Огляд каталогу
- 63 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 63 результатів
Перегляньте вітрина у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 63 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 14,238 відгуків та оцінок.
“Приємно мати справу з профі. Я відразу обумовила все, що мені важливо мати в кухні. Всі почули з першого разу. Це дуже радує. Зробили ідеально. Якісні матеріали - це прям головний пункт мого ТЗ. Не хотілося б міняти фурнітуру або частини виробу через рік. Потрібно на року. Поки у використанні декілька місяців, зауважень немає. Рекомендую хлопців однозначно !!”
“Відмінне обслуговування. Професійні менеджери.Качественная меблі, приємні ціни. Рекомендую.”
“Магазин якісного одягу за низькими цінами. Частенько заходжу і купую гарні речі. Персонал привітний, всім рекомендую”
“Найкращий магазин дитячого взуття та одягу! Шикарний вибір, доступні ціни, привітний персонал і чудова атмосфера!!! Best of the Best!!!!”
“Найкращий вибір. Приємне обслуговування)”
“Красиві, стильні, якісні меблі, дорого”
“Відмінна смачна піца, гарний асортимент, є вегетаріанська.”
“Замовив комп'ютерний стіл. Швидко привезли, зібрали. задоволений :)”
“Класний та затишний магазинчик з милими іграшками”
“Професійний ремонт холодильників. Майстер супер особисто його знаю та можу рекомендувати”
“Дякую магазину, проконсультували, допомогли правильно обрати скло”
“Очень милые платья для девочек. Уже покупаю второе. Качество отшива хорошее. Дочь на каждый праздник (к месту и не к месту) пытается надеть платье в пол.”
“Отримала вчора ліжечко Селена, шалено задоволена якістю роботи, зборки оперативності та якості!! Хлопці, всі молодці, збірка, доставка, менеджери!! Всім задоволена! справа, всі усміхнені та гарні))”
First Time Korean Food — це затишний заклад корейської кухні у Києві, розташований на проспекті Перемоги в Шевченківському районі. Місце добре підходить і для першого знайомства з корейськими смаками, і для тих, хто вже давно закоханий у K-food.
“Мені дуже сподобався цей магазин, тут чисто та затишно, продавці щирі та любʼязні, зможуть підняти настрій будь кому! Буду постійним клієнтом в Анабель Арто”
“Надзвичайно якісне і зручне взуття) всіма покупками дуже задоволена)”
“Чудовий привітний персонал, найкраще обслуговування. Тільки потрібно щоб було більше жіного одягу.”
“Замовляли поминки 23.01.2022. Все просто чудово, смачно та багато. Для проведення таких заходів – це найкраще місце! Рекомендую.”
“Великий магазин, багато теплого та зимового одягу, різні бренди.”
“Дуже гарна якість ювелірних виробів.”