Огляд каталогу
- 246 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 246 результатів
Перегляньте атб маркет у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 246 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 315,595 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає атб маркет з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ. Кожен ранок завожу школярів до 290 школи до роботи. Дуже задоволений!!! Завжди чітко старших охоронник контролює кількість людей на касі і касирів. Приемні ВСІ жінки касири. Особисто не знаю цих людей і пишу реальний критичний фітбек. Дійсно працює все чітко як швейцарський годинник. Мабуть дуже тут гарний колектив. Охоронники приємні, касири приємні, інколи охоронники при завантаженні сідають на касу знаю таких двох один таких приемний, вічливий, кріпкий паренек і мабуть старший охоронець- трохи старший. Все завжди чисто і викладено. Не маю будь-якого наміру розхвалювати цих працівників, і взалі відношусь до всього дуже криточно. Але дійсно все працює чітко. Користуюсь цим магазином вже 3 роки. Дуже задоволений. Не важливо де люди працюють, вони гарно виконують свою роботу і на своєму місці. Приходять різні покупці і пишуть різні відгуки. Але дійсно наблюдати і користуватися сервісами цього колективу і магазину зручно і приемно. Дякую АТБ за гарну роботу.”
“Магазин легенда. Все по низьким цінам. Не розумію негативні уоментарі”
“Агротехбізнес як завжди порадував недорогими цінами і ввічливими співробітниками, що готові допомогти Вам з покупками навіть у нічний час.”
“Подобається цей магазин. Близько, парковка є, асортимент гарний. Трохи почекав у черзі (переді мною було 2 покупці). А так все супер. Єдине що не подобається-прибрали дитячі книжки (Там зараз лише 2 чи 3 варіанти для малюків до 3 років). В твердій обкладинці лише 2 види книжок для тих хто в вивчає англійську мову. А моєму малюку ще українську треба вивчити)))”
“Чисто, зручно, працює багато кас. Приємно вражає в порівнянні з багатьма київськими магазинами цієї ж мережі.”
“Гарний магазин. Компактний. Чистий.”
“Сьогодні помітив порожні прилавки, не хіба закривають, такий зручний магазин?”
“Нарешті в даному магазині появилися каси самообслуговування. Каси зручні в користуванні, обслуговуючий персонал привітливий та дійсно навчений своєї праці, якщо ви навіть щось не розумієте то до вас прийде усміхнений хлопчина та допоможе. Тому якщо ви прагнете відвідати магазин та після покупки лишитися з чудовим настроєм моя порада здійснювати покупки саме там. (Дякую керівництву за додану зручність в здійснені покупок)”
“Дуже гарна кафешка, атмосферна та затишна. До сервісу ніяких претензій немає. Щодо їжі, дівчатам певно треба зауважити, що м'ясні рамени ДУЖЕ жирні, думає краще брати овочевий та, хто їсть м'ясо, то ще м'ясо окремо. Також зауважте, що ціна супа йде без м'яса. Імбірний чай напрочуд смачний. Певно, що краще йти у будній день, бо деяких блюд з меню не було.”
“Щиро дякуємо персоналу маркету за знайдені та збережені паспорт та гроші! Це надихає на життя та Любов! Удачі та процвітання! Переможемо!”
“Хороший маркет із цілодобовим обслуговуванням та комфортним розміщенням товарів.”
“После школы удобно зайти за пивом”
“в АТБ на Ольжича 2/33, м. Київ, працює чудовий продавець - касир, Анна Герасимова, людина -професіонал своєї справи, поважає покупців, завжди з гарним настроєм , що в наш час дуже важко! Допоможе, порадить, завжди у неї черга на касу йде швидко. Дякуємо АТБ за такого співробітника!”
“Нарешті в цих краях з'явився чорний АТБ з оновленим дизайном і асортиментом. Хотілося б, щоб касири працювали швидше, так як черги на касу іноді досить великі. Або збільшуйте кількість одночасно працюючих кас.”
“Відмінний магазин, стильний, приємний, черг немає. Щодо вибору товару, можна сказати, що він більший, ніж у тих же київських АТБ та й за розміром він просторіший за київські. Паркування вільне, розташування магазину теж вдале, якраз шляхом заїхати і докупити необхідне.”
“Гарний, чистий магазин, великий простір, привітні продавці”
“Гарний супермаркет із адекватними цінами в центрі міста. Раніше вдень з вогнем не знайдеш у центрі продуктовий магазин, а тепер просто один на одному. Входи до магазину обладнані з кількох сторін на Бессарабській площі. Вибір не божевільний, та він і не потрібен – є всі основні групи товарів. І найголовніше, що він не псує архітектуру центральної частини, як зазвичай це буває з продуктовими магазинами.”
“Найкращий АТБ! Після ремонту став ще просторішим і кращим.”
“На мою думку це АТБ найкраще в місті - чисто,широкі приходи,ввічливий персонал. Єдиний мінус - немає візочків,в які можна посадити дитину.”
“АТБ як АТБ, низькі (відносно ціни), товар як і всюди досить нормальний, по приміщенню вроді все прибрано”