Огляд каталогу
- 1,848 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 1848 результатів
Перегляньте вечірка у у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,848 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 766,226 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечірка у з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Заклад, де я святкувала весілля, і куди хочеться повертатись знову і знову!!! Морозиво з житнім хлібом зе бест)”
“Відзначали день народження дітей. Все дуже сподобалось.”
“Здаю аналізи тільки в Діла. Задоволена кожним закладом і на Здановській 52/3 не виключення) дякую за сервіс)) Єдиним поки невеликим мінусом є, це відсутність додатку. Потрібно постійно вводити дані на сайті. Трішки не зручно, але якщо вводиш то подобається, що можна повторити минуле замовлення, або подивитись результати, які відмічені зеленим або червоним)”
“Отелло. Україна. Фейсбук - раджу. Потужний гумор, гостра сатира, абсурд, сум, радість - суміш неймовірна. Нетрадиційна сцена обіграна зі смаком, світло, звук - все на висоті. Окрема подяка акторам, які грають, як дихають. Дуже задоволений, що потрапив у цей театр і на цю виставу. Вражений. Дуже дякую за 2 години насолоди.”
“Чудовий театр з чарівними вистивами !!! Мої хлопці просто обожнюють це місце, бо це казка ! Ще жодноно разу не було, щоб вистава не сподобалася . Дуже професійні актори, гарні костюми , ляльки, та привітний персонал ! Дякуємо , що створюєте для дітей це чудо !”
“Дуже неформальне місце. По суті об'єднує два заклади. Кислий Том і Ескобар. Якщо ви хочете звертанняґна "ви", сік чи колу для того, щоб запивати алкоголь, перекусити, комфортно посидіти, офіціантів, чистоти - то вам явно не сюди:) Натомість - це повністю "локал бар". Місце для своїх, невисокі ціни, смачні сауери, лайт атмосфера, в п'ятницю збираються дуже великі тусовки, тому краще приходити в суботу десь після 12-1 ночі. Тоді більш вільно. Обов'язково скуштувати: полунична горілка (більше на наливку схоже), сауери на віскі та на ромі. В цілому дуже атмосферно. 5 з 5.”
“Чемний персонал, широкий вибір напоїв (включно з безалкогольними), снеки, бутерброди. Бонуси постійним клієнтам .”
“Дуже атмосферний заклад і особливо дуже класна та привітна бариста Влада. Вона справжній професіонал своєї справи і просто сонечко, ну і головне готує найсмачнішу каву в світі. Однозначно варто відвідати, якщо хочете насолодитись ідеальним напоєм!”
“Компанія "Альба Профіль" заслуговує на найкращі відгуки за високу якість покрівельних матеріалів і чудове обслуговування. Особливо хочу відзначити менеджера Деменко Ольгу, яка була дуже професійною та уважною до всіх моїх потреб. Завдяки її компетентним порадам я зміг підібрати найкращий варіант для свого проекту. Рекомендую "Альба Профіль" усім, хто цінує якість та професійний підхід.”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Завжди смачно, завжди свіже, порції ведикі, ціни помірні. Привітні продавці. Кожен раз як на Печерську, заходим сюди за смаколиками і обідами.”
“Дуже смачна їжа, гарний краєвид, класний сервіс”
“Дуже сподобався цей бар! Атмосфера приємна і затишна, ідеально підходить для вечірнього відпочинку з друзями.”
“Чудове місце пообідати. Просторо, багато міста та зручна посадка. Інтер'єр трохи простенький, але мені подобається. Вибір блюд, їх якість приготування- на високому рівні. Дуже сподобався кебаб з "дичини' та і салат теж. Єдине що- компот був трохи слабуватий, люблю більш насичений фруктовий смак. Обслуговування сподобалось.”
“Дуже цікавий інтер'єр. Смачні страви. Приємне обслуговування. Ціни вже ресторані. Поїсти коштує десь 300 грн.”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Дуже хороше місце. Привітний і дуже уважний персонал! Допомогли і з вибором меню, і з організацією! Чудовий офіціант - Олександр! Професійні адміністратори- Лариса та Вікторія! Страви надзвичайно смачні, подача - неймовірна! Дуже продумані зали, гарно, зі смаком все оформлено. Немає відчуття затертості, або заїзженості. Місце, куди хочеться повернутися. Якщо якесь свято, банкет, день Народження - то однозначно рекомендую Ель Гаучо!”
