Огляд каталогу
- 209 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 209 результатів
Перегляньте кафе друзі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 209 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 68,925 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе друзі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Буча та інших міст.
“Персонал дуже привітний та уважний. Кальян супер, і по міцності, і по смаку. Широкий асортимент авторських коктейлів. Незвично, що в закладі є "домашня кухня", все сподобалось і було смачно. Рекомендую до відвідування!”
“Надзвичайно приємні баристи , затишне місце, кава добра, смачні, (я навіть не знаю як назвати) хай будуть пиріжки.”
“Відмінне місце. Смачний чай (фрукти перебивають за вас). Відмінний приємний інтер'єр, але місця небагато. Є всіма улюблений, добре просочений вафельний торт зі згущеним молоком. Відмінний вибір кави.”
“Ідеаліті, це салон, в який із задоволення ідеш і з якого обовʼязково виходиш максимально оновленим, та натхненним дружнім, змістовним спілкуванням . Перукар-стиліст Аня мало того що знається на своїй справі , та ще й сама завжди кайфує від того образу, який створює. Тендітна красуня Марʼяна , хазяйка цього стильного та затишного салону, дійсно вкладає в свою роботу всю душу та безумовно свій талант візажиста. Майстер масажу Олена завжди усміхнена, позитивна та допоможе обрати процедуру, що необхідна для вашого фізичного стану та обовʼязково його стабілізує і покращить. Всі дівчата працюють на те, щоб у клієнта змінювалась на краще не тільки зовнішність та фізичний стан, а й залишилось тепле відчуття від можливості отримати маленьке щастя .”
“вперше сподобався лимонад і кава дуже смачна барвиста привітний і допоміг у виборі напою”
“Дуже подобається кавʼярня , шкода що далеко від мого дому , але коли ми з сімʼєю поруч то завжди заходимо ! Всім рекомендую !”
“Улюблена кав'ярні за 480км від рідного міста? Так! За два роки змінився тільки розмір порцій. Не у ліпшу сторону, однак, маю зазначити. Зробили швидко, смачно, бариста привітливі, з посмішкою приймають та роблять замовлення, атмосфера самої кав'ярні приємна, єдине що - не проґавте її між вулиць Києва.”
“це було дуже смачно!Томлена яловичина у вершковому соусі , брускети з карпачо і трюфельним соусом просто неперевершено ,на рівні ресторану !Дякую”
“Дуже атмосферне місце. Смачна кухня. Караоке.”
“Прекрасна кавʼярня з чудовою атмосферою та кавою. Сервіс просто чудовий дівчата дуже милі та добрі до своїх клієнтів. Ходжу сюди на постійній основі дуже багато часу, і ніколи не розчарувалася. Кава дуже смачна, одна з найсмачніших, так само є дуже смачний вибір десертів. Рекомендую спробувати малиновий вупі пай, неймовірно смачний. З дівчатами навіть можна приємно поговорити, що можна помітити не у кожній кавʼярні. Улюблена кавʼярня!!!”
“Найкращий еспресо на метро Бориспільська. Вам тут не приготують американо, бо "смак буде втрачено та напій втратить кофеїн". Хороший інтер'єр, є прихована кімната в підземеллі. Чисто, хоча на Бориспільській могло бути по всякому. Найкращий вибір!”
“Отримала масу задовлення , після відвідування кав'ярні. Привітні баристи,, затишно, смачна кава . Наче побувала десь в Європі- у Відні, чи в Будапешті...-)) Дякую за задоволення!”
“Не дуже сподобалося, що не попередили, що довго чекати замовлення і що дуже гучно в закладі, але в цілому враховуючи, що була повна посадка в залі, то це цілком очікуванно. Стосовно страв – все максимально чудово. Величезні порції і неймовірно смачні. Велика кількість сиру, це прям моя любов, ще ніколи не їла страву, щоб так щедро було засипано їм.”
“Улюблений джміль на чудовій каві. У закладі затишна, приємна атмосфера. Привітний персонал.”
