Огляд каталогу
- 1,475 Всього бізнесів
- 2.9 Середній рейтинг
- 70% З відгуками
- 59% З фото
Знайдено 1475 результатів
Перегляньте новинки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,475 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.9/5 на основі 149,948 відгуків та оцінок.
“Напишу цей відгук про Гордієнко Ірині Вікторовне❤️❤️❤️ На жаль в наш час слово професіонал годі й до всіх фахівцям застосувати, а слово "людина" навіть не до всіх професіоналів. Ірина Вікторівна це і Професіонал і Людина. Так, саме так. Лікар який знає вашу проблему і любить дітей. Знає як з ними поводитися і як з ними поводитися. Спеціаліст який вселяє довіру, після прийому залишається відчуття "я все зможу". А головне вона підніме трубку коли її потребують, чи не відмахнеться від вашої проблеми або біди. Дякую за те що Ви есть❤️❤️❤️”
“Це найкраще відділення нової пошти в нашому місті. Хлопці завжди привітні, завжди допоможуть . Не найближче відділення з моїм домом, але замовлення роблю до них. Я забираю посилки зазвичай з маленькою дитиною . Завжди допомагають винести посилки, відкрити двері , ні коли не доводиться чекати. Тільки приємні враження . Дякую за роботу ❤️”
“Дуже комфортне відділення. Працівникі уважні, привітні. Черги бувають не часто, все швидко. Дуже зручно й комфортно.”
“Увійшов. Привітались українською. Підніс смартфон до рідера штрих-коду. Через декілька секунд отримав посилання. Все чємно. Дякую!”
“Відділення дуже гарне та розташоване в зручному місці, але Зимою на ступеньках дуже слизько бо лежить погана плитка - потрібно перекласти плитку При відкривання дверей чомусь частенько стукаю краєм дверей себе по ботинках і тоді щоб зайти потрібно відходити від дверей-поміняйте двері Із-за того що відділення популярне приїжджає багато автомобілів які ніде поставити окрім як переїхати через бордюр і стати в грязь якщо на вулиці непогода- продовжіть гостьовий карман А в дворі де отримують товар із погрузка на авто ями та просадки в яких накопичується вода по якій приходиться ходити а зимою сковзатися- відремонтуйте асфальтобетонне покриття яке просіло після термінової здачі в експлуатацію ще при СССР, або попросіть орендодавців”
“Відділення, як і всі відділення нової пошти. Все роблять щоб заробити на перевезенні та посилці. І пакують, і каркас збивають, і додаткові послуги впарюють. Як і це потрібно враховувати.”
“Начебто вже до 10кг зробили. Адміністратори чемні”
“Просторе і світле. Обслуговування швидке. Але на підступах є декілька розбитих сходинок, де можна покалічитися. Також сходи в магазин без поручнів є незручними для людей похилого віку. UPD: сходинки полагодили, молодці!”
“Щиро дякую керівнику відділення 106 ТОВ "Нова Пошта" ШАПОВАЛОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ за швидке і якісне обслуговування!”
“Дякую персоналу за якісне обслуговування. Хлопці завжди привітні та швидко виконують свою роботу, тому і черга майже не накопичується, а якщо і є то чекаєш не більше кількох хвилин.”
“Чудове відділення! Чисте, охайне приміщення. Уважний персонал. Швидке обслуговування. Жодних претензій. Рекомендую!”
“Типовое отделение Новой почты. Растущий микрорайон, оживленный перекрёсток. Нормальное обслуживание. Только одно, из-за большого движения, трудно перейти дорогу или нужно обходить у перекрестка”
“Близько, зручно, оперативно. Величезна стоянка. Була черга 14 людей, витрачено 7 хвилин. Молодці”
“Хороший привітний персонал. Мінімальні черги. Поставили примірочну)”
“Усі бачили якісь фільми про скарби ! Щоб добратись до скарбів треба пройти небезпечний тернистий шлях ! Так от тут так само !(((. Шлях реально небезпечний та тернистий (. А вже якщо добрались до ( скарбу) Нової пошти - там працівники досить приємно роблять свою роботу . За це їм 5⭐. Але знову тернистий шлях чекає вас на зворотній дорозі (((. Ну Нова пошта маленька і бідна організація - в них немає грошей на 250-300 метрів дороги. Хоча б грейдером порівняти .”
“Отримувала декілька разів посилку у цьому відділені. В приміщенні чисто, працівники ввічливі та охайні.”
“Все добре облаштовано, має пандус. Оператори дуже уважно перевіряють відправлення це трохи не зручно, але ми всі мусемо бути дуже обережними під час війни.”
“Швидке та якісне обслуговування!”
“Одне з найкращих відділень, черги немає майже оскільки персонал навчений і виконує все дуже швидко, відправки роблю кожен день, все дуже круто.”
“Сделал быстрый covid тест на Героев Труда 9Ж/2. Вежливая телефонная консультация, перезвонили и ответили на все вопросы, записали на удобное мне время. Приемная действительно работает 24/7, выдают международные сертификаты с QR-кодом и печатью на украинском и английском языках. Чистая новая лаборатория, с хорошим ремонтом, отличным сервисом и персоналом. Никаких ожиданий, быстро заполнили формы и провели тест. СМС в течении 15 минут, что результат готов. Цена доступнее, чем у конкурентов, 24/7, несколько отделений по городу, остался очень доволен! Рекомендую. PS а главное всем крепкого здоровья!”
“Дуже дякую за таке розміщення відділення в такому місці. Але є маленьке прохання, тому що я мешканець цього будинку дуже заважає "звукове супроводження" заднім ходом ваших вантажних перевізників. Цей "піу, піу, піу" звучить дуже голосно, навіть при зачинених вікнах і дверях балкона, прокидається моя плем'яшка, коли в гостях. Велике прохання, при задньому ході під вікнами нашого будинку, де знаходиться ваше та наше відділення, робіть тихіше, або зробіть світлове попередження заради безпеки пішоходів, для ваших машин під час маневру "заднім ходом". Заздалегідь дякую за розуміння.”
“Часто користуюся послугами Нової пошти, яка випадково дізналася про 125 відділення, зручне розташування, але найголовніше - тут працює чудова дівчина Аліна - уважна, доброзичлива, чуйна, спритна, привітна, завжди з милою посмішкою, людина на своєму місці! Обслуговування чітке, швидке! Дякую!”
“Одне з найкращих відділень, черги немає майже оскільки персонал навчений і виконує все дуже швидко, відправки роблю кожен день, все дуже круто.”
“Дуже гарне відділення, виділяється швидким та чемним обслуговуванням. Особливої подяки можу висловити Олександренко Максиму за його швидке оформлення та стакання посилок, людина тягне це відділення в Соло, особливо можу відмітити гарний лайнинг всіх співробітників даного підрозділу, та відмінну роботу Крамного на Андаїнгу посилок. Проте раджу керівнику відділення більше не використовувати МК, бо він зараз не актуальний. Залюбки завітаю до них ще не один раз! Дякую за гарну роботу!”
“Персонал ввічливий, виконують свою роботу дуже якісно ❤️”
“Зона 51 Деякі клієнти 6идл0, як вони так і я до них. Були і гарні приємні. Нові стандарти це просто жесть. Бажаю успіхів у роботі колективу. А клієнтам терпіння і цілих посилок. Ха. Ха. Ха.)”
“Я вважаю,що всі працівники відділень красавчики.Ні разу не було якоїсь халепи.Все на 12+.Молодці!!!!”
“Чудова працівниця,привітна, приємна,розповіла,допомогла,дякую.”