 результатів
Перегляньте новинки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,475 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.9/5 на основі 149,948 відгуків та оцінок.
“Дякую усім співробітникам і лікарям "Нового зору". У батька на обох очах була катаракта. Зробили оду за одній операцію на обох очах, з різницею в один день. Одразу ж після першої операції батько почав розрізняти чіткість предметів, кольори стали яскравішими. Дуже переймався, що після операції на друге око, картинка була трохи іншою, не такою чіткою, лікарі заспокоїли, що так буває. І справді, вже наступного дня картинка і на другому оці вирівнялася. Тепер батько знову бачить світ у всьому його різноманітті. Окремо хочу подякувати дівчатам на рецепції, за швидку роботу, чуйність і увагу до пацієнтів. Хочу побажати іншим, хто ще не зважився, не затягуйте! Поліпшення зору - це поліпшення якості життя. Головне, не боятися і виконувати усі настанови лікарів! Бажаю всім здоров'я і радості життя. Миру! Слава Україні!”
“Звернулася до спеціалістів ательє перешити сукню. Зробили дуже швидко і якісно. Рекомендую!!!”
“Дякуємо компанії за швидку реєстрацію права власності! Проконсультували та оформили. Одним словом, професіонали!”
“Дякую за вашу турботу про здоров'я.Завдяки обладнанню Нуга Бест покращилося моє здоров'е.”
“Доброго дня хочу залишити відгук, що на відділення працюють хороші співробітники, дуже ввічливі які знають свою роботу і допоможуть зробити як краще”
“Проходила повне тотальне лікування всіх зубів у цій клініці. Терапевт Марина Олександрівна Бударна в лікуванні каналів мене дуже врятувала, багато зубів, які ніхто не брався лікувати мені витягла. Окреме Дякуємо за гарні коронки та проведене якісне та естетичне протезування Хижнякову Андрію Володимировичу. Рекомендую!”
“Дуже задоволений, придбав підлогу, доставили швидко. 5+”
“Наш тренер Ірина Ковальова, були на першому занятті - дитина в захваті, тепер ходитимемо на танці :)”
“крім глибоких знань дуже вражає приємна атмосфера і дуже цікаві люди”
“Величезна подяка Єлизаветі за підбір туру. До зустрічі з вами не любила тур агенції. З вами стався метч. Нарікань немає. Дякую за все, готель, супровід, поради та все все все – на найвищому рівні! Тепер тільки з вами ❤️”
“Даня сігма бос гібрид, поверніть паспорт”
“Дуже гарне обслуговування !!! Та зручно разтошовано в нашому районі міста Харкова !!! Всім бажаю скористатися цім відділенням Нової Пошти !!!”
“Відмінне відділення, завжди приємно заходити. Персонал ввічливий та привітний, справжні професіонали! Дякую за чудову роботу!”
“Обслуговування швидке і приємне. Немає черг. Дуже подобається”
“Відмінне відділення! Дуже доброзичливий і чуйний персонал! Завжди допоможуть в будь-який не стандартної ситуації!”
“Я б назвала це відділення Нової пошти – "пошта нашого кварталу"))) Невелике відділення всього на двох операторів. Працюють швидко, ставлення до клієнтів гарне. Завантаженість відділення помірна. Основний наплив відвідувачів припадає на вечірній час (після 17 години). Знаючи цей нюанс, можна значно скоротити непродуктивно витрачений час стояння в чергах, прийшовши на пошту не в годину пік.”
“Вивіску замовляли у Львів, і це цього вартувало! Ввічливий менеджер, вислухала усі побажання, а команда професіоналів втілила у реальність чудову вивіску!”
“Відразу обмовлюся, що ми тільки замовили дивани і поки що їх ще роблять. Але хотілося б поділитись враженнями про цю компанію. По телефону я розмовляв з менеджером Катериною, яка дуже чемно відповіла на всі запитання. Потім я згадав, що Google бачив дуже негативний відгук. Вона була явно засмучена і сказала, що до них ніхто не звертався (якби звернувся, то вони постаралися вирішити конфлікт) і запропонувала показати цех, де стоять готові дивани і лежать матеріали. Я згодився, приїхав. Цех як цех, знаходиться в старій будівлі, адже це не Хюндай. Стандартний запах стружки, працівники роблять дивани. Оглянув один із готових диванів, усе гаразд, шви рівні, нічого не висить. Потім Катерина показала мені склад матеріалів. І там абсолютно всі матеріали в порядку - не цвілі, ніякого запаху. Загалом до чого це я, перш ніж сліпо вірити таким злобним відгукам, поцікавтеся у менеджера на рахунок нього. Відкликання явно фейк, ну вже надто там все погано. Ми замовили, а там побачимо. UPD на прохання менеджера (вибачте, зовсім вилетіло з голови): Дивани ми отримали ще 3.5 місяці тому (додаю фото). Я думаю вже по фото можна сказати, що нічого страшного в них немає, ми задоволені. Нормальні, стійкі дивани з акуратно пошитими чохлами. Як на мене, вони цілком відповідають співвідношення ціна/якість. Сподіваюся, це допоможе розвіяти смуту через поганий відгук.”
“Вантажне відділення! Нема черг. Мені іноді простіше заскочити сюди ніж по Харкову в пробках стояти”
“Відділення поряд із окружною. Можна надсилати посилки невеликі та документи. Черги немає. Все швидко. Сплатити послуги можна як готівкою, так і карткою банку.”
“Вражає. Робота як завжди на найвищому рівні! Все доходить у цілісності та безпеці, яким би товар не був. Ви можете прямо на місці перевірити посилку на справжність, безпеку і т.п.. Все ж краще, ніж укр. пошта. Рекомендую!”
“Відмінно працює. Посилки приходять на добу раніше. Приємно. Удачі.”
“Хороший сервіс, швидке обслуговування, користуюсь послугами щодня, привітні оператори. Окреме спасибі, керівнику відділення, вирішує будь-які питання із задоволенням, професійно”
“Швидко, професіонально, та зручно.”
“Дуже ввічливий персонал. На днях довелося отримувати посилку з дітьми. Молодша донечка, зовсім маленька, була на руках. Надійшло 4 посилки. Хлопці зі складу мені допомогли зануритися в таксі, незважаючи на те, що у них було навантаження посилок. Велике вам спасибі за оперативність та допомогу)”
“Ввічливий персонал, регулярне вологе прибирання, дотримання маскового режиму”
“Ввічливий персонал, регулярне вологе прибирання, дотримання маскового режиму”
“Найкраще відділення Нової пошти! Дякую.”