Огляд каталогу
- 390 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 390 результатів
Перегляньте огляди у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 390 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 36,929 відгуків та оцінок.
“Дуже ввічливий персонал, все гарно, бути тільки до вас за покупками”
“Я давно є клієнтом цієї клініки. Однозначно ставлю 5 зірок. Окремо хочу подякувати Марку Володимировичу - акуратному, педантичному професіоналу, який вміє увійти в становище пацієнта за необхідності”
“Єдиний магазин у Харкові, де була можливість подивитися потрібне крісло наживо. Проконсультували з усіх питань, залишилися лише приємні враження. Доставили швидко, за кілька днів.”
“У центрі працюють справжні професіонали своєї справи Професіоналізм на першому місці”
“Дякуємо за якісні Прес-форми та відмінне сервісне обслуговування!”
“Робили повну антикорозійну обробку, роботи з ходової, двигуна. Завжди вкладалися у зазначені терміни, надавали повні фото-відео звіти. Звертався не раз, і далі тут обслуговуватиму свою малечу. Дякуємо хлопцям за ціну/якість!”
“Лікар Антон Ілліч сьогодні видалив мені зуб мудрості! Велика подяка! Я страшенно хвилювалась, але все пройшло супер! Тут допоміг не тільки професіоналізм лікаря, але і його позитивний настрой!!!”
“Гарний магазин. Гарний консультант. Завжди зроблять знижку. Допоможуть куплений товар донести до автомобіля.”
Організований прийом і ввічливий персонал; якісне лікування з передбачуваним результатом.
“Протягом 10 років я є пацієнтом вашої клініки, іноді потрапляла до інших стоматологів, але зрозуміла, що краще немає! Величезна подяка моєму лікарю Дмитру Дмитровичу, ви - Бог у своїй професії! Вся моя сім'я обслуговується у вас і ми дуже задоволені результатом. А це і дорослі батьки з віковими проблемами та діти. Дякуємо вашій клініці, багатьох років процвітання та успіхів !!!”
“Лічу зараз тут свого котика. Поки все подобається, ветлікар дуже кваліфікований і відповідальний.”
“Дуже хочу залишити відгук про лікаря невропатолога ІРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ВАШОВУ. Дякую за надану увагу та професійні якості. Ірина Володимирівна-лікар невропатолог вищої категорії, має великий досвід практичної роботи. Вона фахівець із великої літери, з величезним, дуже добрим серцем та душею. Призначене лікування та обстеження виявилися для мене оптимальними та корисними. Бажаю Ірині Володимирівні всього найкращого!!”
“Привіт! За порадою друга вперше звернулася до доктора Калініченка Руслана Сергійовича. Оскільки я сама медик і знаю всі тонкощі цієї роботи, то була приємно вражена акуратністю, професіоналізмом, високою кваліфікацією та доброзичливим ставленням лікаря до пацієнта. Залишилась дуже задоволена. Рекомендуватиму Руслана Сергійовича своїм близьким і друзі. Дякую, докторе, за Ваші золоті руки та людські якості.”
“Чудовий магазин з гарним персоналом та реальними цінами.”
“Вирішив утеплювати будинок. Зробили швидко незважаючи на велику площу будинку. До холодів встиг. Залишився задоволений.”
“Величезна подяка Олегу Анатолійовичу та Світлані Євгенівні за їхній професіоналізм та добре ставлення до пацієнтів! Велике спасибі медсестрі Наталі та адміністраторові Олені за допомогу та підтримку! Бажаємо колективу клініки здоров'я, успіхів у роботі, миру та гарного настрою!”
“Супер. Працюють профі з Великої літери. Рекомендую.”
“Доброго дня! Дуже задоволена , що потрапила до цього басейну. В цілому на даний момент задоволена всим:-атмосфера , привітливій персонал , все охайно , маю надію відвідуючи басейн надалі буду ще більш отримувати насолоди від релаксу водички!!! Дякую персоналу за отмоферу, всим рекомендую!!!”
“Тиждень тому вкотре довелося звертатися по допомогу: син (15 років) травмував ногу в колінному суглобі. Приїхали ввечері, близько сьомої години в робочий день. Попереду було людина 8 первинних і 2 особи на повторний прийом. Працювало два лікарі. докладно розписав, відповів на запитання, запропонував альтернативу: гіпс від стегна до гомілки або тутор колінного суглоба, підказав який краще для нашої травми. На повторному огляді через тиждень скоригував лікування. Я часто користуюся послугами приватних клінік і, повірте, грошей беруть набагато більше, а результат іноді взагалі не радує. Низький уклін лікарям, які в державних лікарнях продовжують працювати.”
“Рекомендую. Через годину після звернення я вже був на сервісі, ще через пару годин було проведено ремонт ходової, заміна масла в АКПП, заміна колодок і обслуговування гальмівної системи. Ввічливий персонал, супроводжують під час ремонту, навіть передзвонили на наступний день уточнити чи все добре.”
“Один із найулюбленіших магазинів мережі Люксоптика! Доброзичливий та позитивний персонал, величезний вибір оправ, наявність майстра та лікаря, що робить процес підбору максимально комфортним та швидким! Так само хочу зазначити, що післяпродажна лояльність клієнта є належним чином: була куплена оправа з найдрібнішим заводським дефектом, який, можливо, був допущений самим виробником як норма, я звернувся і мені замінили оправу на іншу таку ж! Мені добре помітно, коли до мене як покупця ставляться з повагою та доброзичливістю. Раджу цей магазин! Сюди хочеться повертатися знову і знову!”
“Борисенко Анастасія Сергіївна лікар з Великої букви.Хочу подякувати їй за проведену вчасно операцію.Все на вищому рівні.Анаставія Сергійовна найкращій лікар.”
“Прийняли, оглянули, вакцинували. Швидко і без зайвих питань. Приємно здивований. Висловлюю подяку персоналу поліклініки.”
“Відмінно зробили розвал сходження, за адекватними грошима.”
“Улюблений магазин. дуже кваліфікований персонал. уважне ставлення до кожного клієнта.”
“Відмінне місце. Тут є магазин автозапчастин (смачні справжні лимонади з Грузії), будматеріалів, магазин опт крупи/борошно/цукор, ремонт авто, металобазу”
“Швидко, якісно, зручно. Рихтування та зварювання литих дисків на висоті, балансують відмінно, для якісного шиномонтажу в центрі міста ціни мінімальні.”
“Багато негативного чув про це сто, зокрема про одного з майстрів, незважаючи на все, лагодив там коробку, що не говори але майстри, впоралися на відмінно, потім ще заїжджав з іншого питання і теж на відмінно Діалог проходив не дуже не міг підібрати час тому що з передмістя і машину не там поставив, але ввічливість перемогла. Не знаю як кому, хлопці молодці, а буркун - він мужик добрий, відходливий і чуйний справедливий, любить все за своїми правилами, але не завжди вони збігаються з бажанням та можливостями клієнта. Бажаю всім знаходити спільну мову.”
“Чудове обслуговування, професійні лікарі, уважні та грамотні, багато років зі своїми вихованцями відвідуємо цю клініку, велике спасибі за вашу працю”
“Ремонтував окуляри. Дійсно, привітно зустрічають. Майстер також ввічливий, не багатослівний. Але справу свою робить гарно.”