Огляд каталогу
- 423 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 423 результатів
Перегляньте wi fi у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 423 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 98,488 відгуків та оцінок.
“Відмінна кав'ярня, маленька, але дуже затишна. Музика приємна) Особливо хочеться відзначити обслуговування та випічку. Дуже доброзичливі бариста та свіжі смачні синобони залишили найкращі враження))”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Швидко, якісно. Кілька років перевзуваюсь у Юри, питань не було. Рекомендую.”
“Смачна кава та дуже приємна атмосфера”
“Затишне місце, приємний персонал та смачна кава. Дякуємо!:)”
“Що мені дуже сподобалось, це - велика кількість імбиру та васабі до замовлення, що дуже важливо. Роли великі, охайно порізані, смачні, і відповідають фото, які на сайті)”
“Чисте, затишне місце. Є достатньо місця на закритій парковці.”
“Замовляли банкет на 10 осіб, залишились дуже задоволені. Сервіс на вищому рівні, офіціант зробив все можливе і неможливе, щоб ми почувалися комфортно - рекомендував напої, підтримував розмову, жартував. Страви всі дуже смачні, паста та феттучино дуже ситні, відбивні відповідної прожарки, соковиті, овочі свіжі, салати дуже гармонійні. Вина дуже вдалі. Повернемось ще!”
“Вкотре дивуюсь як же смачно. Рекомендую всі любителям спробувати щось не з м‘ясом та не з рибою. Сьогодні був рататуй з полентою та Канеллоні зі шпинатом і бобами едамаме - все неперевершено смачно. Дякую за таке чудове меню”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“З днем народження! GAGA!!!! Розвитку, натхнення, чемних клієнтів! Страви смачні, порції достойні, колектив чуйний!!!”
“Чисто, комфортно, затишно, привітні дівчата, домашня атмосфера.”
“дуже затишно та дуже смачна кава. якщо ви не знаєте чого хочете, то бариста допоможе вам))) великий асортимент десертів”
“Все чудово, молодці. Багато відгуків написано що обслуговування на московській мові, але це не зовсім так. Дівчата спілкуються рідною мовою якщо з ними також спілкуватися українською. Тому я особисто питань до них з цього приводу немаю.”
“Гарна кав'ярня в центрі міста поблизу центрального парку відпочинку. Чемне та якісне обслуговування, великий асортимент кави, є літня площадка. Чисто й затишно, індивідуальний підхід до кожного клієнта.”
“Їже не куштували, але кофе, какава та бариста, яка робить це - неймовірні”
“Наш пункт незламності!!!Гарний кофе.Гарні смаколики.Гостинні хозяйва .Гарні дівчата.Велика подяка Саше та Лізовете за смачний кофе та ставлення до людей й тварин.”
“Відмінне місце для відпочинку. Хороша кухня, добре організовані процеси з лазнею, масажем, навіть якщо більше як на 10 людей.”
“Кафе просто СУПЕР! Кухня, обслуговування на найвищому рівні починаючи від сервірування столу до подачі страв! До гостей ставлення як до найдорожчих і близьких людей. . . .”
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Дуже приємна атмосфера, заходили з чоловіком, працювали дві дівчини, дуже привітні, кава смачна, і дуже сподобався киш із куркою та грибами. Раджу для відвідування, залишилися лише позитивні емоції.”
“Дуже смачно, за цінами – дуже демократично. Радянський інтер'єр та принцип роботи. Замовляєш їжу за барною стійкою, потім сідаєш за столик і тобі її приносять.”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Якісний заклад! З'їла смачний паштет і скушкувала фірмові коктейлі, персонал дуже професійний, все смачно і красиво! Рекомендую всім, хто хоче скуштувати екстравагантний легкий коктейль, спробувати коктейль лимонний пиріг!”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Досить часто відвідую цю кав'ярню. Тут дуже смачна кава, готують її начебто з любов'ю. Хочеться завжди його”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“Дуже гарне СТО, обслуговую там своє авто понад 10 років. Професійно, в обумовлений термін, якісно, ціни адекватні.”