Огляд каталогу
- 1,475 Всього бізнесів
- 2.9 Середній рейтинг
- 70% З відгуками
- 59% З фото
Знайдено 1475 результатів
Перегляньте новинки у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,475 результатів у Харкові. Середній рейтинг 2.9/5 на основі 149,948 відгуків та оцінок.
“Невеличке локальне відділення нової пошти.”
“Класне відділення, персонал україномовний, завжди підкажуть і допоможуть з питань щодо відправок.”
“Швидке та якісне обслуговування, чистота та в цілому привітна атмосфера. Та й в цілому ніколи не було з даним відділенням проблем, тож рекомендую”
“Не погоджуся з думкою, що хамські відносини в цьому відділенні. Ніколи не було хамства. Прекрасні працівники, все швидко, завжди допоможуть і підкажуть. Постійно туди ходжу. Раніше ходила в 25 ось там хами (не все звичайно) але більшість і почуваються великими начальниками мабуть. Я перестала туди ходити і почала ходити на це небо та земля.”
“Найкраще відділення Нової пошти! Дякую.”
“Дуже хороший магазин та ремонт. Купував у них інструмент не одноразово. Задоволений. Стан техніки відповідає заявленому. Тішить те, що хлопці відкривають і перевіряють інструменти перед продажем, що вони фахівці з ремонту і можуть грамотно оцінити стан апарату. Чи не дешево! Але це компенсували довгою роботою. Ремонт також якісний. Ціна за роботи середня міська. Я задоволений. Рекомендую.”
“Надіслала посилку-дуже швидко доставили! Усі залишились задоволені! Дякую за обслуговування!”
“Займаюся 2 рік. Все круто. Багато нових знайомств. корисних МК”
“Дуже класне відділення! Привітні, ввічливі працівники. Рекомендую!”
“Очень приятные работники. Вежливые, всегда стараются помочь. Гарно відносяться до клієнтів. Завжди допоможуть. Рекомендую приходити з ранку, о 9-11 годинах- нема черг.”
“ДИМА КРАЩІ САТРУДНИК Я ЯС НИМ ДИМА ШИМАЗДУ В ТАНКИ ГРАВ ОТ РЕАЛЬНО ДОБРА ЛЮДИНА АЛЕ ЗА ВАШОЇ РОБОТИ ВОНІ ЗАХОДИТЬ ВАТАНКИ ПОЧЕУМ РЕБЯТА ПУСТІТЬ ЙОГО ПОЖЕЖУ будь ласка”
“Маленьке затишне відділення неподалік будинку) Персонал привітний, обслуговування швидке. Якщо приходити не в найзавантаженіший годинник, то черг немає. Не дуже зручно особисто мені, що відкрито до 7, часто не встигаю з роботи доїхати.”
“Все супер персонал працює відмінно. Опіратівное обслуговування клієнтів. Оператори просто розумничка. 5 зірок.”
“Велике спасибі працівникам відділення Руслані та Валентину за оперативність. Необхідно було запакувати та відправити понад 50 посилок різним одержувачам, які впоралися за одну годину! Такої швидкості та професіоналізму ще не зустрічали :)”
“відмінне відділення Завжди ввічливий персонал”
“Увага! В адресі вказана вулиця Жуковського, а відділення знаходиться на проспекті Жуковського, а це Салтівка! Дуже далеко від вулиці того ж таки Жуковського, будьте уважні!”
“Підкажіть о котрій вітділеня закривається і відчиняється в сьогоднішнії реаліях? Працівники хороші, ввічливі, черга не довга, всередині прохолодно.”
“Необхідно було відправити міжнародну посилку до Німеччини, минулого дня звертався до відділення №70, де хлопець возився з моєю посилкою 25 хвилин і так нічого й не відправив, бо не виходило у нього вписати коректно адресу отримувача... Трохи розчарувався в сервісі НП, але розумію що одним працівником не варто оцінювати компанію. Наступного дня прийшов на відділення №86 (вул. Гвардійців-Широнінців 62), де досвідчений фахівець оформив відправку за 10 хв та ще й з першого разу і без жодних помилок! Після минулої спроби - це Вау! Тож, хочу подякувати Лещенку Володимиру Сергійовичу за професіоналізм та наданий сервіс!”
“Нове відділення в якому дуже зручне, відправлення та отримання посилок проходить дуже швидко. Немає натовпу з клієнтів і немає необхідності їхати в інше відділення для тих, хто живе поблизу.”
“Поки ще нове відділення Нової Пошти Є пандус для інвалідів зручна Примірочна для перевірки отриманих посилок є стіл з розетками”
“Дуже приємний і ввічливий персонал! Мені подобається!”
“Якісне та швидке обслуговування.”
“Велике спасибі працівникам відділення Руслані та Валентину за оперативність. Необхідно було запакувати та відправити понад 50 посилок різним одержувачам, які впоралися за одну годину! Такої швидкості та професіоналізму ще не зустрічали :)”
“Одне з кращих відділень! Приємні дівчата нададуть послуги з посмішкою!”
“Зручне розташування, гарне обслуговування”
“Що значить корпоративний дух. Як завжди чотко бисто та приємно.”
“Найкращі працівники , швидке обслуговування і вирішення будь яких питань, Дякуємо.”
“норм. трохи би місця для очікування добавити”
“Ввічливий персонал, швидке обслуговування”