Огляд каталогу
- 123 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 123 результатів
Перегляньте 59 45 у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 123 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 10,220 відгуків та оцінок.
“Дуже хороша школа. Всім рекомендую!”
“Замовлені чоботи, які шили за моїми мірками - ідеальні. Підійшло все і колір замші та ширина гомілки, а найголовніше підйом. Пошили вчасно як і обіцяли. Магазин рекомендую!!”
“У самому центрі міста хороше розташування, поруч багато класних місць для відпочинку. Чисто в номері. Дякую)))”
“Чудові спеціалісти, затишна сімейна атмосфера. Дякую за Вашу роботу!”
“Рекомендую. Дуже класне СТО відремонтували кондиціонер дуже швидко та якісно дуже дякую!!”
“Дуже якісно обслужили мою машину, зробили шумоізоляцію салону, відполірували кузов в ідеал, нанесли кераміку, зробили хімчистку і дали корисні рекомендації! Дуже тямущі хлопці! Всім рекомендую цю фірму!”
“Я в захваті! Ще жодному фітнес-клубу не вдалося мене вразити, і це першим зробив Грінвіч! З перших метрів у клубі я зрозуміла, що це щось особливе! Божевільний ремонт, виняткова чистота, краса та високотехнологічність на кожному кроці! Космос! Але й на цьому не скінчилися яскраві враження! Мене, дуже прискіпливу людину, несподівано приємно здивував рівень сервісу, а саме підхід та турбота з боку співробітників клубу. А окремо хочу відзначити тренера Олександру та масажиста Юлію!! Дівчатка, ви дуже круті! Дякую!”
“Магазин дуже рекомендую! Запчастини замовляю тільки у них, вже близько 7 років. Мій персональний менеджер Олексій Шатний, людина з великим досвідом, на зв'язку зі мною 24/7. За весь час співпраці з магазином ні разу не потрапив на підробку!”
“Нічого не маю проти таких монополій.”
“Пишу відгуки не часто, але цих хлопців рекомендую. Замовляв колись ворота в'їзна, потім гаражні, тепер замовив навіс. Дякую, все якісно та швидко.”
Beauty Boom & Co. — студія краси. Тут доступні манікюр, педикюр, фарбування та інші послуги. У роботі підтримують акуратність і чистоту, затишну атмосферу та уважне ставлення.
“Гарний спеціаліст. Надійна людина. Дуже задоволений результатом. Рекомендую до співпраці однозначно!”
“Автентичний в'єтнамський ресторан, у роки розвитку в'єтнамського бізнесу, був постійно забитий гостями.”
Виктория — студія краси. Тут доступні стрижки. У роботі підтримують уважне ставлення.
“Все зробили швидко і якісно, дякую! Однозначно рекомендую!”
“Звернувся на це СТО для діагностики авто перед покупкою. Провели огляд ходової та комп'ютерної діагностики помилок. Майстер розповів плюси та мінуси цієї моделі. Вказав на можливі слабкі місця. Потім провели огляд. Вказав на існуючі проблеми на даний момент і ті місця, куди незабаром потрібно буде звернути увагу. У тому числі вказав на моменти, що не стосуються ходової, які приховав продавець. Огляд ходової зайняв приблизно 20 хвилин! Заглянули абсолютно скрізь. Перевірили помилки комп'ютера. Пояснили, що з цього списку може бути критичним, а що не є приводом для занепокоєння. На СТО порядок та чистота. Що відразу впадає в око навіть на робочих місцях дуже акуратне робоче безладдя. Сам з іншого міста і тільки це є причиною, з якої не думаю, що незабаром знову зможу скористатися послугами цього СТО. Адміністратору та майстрам величезна подяка та відповідальний підхід до роботи. Рекомендую!”
“Замовляли номер із 7 на 8 січня. Все сподобалося.”
“Відмінне місце! Були з дітьми! Персонал та коні молодці, ми поробили цікаві вправи, діти були в захваті!”
“Зазвичай не залишаю відгуки, але зараз думаю це буде корисним для інших людей. Звернувся в клініку, щоб видалити каріозний зуб мудрості, який почав руйнуваись. Трохи хвилювався, що буде важко або боляче, не знав як перенесу анестезію. Проте все пройшло практично ідеально. Лікарі привітні, чемні, доброзичливі і професійні. В клініці чисто і комфортно. Мій зуб видалили акуратно, швидко і безболісно. Анестезія пройшла без будь яких негативних наслідків. Зараз місце видалення добре й швидко заживає. Я дуже вдячний лікарям цієї клініка і бажаю їм гарного здоров'я і всього найкращого.”
“Замовляла фуршет в офіс на свій день народження. Все сподобалось, і не лише мені, а й усім колегам: смачно, вишукано, організовано. Віталій і Віка, дякую! Бажаю успіхів і натхнення, а також багато-багато замовлень!”
“Дуже вдячні організаторам за чудовий день! Організація на найвищому рівні! Діти в захопленні! Рекомендую як для сімейного так і для корпоративного відпочинку! Байдарки це дуже круто!!!”
“Прочитала довгий коментар про лікаря-стоматолога Діану Володимирівну Середенко і перша думка була про те, що це схоже на замовлене цькування у бік фахівця. Якщо ви були на прийомі, заплатили гроші (і як ви самі пишите «велику суму»), то чому, коли у вас виникла проблема, ви не звернулися до лікаря розповісти про проблему або якщо вас так все не влаштовувало відразу до начальства клініки. Толком не знаючи з якої причини у вас болі, ви йдете до 3 інших, які не робили Вам процедуру замість того, щоб звернутися зі скаргою на болі до того, хто цю процедуру робив. Я особисто здивована абсурдності коментарю та ваших дій, я сама обслуговуюсь у Діани Володимирівни Середенко і можу точно сказати що вона відповідальна щодо своєї роботи, робить усе дуже акуратно і навіть із виникненнями якихось питань та скарг йде на зустріч, усі чітко пояснюють, що будь-які питання відпадають. Я раніше дуже боялася ходити до стоматологів, наразі цієї проблеми немає. Рекомендую Діану Володимирівну як фахівця, після прийому ви точно залишитеся задоволені”
“Ремонт та чищення бойлера Атлантік куб. Дякую за роботу на вищому рівні!!!”