“Живу сам і не люблю готувати. Вирішив замовити страву дня – буряковий крем-суп, бефстроганів та синнабони. По-перше, мене здивувала швидкість доставки - так швидко мені навіть GLOVO їжу не доставляли жодного разу. По-друге, їжа була настільки теплою, що її навіть не довелося розігрівати. Таке почуття у сусідній квартирі приготували та принесли! Ну і по-третє самі страви ресторанної подачі! А які всі смачні! Однозначно замовлятиму тут їжу ще! PS ціни мене приємно здивували! Хлопці, великий вам респект!”
“Симпатичний заклад з хіпстерським ухилом, хороший сервіс, смачно”
“Супер магазин. Консультанти дуже ввічливі та уважні покупців. Все сподобалося. Прийдемо ще.”
“Приємне, затишне, атмосферне місце без виїбонів :) Те що треба для чудового відпочинку у справжньому пабі”
“Дуже смачна кава а десерти просто казкові, рекомендую!”
“Одне з найкращих місць для обіду на Майдані. Є бізнес ланчі, але деякі з них - справа смаку. Протягом обіду, якщо не забронювати завчасно столик, доведеться чекати до 10 хв в живій черзі. У закладі завжди в цей час повна посадка. Швидке обслуговування, смачні страви, приємна атмосфера. Мережа Very Well Cafe тримає високу планку багато років (як мінімум у 3 їх закладах все було на висоті). Успіхів!”
“Дуже смачна фільтр-кава та вівсяне печиво. Атмосферні плакати про музику та кіно на стінах. Затишні крісла і симпатичний "літник".”
“Я висловлюю свою вдячність і задоволення від надзвичайно гарного обслуговування, яке я отримав у вашому чудовому закладі. Відвідавши кав'ярню, я залишився враженим і переконаним, що бариста дійсно прагне надати найкращий досвід своїм клієнтам. По-перше, я хотів відзначити якість обслуговування, яку я отримав. Бариста(дівчина) був надзвичайно привітним, уважним і доброзичливим. Вона виявилась досить кваліфікованим та знаючим свою роботу, з легкістю відповідала на мої запитання, рекомендувала найкращі напої і була завжди готова допомогти. Це підвищило моє задоволення від відвідування кав'ярні. Крім того, хочу відзначити атмосферу, яка панує у закладі. Чудовий дизайн і затишна обстановка створюють приємну ауру, в якій можна розслабитися і насолодитися своїм часом. Зручні меблі, приємна музика та приємний аромат кави створюють чудову атмосферу, яка сприяє відпочинку та релаксації. Нарешті, я б не міг не згадати про якість кави та інших напоїв, які пропонують. Кожен ковток кави був справжнім задоволенням. Смак і аромат кави були просто чудовими, що свідчить про вміння готувати каву з максимальною увагою до деталей. Було також приємно бачити широкий вибір напоїв і смаколиків у меню. Загалом, хочу подякувати за таке чудове обслуговування та створення чудового місця, де можна провести час і насолодитися якісною кавою. Буду рекомендувати вашу кав'ярню всім своїм друзям і знайомим.”
“Був декілька раз - тільки приємні враження. Гарний уютний інтер'єр, смачне фірмове пиво, по їжі теж все ок. Обслуговування нормальне, не треба пів години чекати офіціанта. Також ідеально підійде для пошановувачів футболу.”
“Полюбилось мені це місце дуже сильно. Тут особлива атмосфера. На вибір завжди є дві фільтр-кави, зварених на різних зернах, на ваш смак точно щось випаде. Альтернативу варять смачно. Щодо молочних напоїв не можу сказати за все, але флет-уайт не сподобався: пробувала два рази і обидва він був занадто молочний на смак, міцності подвійного еспресо не відчувалось. В асортименті є смачні веганські десерти. Тут грає неймовірна електронна музика, яка максимально дозволяє сконцентруватися (ну особисто мені :) ). Саме приміщення хоч і невеличке, але будь-де сидіти зручно; звичайно що місце на підвіконнику - особливе. Обслуговування у 90% випадках приємне, деякі баристи прямо підбивають на те, щоб любити цю кав'ярню ще більше, особливо дівчата-баристи. Ціни не високі.”
“Та все сподобалось.Якщо прийшли з дітьми- то є для них ігрова зона. Дуже затишно. Смачний чай з обліпіхою і апельсином;)”
“Була вперше. Майстер по перманенту Оксана дуже професійно і безболісно виконала перманент міжвійки. Обов’язково повернуся ще”
“Ходжу до майстра Даші вже пів року, нарощування вій просто неймовірне) Вії носяться мінімум 3 тижні, завжди враховуються будь-які побажання, а якщо не знаєш, що хочеш, то завжди підкажуть і розкажуть. Якщо не можете знайти свого майстра або хочете спробувати вперше рекомендую йти сюди)”