Огляд каталогу
- 463 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 463 результатів
Перегляньте кафе ціни у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 463 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 182,447 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе ціни з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Біла Церква, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Рекомендую всім хороший магазин і працівникі ❤️❤️❤️❤️”
«Хата гриль» — це атмосферний заклад у селі Мила (Київська область), розташований на вулиці Комарова, де акцент зроблено на українських традиціях і ситній кухні. Інтер’єр витриманий в етно-стилі, тож візит сюди більше схожий на коротку подорож у «домашню» Україну, ніж на звичайний обід.
“Чудовий магазин! Знімає напругу у важкі хвилини. Персонал – найвищий рівень! Можемо поговорити на душевні теми. 5/5. Хочеться повертатися знову та знову!”
“Прекрасне місце! Обладнане всіма благами, які тільки можуть бути в хостелі.. Душ, в кухні є все що потрібно, дуже чисто, а за жіночку на рецепшені, я б брав додаткову плату) Дуже приємна жіночка, підкаже вам де поїсти, просто гарно провести час, або де в районі найдешевші помідори)) однозначно 5”
“Заклад має зовнішню терасу. Це зручно влітку. Все інше на звично високому рівні. Цукерки, кава, торти!”
“Досить смачно, традиційна Українська кухня, помірні ціни, достатньо місця, чисто”
“Смачна кава, власниця - приємна співрозмовниця☺️”
“Велике спасибі! Це невеликий магазин, де працюють дуже добрі і адекватні люди. Сьогодні вони, можливо, врятували мені життя. Спасибі вам велике за людське ставлення і доброту. Я щиро бажаю вам побільше адекватних покупців, зростання і успіхів. Нехай вам в житті зустрічаються тільки такі ж хороші люди, як і ви. здоров'я Дуже рекомендую!!!”
“Затишно) сподобалось що постіль вже постелена. Чай кава безплатно”
“Класне обслуговування. Непогані страви. Хоч я сама м'ясо не їм і їла трішки інше з меню, але мої подруги сказали що там дуже смачний шашлик! І взагалі якби ю мені не сподобалось в цьому закладі то навряд чи я б там була вже 3 рази)”
“Сьогодні вперше відвідала БПШ, та була приємно вражена кухнею та атмосферою закладу! Брала собі батат, він надзвичайно смачний, а ціна дуже вигідна, що приємно. Дякую, персоналу та творцям цього ресторану❤️”
“Смачно, дешево. Обслужили швидко та якісно. Рекомендую для відвідування після заходу сонця, коли включається вся підсвітка і створюється атмосфера.”
“Замовляли борщ, окрошку, порцію шашлику зі свинини, лаваш. Дуже смачно! Чоловік каже борщ має специфічний смак проте смачно.”
“Доброго дня. Кафе чудове, дуже смачний шашлик,напої,сервіс на найкращому рівні. Все просто СУПЕР !!!! Дякуємо за чудовий відпочино!!!”
“Доброго дня!В цей магазин хожу постійо і навіть не тому,що він біля мого дому,а тому що в цьому магазині працюють ЛЮДИ!!Працівники завжди привітливі.І доброго дня побажають ,і за покупки дякують,но я не про це хотіла написать.Я людина похилого віку і важко ходить,а ще і торбину носить,то тільки в цьому магазині мені допомагають мої покупки до каси донести і якщо я щось забула купить і згадала це вже на касі,то не тре6а повертатися все збігають і швидко принесуть!!За це моя велика подяка хлопцю з молочного відділу!В м'ясному відділі дівчата завжди виберуть те що мені потрібно і хоч маленькій кусок але відріжуть .В відділу кулінарії завжди щось купую,навіть якщо і не планувала,бо настільки все смачно пахне )Була свідком коли в хлібному відділі покупець,жіночка пенсійного віку рахувала гроші бо її не вистачало на хліб і питала продавця скількі коштує пів батона?Коли я здійснила покупки і складала їх ,то поряд стояла і ця жіночка і сказала,що продавщиця купила їй цілий батон,а ще йогурт,кефір,пряники,сир і пачку сосисок!!! Доречі про охорону.Я хожу з візочком і залишаю його біля охорони,хлопці дуже уважні до покупців,бачать що мені важко ходити,то і візочок підвезуть до столу де я складаю покупки і завжди при вході турнікет придержать .Від мене всім співробітникам Варусу,керівнику моя велика подяка за вашу ЛЮДЯНІСТЬ і вашу важку працю!! Ми живемо в дуже важкі часи.І повірте в наші часи головне ,що не пiдлога брудна,а до душа чиста!”
“Купував меблі для кафе – дуже задоволений! Хлопці привезли того ж дня та зібрали. Всім рекомендую!”
“Чудова кава і привітливі бариста. Дякую!”
“Приємний персонал та смачна їжа, дякую ❤”
“Були у тихі води. Сподобалось. Т.к. тільки відкрилися, тобто дрібні шорсткості але загалом усе добре. Краще ніж на богатирській”
«Ситий кум» — колоритний заклад у Борисполі на вул. Євгена Коновальця, 17, де роблять ставку на щиру домашню кухню та теплу, невимушену атмосферу. Це місце часто обирають, коли хочеться поїсти «як удома» та відчути український настрій у деталях інтер’єру.
“Смачний каву, дуже приємне і просторе місце на посидіти годинку, відпочити, можна навіть попрацювати”
“Дуже смачно та швидко, трохи б більше сала до борщу) Наполеон одної рукою їв, іншою змахував сльози радощі)”
“Найкращі міні-готелі на Троєщині, що доводилося бронювати. Дякую вам!”
“Дуже смачні панкейки, великі порції(3 панкейки). Набір топінгів різноманітний, також додаються фрукти і можна додати морозиво. Можна обрати солоний панкейк. Смачна кава. Працівники привітливі. Рекомендую спробувати тут панкейки. Знаходиться на фудкорті Ретровіль”
“Смачно, цікаво, весело! Вибір страв різноманітний. Є суші-бар! Круасани сподобались дітям! Фонтан - просто "Релакс"!!!”
“Хороший магазин. Багато хороших і не дорогих товарів.”
«Хванчкара» — грузинський ресторан у Шевченківському районі Києва, розташований у провулку Політехнічному, неподалік міської інфраструктури та житлових кварталів. Заклад позиціонується як місце для невимушеного відпочинку з акцентом на ситну кухню та гостинну атмосферу.
“Сьогодні отримала стовідсоткове задоволення від Вашої кави. Була у Вас вперше, але точно це місце стане моїм улюбленим. Тут зійшлися всі мої забаганки: смачна кава, цікавий інтер'єр та, найголовніше, дуже чемне та професійне обслуговування. Дякую Вам. До зустрічі.”