Огляд каталогу
- 116 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 116 результатів
Перегляньте кофеїн у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 116 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 15,316 відгуків та оцінок.
“Крута кава все просто дуже смачно кава чарівна і район також супер обвий все біля метро Всім раджу відвідати це місце Всім яскравого настрою;)”
“Одна з найулюбленіших кавʼярень, смачна кава, свіжі десерти, ціни помірні, а головне дуже приємні та милі баристи. Раджу!”
“Прекрасна кав'ярня в 2хв від метро Мінська Гарний асортимент кави та чаю, приємна атмосфера. Оаза кавової романтики для поціновувачів кавової магії. 100% рекомендовано для відвідування !”
“Чесно? Кавʼярня, яка готує каву смачніше, ніж усі розпіарені кавʼярні в центрі. Найсмачніший еспресо тонік? У вас. Приємні бариста, з якими можна потеревенити, які зорієнтують і порадять. Люблю до вас повертатися і приводити друзів, які теж оцінюють смак і погоджуються, що у вас класно. Дякую. (o^^o)”
“Дуже великий вибір смачних кавових напоїв, є холодний чай, махіто, молочний коктейль просто супер, високий рівень обслуговування.”
“Відмінне місце щоб випити каву перед роботою і посидіти ввечері з друзями - смачна кава (на відміну від "клубу любителів кави" праворуч) гарне обслуговування та приємна атмосфера. Всім раджу.”
“Дуже смачні круасани- одні з найнайсмачніших в Україні! Шикарна начинка з червоною рибою. Є гарний вибір крафтових солодощів та декоративного посуду на подарунок на різну суму.”
“Чудове та затишне місце) дуже смачна кава, а обидва баріста такі милі і люб'язні, що хочеться ще повернутись)))”
“Приємний персонал, дуже смачна кава. Не думав, що в такому місці можуть варити настільки смачну каву. Рекомендую.”
“Дуже гарне місце, завжди зустрічають зі словами «Добрий день», а проводжають «Доброго дня, заходьте ще». Бариста охайно одягнені, приємні люди, роблять дуже смачну каву, хоч ціни кусаються, але заради такої кави коштує зайти. Видно що власник вкладаємо всього себе сюди, кожен раз щось новеньке, різні акції. Все на хорошому рівні. Хочу відзначити хорошого хлопця з сережкою, видно що живе цією роботою, завжди ввічливий і робить хорошу каву. Об'язательно варто зайти! Не пошкодуєте”
“Черговий візит в це кафе, дуже приємно коли одразу обслуговування українською, що зустрічаються в небагатьох закладах. Смачна кава стала звичкою відколи тут відкрили арому. Дуже класний заклад, хотілося би особливо відзначити Арзу, про смачну каву говорити і сенсу не має, чистий заклад і завжди дружня атмосфера.”
“Затишне місце, особливо радує, що заклад пет-френдлі, для улюбленців є смаколики та мисочка з водою. Ціни лояльні, є багато позицій на будь-який смак, великий вибір літнього меню, також є сангрія. Товарний вид десертів радує око, а смаки неймовірні. Бариста дуже приємна, чудове обслуговування, допоможе з вибором. Куштувала в цьому закладі вишневий чизкейк — наполегливо рекомендую. Також брала з холодного меню какао з бананом. Великий плюс, що є натуральне какао без цукру. Кава також смачна, капучино був ніжним.”
“Прочитала відгуки, вирішила залишити свою думку щодо кав'ярні! Отже не знаю, що там кому не подобається але моя думка вже більше року не змінна! Я пью каву і це краща кав'ярня на п'ятачку, обслуговування на вищому рівні. Більше року мене обслуговує Віка і Саша і ніколи ніяких нарікань на якість обслуговування не було, завжди ввічливі, завжди чисто та затишно. Я ходжу туди з сином і інколи не 2 рази на день. Завдяки Вікторії в цьому році з'явився батут, і мені як мамі 15 хв попити кави в тиші і спокою -це блаженство))). Дитина зайнята, я щаслива. І ніколи не було в нас проблем в обслуговуванні або в спілкуванні! Син кожного разу коли ми ідемо на прогулянку каже "мама підемо до Віки?" Я з подругою і її дітьми завжди ходимо у цю кав'ярню пити каву, дітям розвага нам відпочинок. Давайте бути трішки добріше! ВІКА, САША дякую вам за смачну каву, креативність і гарний сервіс.”
