Огляд каталогу
- 99 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 99 результатів
Перегляньте чудова їжа у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 99 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 24,268 відгуків та оцінок.
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Дуже смачно ,все свіже ,але беремо з собою Дівчата дуже ввічливі ☺️”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Хороше місце, затишно, великі порції та дуже демократичні ціни. Дуже ввічливий і дбайливий персонал:) був там вперше з Друзям за їхньою порадою-сподобалося) інакше б з Олексіївки не їхав”
“Дуже смачний капучіно від хлопця з бородою. Він був трохи замучений. Але капучіно зробив дуже смачний)) тому п'ять з п'яти))”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Отличнейшие чебуреки, рекомендую!”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Відмінно відзначили свято!! Гарна кухня. Гарна відмосфера.”
“На відміну від багатьох піцерій, тут є цікаві, незвичні варіанти піци. Був приємно вражений. А оскільки я люблю смачно попоїсти, мене здивувати досить важко”
“Номер замовлення - Bingo !!! :)”
“Формат фудкорту зручний — взяли страву, сіли де хочеш. Якість їжі приємно здивувала.”
“І кава прекрасна і смачна! Почекати рогатого або маршрутель і попити каву з печивом - саме те! Є термінал оплати карткою.”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”
“Просто супер!!! Заходьте не пожалкуєте!!!”
“Найкраще місце для відпочинку за найдемократичнішими цінами! Персонал супер, кухня дуже смачна, доглянута територія, а найголовніше теплий басейн.”
“Смачна кава з малиновим сиропом”
“Дуже яскрава, багато різних лазівок і гірок, гойдалки і місце де посидіти дорослим, поки дітки граються.”
“Демократичні ціни, їжа нагадує домашню”
“Приємне місце, а літнє меню - це щось приголомшливо”
“Їжа смачна, ціни гарні, жінки привітні. Компот дуже холодний.”
“Прекрасна смачна їжа за доступними цінами. Деякі піці смачніше, ніж в буфеті. Персонал розмовляє українською мовою. В закладі постійно чисто, є туалет. Часто бувають діти. Ціни адекватні. Хотілось би побачити повноцінне меню на вашій сторінці в інстаграм”
“Єдине місце де можна по тусити під час карантину, дякуємо Вам!”