Огляд каталогу
- 99 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 99 результатів
Перегляньте чудова їжа у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 99 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 24,268 відгуків та оцінок.
“Швидка доставка, ввічливий персонал! Зручне місце розташування, приємні ціни! Рекомендую!”
“Проїздом була в Харкові,випадково натрапила на кафе "Прожарка". Їжа дуже смачна,ціни взагалі приємно вразили. Дівчата привітливі) Якщо колись ще доведиться побувати в Харкові, обов'язково завітаю ще раз. Дякую! Гарних та вдячних вам клієнтів)”
“Смачна кава, приємна обстановка”
“Найулюбленіша кав'ярня на Олексіївці! На вході бариста завжди зустрічає з усмішкою та гарним настроєм, великий вибір десертів, так само є в асортименті правильні насолоди без цукру, сендвічі. Велика мапа авторських кавових напоїв! Сміливо можу рекомендувати це місце, тому що поміщаю його практично щодня ❤️”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Гарне місце ввечері випити пива, і поїсти смачної піци)”
“Спокійне місце, куди можна втекти від міського шуму, при цьому не виїжджаючи за його межі) дуже ввічливий та клієнтоорієнтований персонал, смачна кухня.”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Я є постійним гостем «Мені б риби», такого високого сервісу та смачних страв у співвідношенні до цін, мабуть немає ніде! Неймовірні коктейлі, суп з крабом та рибка, це витвори мистецтва! Приводжу сюди всіх від колег до родини! Обожнюю ♥️”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”
“Дуже смачно! Як страви, так і напої. Якісне обслуговування.”
“Чудове місце, із задоволенням провели тут сімейну вечерю. Гарний, цікавий інтер'єр, чудовий сервіс (професійний, не нав'язливий), дізнались від офіціантки декілька історичних цікавинок. Дуже смачна кухня! Хочете провести чудовий та смачний вечір - вам сюди) Рекомендую!))”
“Буваючи на ринку обов'язково зайдемо сюди. Дуже привітні жінки. Дуже смачно.”
“Затишне, маленьке з красивими ремонтом, музейними фресками та картинами кафе, в якому приємно перебувати, смачна кухня, найкраще тихе місце на Жилярді, щоб перекусити чи відсвяткувати своє свято”
“Гарне, затишне місце. Привітне обслуговування, смачна кухня”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Замовляли шашлик з ошійка і картоплю по-креольські. Як завжди - неперевершено, дуже смачно!!! Але. Сервіс оставляє бажати кращого. Забирали замовлення з собою. По телефону попередили, що розрахунок готівкою. Ніяких карток!! Мені довелося викликати таксі, давати гроші водієві і він забирав заказ. Це дуже незручно.”
“Випадково потрапили до кафе , і пообідали смачним комплексним пістним обідом. Швидко, смачно і недорого. Рекомендую.”
“Мене дуже здивувало гарне обслуговування, я на дієті (багато чого не можна), замовила страву з дитячого меню (мені ще й на пару зробили котлети). Все смачно, раджу вам.”
“Гарний затишний паб,смачне пиво.Ціни помірні.Чекали недовго.Завітали за 15 хв.до зачинення,трохи затримались доки дотягували пиво,але хлопці та дівчата з персоналу спокійно зачекали нас,навіть не натякаючи,що вже час зачинятись.”
“Дуже смачні суші, приготовлені з найсвіжіших інгредієнтів. Рекомендую”
“Жили в гостинице Британия и нашли на карте поблизости ресторан Баку. Было только три положительных впечатления. 1. Интерьер-супер 2. Кухня- бомба. 3. Цены- бюджетные. Спасибо ребятам за хорошо проведенное время!”
“Доброго дня! Замовила торт на день народження сина під назвою"П'яна вишня". Дякую колективу за такий смачний торт! Вміру солодкий, вміру вологий, не торт , а просто казка! Окрема вдячність кулінару ресторану за Ваш професіоналізм! І ціна відповідає дійсності. П'ять зірочок!”
“Місце ідеальне для вечора з книгою.”
“Прекрасне місце. Відмінна кава і чай, хороші круасани. Окрема тема - чізкейк! Найсмачніший, який я коли-небудь куштувала. Приємне обслуговування, гарний інтер'єр.”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Дуже гарний асортимент та смачне пиво. Персонал молодці Саша та Ліда все підкажуть, ввічливо спілкуються. Завжди приходжу. Молодці, дякую!!!!!!”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”