“Була приємно здивована таким затишним місцем. Їжу про куштувала, тому не можу нічого сказати. Але близко до парку з озером, офіціанти дуже уважні, кава/какао топ Сподобалось”
“Дуже приємне місце! Проходила повз, хотіла взяти їжу з собою, але тут виявилось так добре, що залишилась. Смачно, чисто, чудове обслуговування і політично співпадає з моїми поглядами.”
“Найсмачніше різзото в Києві! А цей аромат чорного трюфеля ,який огортає Тебе .... А різні види оливкової олії ,вимокані гречаним хлібчиком ... А тартар з лосося ...! Неймовірно смачно! Місце ,куди треба приводити друзів... П.С. дякую офіціанта Ірочку за обслуговування і подачу”
“Відмінна кава, досить затишно та гарна атмосфера”
“Це було просто неймовірно! Відвідати Шалену білку одне з найяскравіших вражень цього літа. Атмосфера, енергія та доброзичливість персоналу зробили мій день незабутнім! Особлива подяка адміністратору настільки приємної та уважної людини рідко де зустрінеш. З перших хвилин вона створила відчуття, що ми тут не просто відвідувачі, а бажані гості. Все чітко, зрозуміло, з посмішкою та позитивом Інструктори справжні професіонали! Терплячі, уважні, впевнені у своїй справі. Пояснили все доступно, допомагали на кожному етапі маршруту, підтримували морально й фізично, якщо десь було складно. Сам парк — це казка серед природи. Безпечно, цікаво, драйвово! Є рівні як для дітей, так і для дорослих. Всі траси доглянуті, спорядження надійне, а локація — просто чудова. Рекомендую, якщо Ви хочете провести час із драйвом, Вам сюди.”
“Хочу поділитись своїм досвідом про похід в даний заклад, була сьогодні там, кава неймовірна. В цьому закладі окрім смачної кави, є крута атмосфера та класний сервіс, кудрява дівчинка дуже приємна та сюди хочеться повертатися”
“Замовили 4 піци, доставка вчасно, всі 4 піци дуже смачні, топчік. Апдейт: тепер піцу замовляємо тільки тут, а друзі з Києва стали приїзжати в гості частіше заради цієї піци, особливо вогняної))”
“Дуже вдячні за прекрасну атмосферу, за смачні страви та гарне обслуговування. Все було смачно та красиво. Так тримати”
“Чудове місце. Власник та офіціанти дуже привітні та позитивні, кава дуже смачна, також можна взяти до кави щось смачненьке солодке чи бутерброд з круасаном та м'ясом.”
“Чудовий клуб-бар Часто там поводжу вільний час Приємний персонал Смачні коктейлі Та неперевершена музика”
“Класне місце для відпочинку, коктейлі, смачна їжа, все класно!”
“Вимоглива дитина зазначила: «Дуже класний ресторан і їжа дуже смачна». Дійсно смачна кухня, вдалі поради офіціантки, приємні дрібнички в інтерʼєрі та обслуговуванні.”
“Брускети просто вкусовий оргазм, обслуговування також на рівні, приємний вайб і в цілому є бажання повернутися , та провести час с друзями ❤️”
“Гарний заклад громадського харчування в історичному районі столиці Шулявка. Крім приємної атмосфери в пабі можна поспівати в караоке та послухати живу музику від професійних співаків. До того ж гарна та якісна, тобто смачна кухня. Рекомендації відвідати компанією друзів.”
“Я вважаю, що тут найсмачніша кава та чай. Бариста дотримується правил приготування напоїв в умовах пандемії і завжди привітна.”
“Перше відвідування і враження позитивні: кава смачна і гаряча (для мене це дуже принципово!), з меню нічого не куштували, оскільки ні солодощів, ні фасфуду в сім'ї не вживаємо, але вигляд десерти на вітрині мали апетитний! Приємний і затишний інтер'єр! Загалом, нам із чоловіком сподобалося!”