Огляд каталогу
- 139 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 139 результатів
Перегляньте шеф кухарі з у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 139 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 50,589 відгуків та оцінок.
“Дуже атмосферно — хочеться залишитися довше.”
“Друзі, класне місто !!! Затишний ресторан, смачна їжа та приємний персонал!!! Свято можно зробити таким, як заманеться Вам !!! І що найголовніше - все зроблять за Вашим бажанням!!!!! До речі, є красива локація під Церемонію для Молодят!!!”
“Швидко,смачно і гарне обслуговування !!!!! Найсмачніша картопля фрі”
“Гарний та затишний заклад! Багато місця, мало людей. Обслуговування відмінне, ціни доступні. Свиха це щось, коктейль Passion Fizz заслуговує на увагу. Меню підходить і дітям та вегетаріанцям. Дякую за вечір”
“Нормальні ціни. Смачні суші. Є доставка”
“Я навчався в цій школі і отримав права. Щодо викладання теорії, то я вже був готовий до складання екзамену, тому нічого особливо нового для себе не знайшов. Але це тому, що я самостійно перед цим готувався майже півроку. А взагалі викладач стараєтья, єдине що дійсно викладання ведеться російською, а екзамен необхідно складати українською. Треба над цим працювати. А от щодо практичної підготовки, то тут все дійсно дуже добре. Основну частину я провів з інструктором Яном Сергійовичем. Дуже гарний спеціаліст, дійсно вчить не боятися машини і дороги, дуже доступно все пояснює. Також брав заняття з Сергієм Віталійовичем (тому що у Яна було все зайнято у розкладі). Сергій теж дуже гарний інструктор, терплячий, може повторити стільки разів, скільки потрібно і без нервів. Мені сподобалося працювати з обома ними, нарікань у мене немає. І взагалі, коли я складав іспит, то під час очікування в черзі у розмовах з іншими "кандидатами у водії" був здивований і кількістю занять і їх тривалістю саме у "Зеленій хвилі". Багато хто розповідав, що в інших школах проводять не всі заняття і по тривалості вони коротші, ніж тут. Отже, школу можу рекомендувати, бо дійсно почув відгуки про інші”
“Дуже приємний заклад, що повністю наповнений живими рослинами. Саме це створює приємну атмосферу затишку і покою. За вікном метушня, а ти насолоджуєшся смачною кавою за приємною бесідою. Гарне розташування, близько до метро та парковки. Приємна команда співробітників, оперативно та смачно готують усі напої. Також десерти варті уваги, особливо сподобався Макарон з дор-блю і грушею. Візитом дуже задоволена:)”
“Живемо поруч, часто буваю тут з дітьми, подобається)))”
“Гарний прозорий зал, літом є столики на вулиці Швидко готують Смачна піца”
“Неймовірне місце. Місце памʼяті і веселощів. Не згадаю вже скільки років це вважається сімейним кафе. Як завжди смачно!”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Гарне та затишне місце, смачна кухня. Приємні ціни”
“Гарне кафе. Привітні та позитивні продавці. Їжа смачна, але булки не завжди м'які. На даний момент мене все влаштовує, і я буваю там майже кожен день. Інтер'єр шикарний, картини, полички та пилу немає! Єдине що - більше місця, Дивани це неймовірно, було б чудово, якщо замість стільців скрізь були дивани;) Дякую вам за вашу роботу!”
“27.02.24 Відвідав знамениту піцерію "Good Time" у Харкові, і враження просто приголомшливі! Ця піцерія стала для мене відкриттям і справжнім гастрономічним задоволенням. Піца тут - на найвищому рівні: тонке-товсте тісто, свіжі інгредієнти і вдалі поєднання смаків. Обслуговування на висоті, доброзичливий персонал, усміхнений і світлий. Рекомендую "Good Time" усім поціновувачам смачної та якісної піци, це місце точно відповідає своїй репутації!”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Дуже задоволена закладом. Прекрасне обслуговування (мені все пояснили з приводу меню, а також давали хороші поради), дуже смачна їжа, а також дуже атмосферна і затишна атмосфера. Неодмінно повернусь сюди ще!”
“Дуже смачна піца. Швидка доставка, були приємно здивовані, але нема приборів, тільки салфетки, хоча піцу треба їсти руками”
“Нормальне тихе містечко.Добре відзначали день народження дитини.Непогана кухня”
“Смачно як у гуд таймі та пива можна випити”
“Кухня - чудово! Дівчата – супер! Лерочка просто молодець! Шашлик краще замовити заздалегідь, матнакаш розігріти простіше. Рекомендую гриби на мангалі - смакота))))”
“This place provides the best pizza and french fries. I absolutely love the food they provide. I would call this my favourite place for a yummy brunch.”
“Найкраща піцерія у місті Харків. Завжди тут беремо піцу. Завжди задоволені)”
“Нічого не маю проти таких монополій.”
“Ірина дуже чемна, чуйна, відповідальна менеджер!!”
“Чудове місце . Тільки кальян чекали пів години(”
“3 рік замовляю саме в SUSHITTA, доставка завжди вчасно. Багато акцій, приємних подарунків. СЕТИ неймовірно смачні, роли сочні. Всім раджу замовляти сети саме тут”
“Формат Бістро. Смачно та недорого!”
“Дуже приємний персонал, дуже смачно готують, прийдемо ще не раз. Подяка за гарне обслуговування”