Огляд каталогу
- 1,157 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1157 результатів
Перегляньте київ вечері у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,157 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 607,347 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає київ вечері з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Чудовий персонал, чудові роли І поговорити можна і зігрітися і настрій підняти Ціни також супер”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“все чудово та смачно, замовляли сет темпура, приїхав навіть теплий =)”
“Їжа смачна, все свіже, порції хороші. Ціни приємно здивували — недорого, як для такого рівня. Атмосфера затишна, обслуговування ввічливе. Обов’язково прийдемо ще!”
“Сьогодні відвідали майстерклас "Дубайський шоколад & коктейль пригоди Шрека". Дітям сподобалось, було цікаво, весело, комфортно та смачно. Єгор створив атмосферу солодких пригод, з увагою та теплом проводив навчання. Тільки приємні враження!”
“Дуже сподобалося! Затишна атмосфера, привітний персонал і неймовірно смачна кухня. Страви подають красиво, все свіже й ароматне. Обов’язково повернуся ще раз! Дуже дякую!”
“Very tasty, in Ukrainian style. The atmosphere is friendly, thanks to waiter Ivasyk Dmytro for the excellent service. Дуже смачно, по українські. Атмосфера привітна, дякуємо офіціанту Івасику Дмитру за чудове обслуговування!”
“Хороший заклад, а ще кращий персонал Меню не заїжджене і цікаве, страви не менш смачні При посадці в половину чи більше місць довго чекати не довелося і це круто Про пиво - смачне і світле, і темне, без особливостей, але добре в спеку чи просто до страв. Можна сісти попрацювати підключивши МакБук до розетки (до речі спокійно перенесли всі страви та на накрили на інший стіл де була розетка поруч, за що окреме дякую)”
“Дуже смачно, приємний персонал,”
“Святкували день народження дитини 2.11.2025. Дуже сподобалася організація події в ресторані і робота менеджерки. Вона продумала деталі і прислухалася до наших потреб. Аніматор, яку замовляли в реаторані, спрацювала чудово (Рапунцель). Замовлення по їжї приносили вчасно. В ресторані є всі умови для проведення таких заходів. Єдиний недолік - було занадто спекотно.”
“Дуже сподобалось! Особливо вразив паштет з глазурованим яблуком. Гарне обслуговування, затишна атмосфера, грає приємна музика, ввічливий офіціант Олексій, прийнятні ціни . Дякуємо за гарний вечір.”
“Дуже смачні панкейки....але персоналу не вистачає привітності!!!!”
“Робила поминальний обід у цьому закладі. Окремий зал, смачна їжа, гарне обслуговування. Раджу. Окрема подяка Ірині, що приймала замовлення.”
“Смачна кухня. Я сказала би, що ціни вищі середнього. Це компенсується тим, наскільки приязний і уважний персонал. На день народження пригостили смачним тортом!”
“Ресторан Гольф Стрім вразив не лише чудовою кухнею, а й унікальною атмосферою! Страви неймовірно смачні, свіжі та красиво подані.Окрема подяка офіціанту Олегу – дуже уважний, ввічливий і професійний. Особливу родзинку додає великий акваріум із живими рибами – він створює заспокійливу, затишну атмосферу та додає закладу особливого шарму. Обов’язково повернемося ще!”
“Дуже смачний ресторан з затишним інтер'єром та якісним обслуговуванням.”
“Ресторан знаходиться на лівому березі, 15 хв від Осокорків, якщо на авто. Дуже затишно і атмосферно. Неодноразово приходжу на вечерю, і насолоджуюсь класичною музикою, оскільки по вихідним тут грає скрипач. Стосовно меню, досить різноманітне. Морепродукти тут готують відмінно. А от стосовно десерту то наполеон не дуже вразив. В осінній період тут дуже тепло, багато святкують дні народження. Інтерʼєр енергетично вдалий.”
“Дуже дякую персоналу і власниці ресторану за хорошу атмосферу, вишукану смачну кухню і за індивідуальний підхід до клієнтів. Бургег тепер мій улюблений,надзвичайно смачні салати.Бажаю процвітання та адекватних кліентів). До зустрічі!”
“Чисто, смачно. Ціни помірні. Все дуже сподобалось. Особливо вдячні офіціантові Артуру. Він молодець!”
“Дуже затишний заклад з привітним персоналом, який піклується про високий рівень надання послуг. Треба одразу сказати, що в закладі в рахунок одразу порахують +10% за обслуговування (це не є зовсім правильно особисто для мене), але це політика закладу. Зали зачаровують своєю красою, там і сучасна вишуканість і елегантна історія. Ціни вище середнього. Салат Цезар 300 грн, Карбонара 300 грн, піца на італійському борошні, з печі - від 350 грн. Є великий вибір алкоголю та коктейлів.”
“Дуже приємна атмосфера, смачні десерти, кава. Ціни немаленькі, але інколи можна себе побалувати ☺️”
“Хочу поділитися своїми приємними враженнями від проведеного часу в цьому закладі! Святкували з дружиною 25 річчя свого весілля. Вибирали заклад довго, але вирішили зупинитися саме на "Тбілісіо" тому, що приваблювала грузинська кухня. Адміністратор Каріна, людина на своєму місці, склала нам меню на 14 осіб, при цьому там нічого зайвого не було, і хоча ми намагалися від себе додати страв, вона нас переконала, що всього буде достатньо, і це дійсно було так. Так як гості запізнювались , то з офіціантамибез проблем узгодили перенесення на півгодини пізніше гарячих страв Було все дуже чудово, сподобалось всім гостям і їжа , і атмосфера закладу! Привітання від закладу на грузинський манер і торт від них для нас з дружиною і гостей став приємною несподіванкою. Дякуємо офіціантам, які нас обслуговували і особливо дівчині-офіціанту, яка нас ще пофотографула практично професійно.”
“Дуже подобається заклад,їжа смачна,подача красива та швидка,порції великі,ціни адекватні!!!велика подяка обслуговуючому персоналу,а саме офіціанам Іринам,приємні,ввічливі дівчата!!! Прийшли без заброньованого столика,але місце знайшли!!!рекомендуєм на всі 100000000%”
“Пузата Хата приємно вразила смачними стравами за доступними цінами. Ми взяли солянку, борщ, картоплю по-мисливськи та штрудель — все було на відмінному рівні. Заклад чудово підходить для повноцінного прийому їжі за невелику ціну.”
“Дуже подобається заклад. Дуже смачно, широкий асортимент, гарні порції і доступні ціни. Рекомендую для відвідування.”
“Оцінка за бізнес-ланчі. Зайду якось оцінити пиво та блюда до пива.”
“Потрапили до закладу випадково. Дуже сподобалось розташування та інтер'єр. Кухню поки не тестували, наступного разу.”
“Нереально смачно. Познайомився з мережею Menya Musashi через доставку глово. Відтоді є постійним клієнтом. Друзям (і тим, хто втратив це почесне звання) рекомендую. Подача - просто ніби кухар ще й дизайнер :) Дякую.”
“Дуже класний ресторан, смачна їжа, якісне обслуговування.”
“Прекрасний ресторан, одна з найкращих кухонь в мережі. Повара справжні майстри і офіціант Даніель старанний знавець своєї справи зробить непомітною появу замовлених страв, максимально оперативно і без очікувань.”