Огляд каталогу
- 173 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 173 результатів
Перегляньте кава додому у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 173 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 47,620 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кава додому з таких міст як Київ, Біла Церква, Петропавлівська Борщагівка, Буча, Вишгород та інших міст.
“Відмінне кафе для сім'ї та друзів”
“Дуже смачно зробили, рекомендую, та і ціни невеликі”
“Постійно йдучи на роботу не міг пройти повз ) Все круто та смачно, дякую)”
“Дуже атмосферна кавʼярня і дууууже смачна кава!)”
“Найсмачніша кава ☕️ Дякую за швидкість, оперативність і ввічливість!”
“Супер все стало коли зʼявився новий керівник і працівники”
“Прочитала відгуки, вирішила залишити свою думку щодо кав'ярні! Отже не знаю, що там кому не подобається але моя думка вже більше року не змінна! Я пью каву і це краща кав'ярня на п'ятачку, обслуговування на вищому рівні. Більше року мене обслуговує Віка і Саша і ніколи ніяких нарікань на якість обслуговування не було, завжди ввічливі, завжди чисто та затишно. Я ходжу туди з сином і інколи не 2 рази на день. Завдяки Вікторії в цьому році з'явився батут, і мені як мамі 15 хв попити кави в тиші і спокою -це блаженство))). Дитина зайнята, я щаслива. І ніколи не було в нас проблем в обслуговуванні або в спілкуванні! Син кожного разу коли ми ідемо на прогулянку каже "мама підемо до Віки?" Я з подругою і її дітьми завжди ходимо у цю кав'ярню пити каву, дітям розвага нам відпочинок. Давайте бути трішки добріше! ВІКА, САША дякую вам за смачну каву, креативність і гарний сервіс.”
“Затишна кав'ярня, спокійна атмосфера, доброзичливий персонал. Відвідую кав'ярню з дня відкриття. Дуже смакує імбирний чай від власника)))”
“Ніколи не пишу відгуки, але тут не могла не відмітити! Боулы нереальної, і їх фішечка з темакі, конуси які руками можна їсти - просто супер! Це центр будь якої посиділки з друзями. Дуже рекомендую! А ще додаюсь макі в подарунок для сетів!! І там таааак багато риби”
“Не перестаю дивуватися організованістю команди та якістю замовлень. Замовила 5 порцій суші Філадельфія з лососем, їх доставили за 30 хв., і вони були такі смачні, що не стрималась і замовила ще 2 порції Макі і Каліфорнію класік на пробу. Теж доставили дуже швидко і було неймовірно смачно. Браво!)”
“Часто відвідую цей ресторан, швидко, смачно, є невелика дитяча + дитяче меню, завжди якісь акції, сезонне меню, є бізнес ланчі та їжа на виніс. Дуже подобаються їх супчики, роли, та й вцілому кухня смачна, а діти люблять їх локшину. Комфортні столики, приємний персонал. Єдиний мінус- парковка, вона є, але дуже маленька (”
“Салат з лососем просто топ! Окрошка, також, супер! Вдячний за такий смачний обід та за приємне обслуговування.”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
“Проводили захід для своєї команди, класна локація, дуже смачні сирники, круасани та кава! Окремо подяка уважному та позитивному адміністратору Олегу, який допоміг у організації та всьому персоналу закладу ❤️”
“Дуже смачна кава і затишне місце) привітливі робітники і сімейна затишна атмосфера Місце, куди хочеться повертатись”
“Можу відмітити відмінний сервіс, раніше замовляли піцу, навіть якщо були якісь нюанси , завжди швидко реагували та виправлялись! Також завжди швидка доставка )) Піца смачна , вирішили сьогодні спробувати суші) не робили великих ставок бо сприймали Котофей в основному як пекарню з піцою))) проте очікування перевершились, я б сказала навіть порівняно з більшість місць в Боярці які позиціонують себе як суші-доставки ( мовчу за сервіс, бо там скоріше пародія на нього , проте тут кількість начинки і ціна продукту дійсно випереджають конкурентів ) , тут з обома елементами все чудово, судячи з мого багаторічного досвіду замовлень ❤️можна тільки подякувати власникам за те що створюють якісний продукт в Боярці, таких місць на пальцях перерахувати!”