“Смачна кава та демократичні ціни, приємний баріста привітає вас усмішкою)”
“Доброго дня, хочу подякувати дівчатам. Чудове обслуговування, завжди посміхаються, завжди допоможуть обрати щось солоденьке, чи перекусити. Марина взагалі в сердечко. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи, може підтримати розмову, пожартувати, підняти настрій. Дуже люблю саме цю кавʼярню через баристу Щодо відгука про те що хтось хотів прийти а було зачинено, я постійниця, яка приходить сюди на день по 4-5 разів, щей веду за собою знайомих і колег саме до Вас у кавʼярню і якщо в неї перерва — висить на дверях «перерва», те що потім їй починають розказувати «ой, я дуже довго чекав (ла)» говорить про те що вона дуже терпляча сама по собі особистість)) Тож керівництво я дуже прошу не реагувати і не псувати дівчатам настрій на весь день, через ці «недовідгуки». Я думала що вже пройшов час «гість завжди правий» в сфері обслуговування, а як виявляється ні, і стає таке враження начебто дівчата щось ще комусь винні через те що вони працюють баристою, і складається враження нібито керівництво це підтримує. Зверніть на це увагу будь ласка, дякую”
“Дуже смачний і якісний кофе.Обслужіваніе відмінне)”
“Дуже смачна кава, був дійсно здивований”
“Ну що сказати всі йдуть вперед і ця кав‘ярня не вийняток, чудовий сервіс і що найголовніше смачні напої які завжди в тренді, тому коли хочу щось смачне, то точно іду до них”
“Кафе чудове, затишне, завжди смачна кава та тістечка. Особливо подобаються моті (японські пиріжечки із рисового тіста)”
“дуже смачне латте чемний бариста”
“Чи готові їхати сюди з лівого берега такий смачний у вас капучино) У кав'ярні красиво і чисто, дуже прикольно що є шахи і всякі книжечки щоб погортати поки п'єш каву (не прикольно тільки що шахи одні і вони часто зайняті))”
“Сучасний дизайн інтерʼєру. Поруч з метро Мінська та Смарт Плаза. Загальний простір зонований на дві зони зі столиками , є пару столів на вулиці. Замовила велике латте з собою на банановому молоці - сподобалось , вартість 125 грн. Барвиста приємна дівчина і обізнана в напоях не лише в рамках меню закладу. Я хотіла поради стосовно чи замовити матчу так як хотіла щось що швидко мене пробудить, розказала про матчу багато цікавих фактів які я і не знала , вирішила випити її, і тут вона уточнює що якщо я не снідала ( це було в 09:50) то краще матчу не пити через що вона збільшить кислотність шлунку що може призвести до діареї або інших ускладнень ШКТ.”
“☕️Відмінна кава, смачні солодощі, затишна атмосфера. Завжди беру каву проходячи повз!”
“Гарна кава та свіжі сосиски з балкою, приємний персонал.”
“Дуже привітна кав'ярня, сервіс на найкращому рівні, кавв смачна. На1більш рекомендую поснідати смачним салатом та зарядитись енергією на день від барист.”
“Легендарна кав’ярня ЖК Патриотика. Приємно бачити постійний розвиток. Кава найкраща на лівому берез! Супер”
“Крута кав'ярня з смачними макарунами та пирогами”
“Приємний персонал. Запашна якісна кава! Знайти їх не просто)”
“Чудовий інтер'єр. Можна коляскою заїхати. Смачно. Працює кондиціонер. Хороше обслуговування.”
GRKY Espresso Bar — це затишний еспресо-бар у Києві, розташований на вулиці Симона Петлюри, 1 у Шевченківському районі, де зручно зупинитися на каву по дорозі у справах або під час прогулянки центром. Заклад фокусується на кавовій класики та швидких, смачних перекусах у форматі міської кав’ярні.