Огляд каталогу
- 32 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 32 результатів
Перегляньте гамбургер у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 32 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 111,786 відгуків та оцінок.
“Не чекав! Не чекав такої каверзи! Думав у тій шаурмі одна капуста та шкурки курячі. А тут М'ЯСОООО! Реально був здивований. Смачно. Дякую”
“Дуже смачні бургери і класне обслуговування. Завжди повертаємось до вас”
“Персонал з 5 ранку вже працює, все швидко і якісно!!”
“Хороший заклад швидкого харчування. Особливо коли не переповнений ) В останні відвідини співробітник на видачі вибачився за довге очікування замовлення і це було дивно-приємно, бо мені не здалось, що я очікував значно більше ніж зазвичай.”
“Чудовий заклад. Кальян супер. Трохи бідновате меню кухні як на мене, але тут я скуштував найсмачніший безалкогольний коктейль. І основне це сервіс - просто 5+, давно не бачив такого обслуговування . Офіціанти працюють як один слажений мехінізм, мені через 10 хвилин після замовлення принесли 3 блюда і напої три різних офіціанта на протязі 1 хвилини. Так тримати!!!!”
“Відмінне обслуговування, єдине чого не вистачає це макдрайву але місце не дозволяє.”
“Замовлення довелося чекати довше, ніж в інших маках. Але зробили приємний сюрприз компенсацію: пиріжок з вишнею та морозиво. Ну і неперевершені огірки в бургерах”
“Брали на доставку Новий джуніор і подвій бігТейсті. Подвійний наче й норм. А от Джуніор не дуже сподобався. Наче звичайний гамбургер з соусом бігтейсті, булочка в джуніорі теж не дуже сподобалась (можливо все діло в конжуті). А от картопля попалась недосолена. Такий контраст сіль-цукор зустрічаю в маці вперше. Загалом доставили все швидко. Комплектація, як зпвжди скупа. 2 серветки на 3 меню. Класика від маку. І кава без цукру. Коли просилт покласти цукор...”
“Не знаю як зараз, але десь декілька тижнів тому назад і ще раніше в цьому Макдональдсі грала дуже класна музика. Унікально гарний плейлист у цього закладу, людина, що відповідає за музику тут має чудовий смак! (в інших закладах такого плейлиста не чула, та і взагалі зараз рідко де почуєте такий стиль)”
“приємне і затишне місце. рекомендую всім”
“Тут я вперше скуштувала мені від Монатіка), смачно і незвично”
“Обожнюю цей заклад, всі працівники і працівниці ввічливі, усім допомагають із задоволенням та невимушеною радістю на обличчі, що дуже притягує мене, моїх рідних та друзів відвідувати McDonald's. Завжди приємно відчувати себе бажаним гостем і насолоджуватись кожен раз комфортною атмосферою та щирими усмішками. Рекомендую і буду рекомендувати McDonald's всім своїм рідним, близьким, друзям та знайомим. Надзвичайно вдячний підходу керівництва до підбору персоналу та особливим ставленням до кожного українця індивідуально. Дякую.”
“Неочікуванно смачна кава, та гарний Роял-бекон, сервіс на вищому рівні, як у кращих ресторанах планети :) Менеджеру закладу + за хорошу роботу їх персоналу та готовність вирішити будь яке питання для гарного настрою після відвідування цього закладу.”
“Мені все сподобалось. Замовили два великих меню з дабл-чізбургером і курячим ролом. Смачно, недорого, швидко. Не гірше за МакДоналс, при цьому дешевше і немає черг та натовпу відвідувачів.”
“У Вас дуже затишно, комфортно і спокійно, а ще дуже смачно, замовлення доставки завчасне. Дуже смачні кава і напої власного приготування. Святкували день народження синочка, все сподобалося, персонал і обслуговування на високому рівні. Дуже дякуємо що є таке кафе АН-2 в нашому Гостомелі.”
“Чудове місце, в шикарній локації, дуже приємно знаходитись. Складається враження що власникам, які самі там і працюють подобається займатись своєю справою. Рекомендую не полінуватися і пройти трохи далі ВДНГ і завітати до них”
“Супер смачно! Дякую! Дуже приємно вражена! Бургери соковиті, котлета смачна і не суха! Картопля по-домашньому чудова! Особливо смачний часниковий соус!”
“Соковите м'ясо, свіжі овочі, хрумкий лаваш та неповторні соуси створюють ідеальне поєднання, яке змушує мене повертатися знову і знову. Обслуговування завжди швидке та доброзичливе, а ціни приємно дивують своєю доступністю. Загалом, шаурмійна — місце, де я почуваюся як удома і насолоджуюся кожним шматком їхньої чудової шаурми.”
“Стандартний набір фастфуду. З переваг - є пиво, помірні ціни, гарний інтер'єр, місце для розваг дітлахів.”
“Брали піцу на доставку. Дуже смачно, дякую.”
“Смачна кава і багато позицій у меню. До того ж біля кіоску є де посидіти на свіжому повітрі, випити кави і перекусити.”
“Сподобалось ,привітна дівчина на касі... брав ранкове меню , кава смачна доволі міцна ,але не гірчить( я таку люблю)бургер з яйцем і беконом , 2 картопляникв і кава 140( важаю це не багато )”
“Хороший заклад, дуже багато людей тут, дітей. Поруч кінотеатр, та інші заклади фастфуду, але Мак просто розносять, радують термінали самообслуговування, оплатив і чекаєш на табло свій номер, швидко і зручно. Саме гірше це знайти вільний столик поруч у залі, все зайняте, але це можливо))”
“Дуже смачно і приємний персонал!! Ціни невисокі, порції великі, готують швидко. Обов'язково сюди повернусь!”
“2 поверхи, в'їзд із боку Тростянецької (та де трамвай ходить). Вхід також звідти. на першому поверсі приміщення дуже маленьке. другий поверх досить просторий. і тут же знаходиться вихід на другий поверх ТЦ Нью Вей прямо на фудкорт. кімнати для дитячих свят не побачив, схоже мак від неї відмовляється, як свого часу по-тихому відмовився від клоуна Рональда. як у всіх МакДаках вранці до 10 години продають сніданки, а після звичайне меню. мені пощастило прийти до 9ти і посидіти в повній тиші, а рівно о 9-й увімкнувся музичний супровід з рекламою. замовлення можна робити прямо на другому поверсі, там для цього є термінали самообслуговування, як і внизу біля кас.”
“такі смачні бургери, давно не їв, це просто бомба, мак відпочиває) дякую вам)”
“Супер смачна шаурма! Соковита, поживна, реально топова!”
“Нещодавно помітив, що на Google Maps оцінки у МакДональдз чомусь падають, і мені це дивно. Хотів поділитися своїм досвідом, бо, як на мене, заклад працює на найвищому рівні. В захваті від швидкості обслуговування. Навіть коли багато людей, замовлення віддають дуже швидко. Персонал привітний, усміхнений і справді добре виконує свою роботу. Ще один важливий момент - це якість їжі, яка стабільно на висоті: Вся гаряча їжа (рол та бургер, картопля). Кава - гаряча, як і має бути. Морозиво - ідеально холодне. Чесно кажучи, не знаю, чому всі ставлять погану оцінку. Можливо мені просто пощастило, але я залишився задоволений.”
“Все сподобалося, ціни не космічні, дивлячись на те, що це місце розташоване в аеропорту! Зелений чай за 29 грн краще ніж у Буковелі за 80 грн. Хочу відзначити ще чізкейк із солоною карамеллю за 50 із чимось гривень! Просто насипай)”