“Нещодавно відвідала це місце, мені дуже сподобалось. По-перше, цей заклад має зручне розташування для мене. По-друге, тут дуже привітний персонал, який завжди з посмішкою зустрічає відвідувачів та допоможе у виборі замовлення. Щодо меню, то дуже широкий вибір круасанів і не тільки, на будь-який смак. Замовлення роблять швидко та смачно. В приміщенні гарний інтерʼєр та найголовніше - чисто, що є для мене важливим плюсом. Всім рекомендую відвідати саме цю точку Львівських круасанів, запевняю вас, ви не пошкодуєте, тут дуже смачно.”
“Прекрасне місце , чудові люди! Смачнючі круасани! Ніколи не можу обрати між солодким чи соленим і тому беру два)) Хочеться приходити йще!”
“Дівчата що були вчора на зміні (20.02) просто топ! Запропонували одразу чай, що виявився суууупер смачним. Все привітно, дуже затишний інтерʼєр, приємний сервіс та смачна їжа. Ідеально скручені роли, те що в нас не влізло радо запакували з собою. Все супер пупер сподобалось, була вперше, тепер буду частіше))”
“Звана вечеря в Pesto Cafe - це справжня магія , атмосфера , вино , страви - все було вишукано і смачно . А вау- подачі страв були дивовижні .”
“Дуже гарна вода на смак, сподіваюсь як і якість. Швидке обслуговування.”
“Дуже смачна піца! Моєму мало надали комплімент від закладу, дисерт. Дівчата, які обслуговували особлива подяка! Ви дуже чарівні. Вони обслуговували всіх на високому рівні з повагою, що створив свою атмосферу! Затишне місце для сімейного відпочинку!”
“Дуже смачні та величезні суші! Приємний адміністратор, приємний кур'єр. Привезли вчасно! Велике дякую за такий чудовий сервіс!”
“Ну дуже смачні і завжди свіжі круасани та неймовірно приємна атмосфера. Дякую ❣️”
“Багато разів замовляв, і завжди було смачно. Рибка свіжа та якісна. Найбільше подобається Філадельфія. Також рекомендую Місо-суп та Суші-бургер, дуже смачні страви . Персонал ввічливий та привітний)))”
“Дуже смачна піца і круасани! А ще тут привітна атмосфера, завжди з посмішкою та побажаннями гарного дня ☺️ Обожнюю цей заклад та щиро рекомендую.”
Розташований у Білій Церкві на вулиці Ярослава Мудрого, Yoko — це місце, куди заходять за атмосферою міського відпочинку та впізнаваними смаками. Заклад працює у форматі ресторану з акцентом на японську кухню та страви, які зручно замовляти як для обіду, так і для вечора з друзями.
“Завжди користуємось доставкою. Дуже смачно, якісно, ціни адекватні та завжди вчасна доставка.”
“Улюблена кав’ярня! Великий вибір напоїв, смачна кава та завжди привітний персонал. Однозначно варто відвідати.”
“хлібний завжди лишає приємний післясмак. дуже клієнторієнтований заклад. по-перше, працює з 7.30 аж до 23, а то і до 23.20-23.30 (неофіційно для затримавшихс гостей. хлібний на саксаганського має цікавий дизайний, перлинами якого є гойдалка в закладі і репродукція Таємноі Вечері Да Вінчі на всю стану в дальній кімнаті. авжеж можна з песиками. із найсмачнішого для мене - вівсяна каша з пастрамі, холодний сендвіч з тедятиною, гарячий сендвіч з труфельною олією, ВАТРУШКИ (!!!), пончики в шоколаді з кокосом, пончики з вишнею. лайфгак, останнім відвідувачам закладу іноді ввечері хлбний іноді дає з собою смаколики, як комплімент. дрібниця, але приємно. також подобається система замовлення по qr коду з місця. хотілось би такі системи бачити в усіх закладах. дуже зручно і оперативно.”