Огляд каталогу
- 139 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 139 результатів
Перегляньте шеф кухарі з у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 139 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 50,589 відгуків та оцінок.
“Рекомендую цей центр. Дуже кваліфіковані спеціалісти. До кожного знаходять індивідуальний підхід”
“Один з найкрутіших салонів міста Харкова, хотіла сукню в певному стилі і писала в Instagram Харківським салонам, так ось dominiss це один салон який відгукнувся і відразу надіслав можливі варіанти і звичайно мій вибір впав на них, коли я приїхала в салон чесно сказати цю атмосферу не передати словами, дівчата просто головне! Всі сукні які я міряла просто вищої якості, величезне вам дякую за красу і те тепло яке ви даруєте у своєму салоні!”
“Після зими настав час заміни батарей. Вирішив замовити в інтернет-магазині. Довго шукав щось просте, але водночас цікаве. У теплобудинку знайшов біметалічний радіатор із закругленою передньою панеллю. Симпатична штука. Начебто нічого незвичайного, але виглядає набагато краще, ніж звичайно. Дякуємо магазину, за різноманітність у виборі.”
“Затишний заклад, в якому можна відпочити як після робочого дня, так і в вихідний! Відмінна кухня, шикарний вибір кальянів, напоїв !!! Так само можна дивитися спортивні трансляції !!!”
“Мала нагоду бути у цьому закладі багато разів, коштувати різні страви, напої та кальяни, а також обслуговував різний персонал. Мені було дуже смачно та комфортно, тому сміливо можу рекомендувати даний заклад для того, щоб приємно провести час”
“Чудовий грузинський ресторан у серці Харкова! “Батоно Буба” – це справжня знахідка для тих, хто цінує автентичну кухню та затишну атмосферу. Від порогу відчуваєш неймовірне тепло та гостинність – все по-справжньому. Окремо хочу відзначити кухню – все надзвичайно смачно! Кожна страва приготована з душею. “Батоно Буба” – це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Рекомендую всім, хто хоче насолодитися справжньою грузинською кухнею в приємній атмосфері. Дякую за чудовий вечір!”
“Чудове кафе, дуже смачний бургер, чай і рол! Сподіваюся потрапити ще раз, коли буде батат в меню.”
“Школа для изучения языка «в долгую». Считаю, что это классно. Не выучил за месяц, и за месяц забыл, а погружаешь себя в среду языка 2 раза в неделю по 2 часа. Учу английский и испанский. Что круто, так это то, что всё построено вокруг говорения. «Разговорится» на иностранном языке очень легко. Грамматика на уроках отрабатывается в беседе, а не заучиванием правил. Для меня большой плюс, что нет домашних заданий, на которые всё равно не хватает временить . Ещё из плюсов, доброжелательная атмосфера на уроке, уютные классы, заинтересованность преподавателей. Из минусов, прежде чем попасть в школу я не могла дозвониться или дописаться до школы около недели. Но, не немного настойчивости - и всё получилось. И я считаю, мне очень повезло, что я тогда проявила эту настойчивость, а не ушла искать быстрого ответа в другом месте.”
“Завжди в продажу смачні тортики та печиво”
“Дуже приємне місце для людей, які цінують живопис!”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“НАЙКРАЩИЙ ЗАКЛАД В ХАРКОВІ! НАЙКРАЩА ПІЦА В СВІТІ, ІТАЛІЙЦІ МОВЧКИ КУРЯТЬ В СТОРОНЦІ! РЕВІЗОР РЕКОМЕНДУЄ”
“Прекрасне місце та смачна кухня”
“Цей боул завоював моє серце. Заклад у форматі фаст-фуду і через відкриту кухню чути запахи, але атмосфера доволі затишна. Неймовірно привітне обслуговування, різноманітне меню. Імбирний чай сподобався найбільше.”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Це найсмачніше і найкраще, що може з вами статися !) курячий кебаб і картопелька смажена з грибами це окрема любов ❤️”
“Стильний інтер'єр, дійсно смачна кухня.”
“Замовляли шашлик з ошійка і картоплю по-креольські. Як завжди - неперевершено, дуже смачно!!! Але. Сервіс оставляє бажати кращого. Забирали замовлення з собою. По телефону попередили, що розрахунок готівкою. Ніяких карток!! Мені довелося викликати таксі, давати гроші водієві і він забирав заказ. Це дуже незручно.”
“Дуже смачна кухня!!! Особливо рекомендую хачапурі та чанахи! Телефон для бронювання столика та замовлення страв.”
“Хороше розташування. Прекрасний вигляд”
“Дуже смачно годують, швидко подають”
“У 2024 році святкували весілля , після цього заходили ще не раз . Все дуже сподобалося. Об'їздивши всі заклади Салтівки при підготовці до весілля, можу сказати, що це найкраще не найвищі ціни і просто відмінна якість. На фото паста з креветками, креветок багато, дуже смачно”
“Дякую за вашу працю, клієнтоорієнтований підхід. Раджу відвідати це місце. Будь ласка не забувайте вміти спілкуватися та доносити поради українською теж. Хай щастить.”
“Вже 3 рік замовляємо лише у Банзай! Дуже смачні суші!”
“Брали Фірмовий тріпл, Apple Whiskey та Espresso Whisky Sour. Смачні роли, непогані коктейлі, швидке обслуговування, приємні офіціантки. Просте тихе місце, де можна поїсти та поспілкуватися без зайвих відволікаючих факторів.”
“Цікаве затишне місце, але прайс не суворий”