Огляд каталогу
- 1,155 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1155 результатів
Перегляньте коктейлі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,155 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 521,805 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає коктейлі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Готель зовні гарний і всередині акуратний. Персонал добре слідкує за чистотою. Тут створено належні умови для проведення семінарів, нарад. Є кілька таких кімнат на 6 поверсі. Ціни звичайно не з дешевих, але рівень повністю відповідає затраченим ресурсам.”
“Чудовий готель. Чисті, охайні номери, приємний персонал. Великий плюс , що можна зупинятись з тваринками. Навіть запропонували лежак і пелюшки”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Дуже сподобався цей бар! Атмосфера приємна і затишна, ідеально підходить для вечірнього відпочинку з друзями.”
“Пиво Varvar Dragons milk - це чистий кайф!!! Це пиво має бути на світовому рівні, достойна заміна Гінесу, дуже кльове поєднання якісного темного пива і приємної гостроти. Пишаюся, шо український крафтовий виробник створює такий продукт”
“Прекрасний заклад, який перевершив всі мої очікування! Оскільки живемо в Династії, вирішили відсвяткувати 2й День народження нашого сина саме в Новенькому. І я надзвичайно задоволена! Кухня, сервіс, персонал, атмосфера - все на рівні. Тепер ми будемо частими гостями закладу. Дякую за свято!”
“Нещодавно відкритий ресторан ізраїльської кухні братів Гусовських. Затишний, хоча досить просторий. Готують смачно, сподобалось все що куштували: піта, хумус, бабангуш і т.д. Обслуговування на звичному гарному рівні. Ціни - трохи вище середнього.”
“Чудове місце пообідати. Просторо, багато міста та зручна посадка. Інтер'єр трохи простенький, але мені подобається. Вибір блюд, їх якість приготування- на високому рівні. Дуже сподобався кебаб з "дичини' та і салат теж. Єдине що- компот був трохи слабуватий, люблю більш насичений фруктовий смак. Обслуговування сподобалось.”
“Знов заглянули, щоб скуштувати смачні реберця. Гарна атмосфера, нам з обслуговуванням допомагала Софія, дуже емпатична, гарно пояснила щодо вибору реберець і пива, смачні напої і їжа, начос)!”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Вчора завітала до ресторану, і це був неймовірний досвід! Адміністратори Ангеліна та Марина – справжні професіонали, які створили гостинну й теплу атмосферу. Офіціанти вразили своєю уважністю, доброзичливістю та професіоналізмом – обслуговування на найвищому рівні. А страви? Завжди свіжі та дуже смачні. Особливо сподобалися "салат з теплою телятиною та сиром Пармезан" та піца Цезар з сирним бортиком)) Піца з печі тут просто неймовірна! Ідеальний смак, свіжі інгредієнти та неповторний аромат дров’яної печі. Це була одна з найкращих піц, які я коли-небудь куштувала! Однозначно рекомендую цей ресторан і точно повернусь!”
“Симпатичний заклад з хіпстерським ухилом, хороший сервіс, смачно”
“Паб дуже сподобався - затишна атмосфера, приємне обслуговування, дуже смачне пиво та ель. Буде нагода, обов'язково завітаю ще.”
“Дуже смачно, дуже люб'язні працівники, розташування теж супер: на терасі сидиш в оточенні зелені. Заклад, звичайно, досить новий, але сподіваюся, що так буде і надалі.”
“Дуже атмосферний і приємний заклад. Сирний суп неймовірно смачний. Кавова карта досить різноманітна і кава також чудова. Єдине, трохи задовго готують замовлення.”
“Чудова кава та смачні десерти, чудове місце погріти руки по дорозі)”
“Маємо традицію по вихідним їздити у різні заклади на сніданки. Цей заклад обрали уже вдруге, дуже смачні сніданки, великі порції! Чудова атмосфера. Столики знаходяться близько але зовсім не відчувається присутність людей, дуже затишно! Дякую за таку приємну атмосферу! Дуже хотіла скуштувати тут десерти, вибір великий, тому при другому візиті все таки замовила меренговий рулет, що чудово після сніданку, легкий, повітряний і смачний!”
“Затишне місце, смачна кава, привітна бариста”
“Класна сімейна кав'ярня, приємна атмосфера, персонал дуже привітний, смачна кава і великий вибір смаколиків та подарунків!”
“Ну дуже хороше кафе! Є чим перекусити,чай та великий вибір хорошоі кави.”
“Завжди цікаво, є над чим посміятись і над чим подумати, кожен виступ супроводжується виступами музичних груп.”
“Дуже гарний магазин, ціни часто нижчі ніж в інших магазинах, вічливий та знаючий персонал”
“Смачно, швидке обслуговування, ввічливий персонал та приємні ціни. Можлива оплата карткою.”
“Дуже приємне місце. Ціни не захмарні. Їжа просто 10/10. Замовляла ще кімчі, хоч і написано що гострота 3/3 ,але по факту там 1,5/3 (гострота). Дуже сподобалось. Заздалегідь резервували столик. Тому була хоча б якась приватизація. Замовляли курочку золотий Бонсай з ананасами(10/10),салат Лола з качкою та апельсинами (10/10). Кімчі,і курячий суп 10/10. Брали ще лимонад(маго-маракуя) і коктейль Лагуна блу-10/10. Зауважте,що порції не маленькі. Тому якшо ви не багато їсте, спокійно можете брати одну порцію на двох брати. Дуже все сподобалось. Прийдемо ще. Були тут у вихідні. Треба трошки почекати на їжу,але вони того варте.”
“Я думаю, усі вже знають, що то найкращі ребра в столиці”
“Випадково потрапив до цього закладу і не пожалкував! Чудова атмосфера, смачний сніданок, професійне обслуговування”
“Відвідали сьогодні Ваш ресторан. Дуже хороші враження: гарний інтер"єр, приємна музика, смачна їжа, і швидке обслуговування. Дякуємо офіціанту Вячеславу за якісне обслуговування і відповіді на усі наші запитання. Будемо радити Ваш ресторан знайомим.”
“Чудове приміщення, гарний настрій та класне кафе. Якщо ви хочете провести тут цілий день заходьте з друзями не пошкодуєте)”
“Улюблений заклад на Березняках! Ціни дуже приємні, кальяни димні, їжа смачна і обслуговування чудове. Плюсом є літня тераса. Ходжу сюди доволі часто і завжди залишаюсь задоволена.”
“Фантастичний магазин, дуже приємний і душевний колектив. Щиро дякую Вам за атмосферу і професійність.”