Огляд каталогу
- 299 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 299 результатів
Перегляньте отель у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 299 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 78,577 відгуків та оцінок.
“Гарний готель, хороше розташування. Слабенький сніданок.”
“За ці гроші, чудовий варіант! Все чисто, акуратно! Сан-вузол залишає бажати кращого, але знову ж таки, за ці гроші, краще за будь-яку квартиру зняту подобово в діапазоні цієї ціни. + Поруч старі занедбані будинки, дуже мені сподобалося(фото)”
“Все дуже гідно і на високому рівні.”
“Готель чистий, охайний, тепло, правда сніданки не передбачені. Рекомендую.”
“Чисто Гарно тихо Зручні ліжка))) Дуууже рекомендую”
“Відзначали у лазні день народження. Чисто, великий басейн. Поруч магазин та пивний маркет) Рекомендую!”
“Чисто і затишно. Кімнати великі, інтернет хороший. Телефон тільки один чомусь і не завжди на зв'язку.”
“Тихо, спокойно. Номера чистые, достаточно комфортные. Главное не ожидать от отеля уровня 5 звёзд и все будет ок.”
“Співвідношення ціна-якість хороші. Готель трохи модернізували з радянського в сучасність. Не все звичайно:), але номери нам сподобались. Затишно, просторо, чисто. Привітний персонал. На першому поверсі є симпатичне кафе, працює з 9 ранку, до 22 вечора. Як поселяєтесь у готель після 22:00, і ще не вечеряли, запасайтесь у маркеті. Кавового апарату в холі готелю нема, за те стоїть широкий вибір банкоматів, і айбоксів. По периметру готелю є декілька генделів, кав'ярень, кондитерський магазин, та фаст-фуд. Кав'ярні працюють переважно до 22, є і цілодобові. Загалом, персонал готелю підкаже і розкаже як і куди добратись, що і де можна купити. За готелем є платна парковка під охороною, з відти ж і запасний вхід в готель. Перебуванням залишились задоволені. Не сказати, що готель роскішно романтичний, але для відряджень просто супер!”
“Були в мотелі минулого року на конференції. Для таких заходів - ідеальна локація. Велика зала для конференцій, багато номерів для розміщення гостей. Є навіть номери, куди дозволяють заселятись з тваринами. Це великий плюс, бо відшукати петс-френдлі місця не за всі гроші світу - важко. Ресторан без пафосу і претензій на високу кухню, але готують по-домашньому і смачно. Ціни дуже скромні. Окрема родзинка - велике озеро на території. Дуже мальовниче і затишне. Є маленька площадка, де можно засмагати вдень і насолоджуватись заходом сонця ввечері. А ще можна випадково зустріти черепаху, різні види качок, подивитись, як рибини вистрибують з води. Естетика живої природи на максимумі”
“Недорого переночувати без претензій до "зірковості". Є стоянка для авто, загальна кухня, загальний душ.”
“Цілком хороший хостел! Нормальні умови – все необхідне є. Адмінам окреме дякую за ціни, підтримку дисципліни, людську атмосферу та відсутність бидла!)”
“Це мій міні-готель. Мої гості задоволені і мені це подобається.”
“Дуже чистий і комфортний хостел, з усіма необхідними умовами побуту. Приїжджав і приїжджатиму сюди ще.”
“Спочатку у мене були проблеми з відкриттям зовнішніх дверей, але це через мене. Я спочатку не зрозумів :)) Далі досить непогано. Все в центрі в пішій доступності. Це чисте та миле місце. раджу. Я фактично жив проблемою з дверима. Потім я навчився. :)) це чисте та гарне місце. Раджу цю квартиру.”
“красиво і прикольно. мені сподобалося.”
“Відмінне житло, все сподобалося, все отлічно.Хорошее була подорож.”
“Місце мальовниче, дуже смачні домашні продукти.”
“У самому центрі міста хороше розташування, поруч багато класних місць для відпочинку. Чисто в номері. Дякую)))”
“Привіт! Довелося зупинитися серед ночі з 8-го на 9 жовтня. Знайшов хостел на Google карті. Без проблем ухвалили. Дуже чуйний персонал! Неймовірно доступний ночівля! Мінусів собі не знайшов! При нагоді обов'язково скористаюся ще раз! РЕКОМЕНДУЮ! ДЯКУЮ!)”
“Все відповідає ціні. Недорого переночувати одну ніч, саме те. Хто бажає розкошів, винаймайте номер за тисячу-півтори.”
“Артурчик вирішив, респект і поважуха”
“Всім приємного відпочинку. Дуже добре! Тихо!”