Огляд каталогу
- 1,015 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1015 результатів
Перегляньте кращі вина у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,015 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 545,877 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кращі вина з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Біла Церква, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Не один магазин, а чудовий ансамбль. Всередині winetime: прекрасні консультанти, широкий вибір рідкісного вина, є напрочуд смачне та насичене безалкогольне. Також сири, хамон, багато європейських приправ, спецій, соусів, еко-лавка: пробувала равіолі з лососем-захватом, натуральний виноградний сік, свіжа риба. Є ще квітковий магазин. Зайшов купив все з букетом і щасливий.)”
“Пінка в капучино неймовірна! Музика - блискуча:)”
“Дуже гарний магазин! Приємний персонал, обслуговування на найвищому рівні! Надзвичайно смачні суші!!! Обов'язково ще повернусь за покупками не один раз!”
“Чудові працівники зали, щиро намагаються допомогти. Магазин з великим вибором товарів, чистий. Зручно, що знаходиться прямо біля метро.”
“Смачно, швидке обслуговування, ввічливий персонал та приємні ціни. Можлива оплата карткою.”
“Я думаю, усі вже знають, що то найкращі ребра в столиці”
“Випадково потрапив до цього закладу і не пожалкував! Чудова атмосфера, смачний сніданок, професійне обслуговування”
“Чудове містечко в нашому Києві,де вам запропонують дуже смачну їжу та надзвичайний обліпиховий чай, завітайте та переконайтеся”
“Був тут на "Магія ранку". Привітний персонал, гарна затишна атмосфера. Дуже сподобався дизайн інтер'єру з доповненнями зелені. Одне з показових місць в закладах це їх туалети. Вони тут реально круті, кожному окремо рушничок, набір для взуття, для жінок з дітьми навіть є спеціальний роздвижний столик для зміни памперсів. Все інше оцініть по фото”
“Гарний заклад, затишна атмосфера, приємний сервіс. Страви нам сподобались, було смачно. Під час нашого відвідування, грала жива музика і це було не очікувано, приємно. Обовʼязково треба завітати ще, рекомендуємо!”
“Найсмачніша піца, яку коли-небудь купував! Дуже приємні і привітні хлопці готують. І ціни адекватні, постійно тут замовляю”
“Випадково зайшли поїсти. Сьогодеі вже 6й раз тут. Класна і смачна кухня. Супи ш карні, хумус з креветками ТОП, піца з печі на вершковій основі супер. Тортик шоколадний і моркв'яний дуже достойний. Був з партнером. Так навіть його перебірливий смак був повністю задоволений. Ціни для такого рівня демократичні. Атмосфера теж приємна, аля стара Італія.”
“Кожну відпустку чоловіка (він військовий) починаємо саме з цього закладу. Для нас важливо, щоб перші моменти адаптації військового до мирного життя проходили спокійно і без метушні. Дуже затишно, атмосферно, страви смакують на 100%. Робота колективу на висоті: офіціант Віталій професійно відповів на всі наші питання та запити по меню, ненав'язливо час-від-часу запитував чого ще бажаємо і при розрахунку нагадав, що для військових діє знижка -25%. З задоволенням відвідаємо це місце ще не один раз”
“Дуже хочу подякувати офіціантці Валерії за ідеальне обслуговування! Смачні суші й також дуже яскрава та швидка подача:)”
“Чудовий заклад, дуже смачно, швидке та приємне обслуговування, офіціантка Яна створює особливу атмосферу відвідування цього місця!!”
“Дуже подобався заклад, привітний персонал, порадили хачапурі з індичкою і це було дуже смачно. Швидко приносять страви. Ціни в порівнянні з іншими закладами нижчі, при цьому якість і смак страв на хорошому рівні. Радимо відвідати.”
“Чудовий на з першого погляду невеличкий ресторанчик, але місця всім вистачає, навіть для того щоб провести шоу для маленького іменинника) Мені цікаве, вибору вистачає на будь який смак як на мене, дуже ввічливий і приємний персонал, і наш офіціан особливо) Рекомендую заклад! Є можливість як посидіти, відпочити маленькою компанією так і відсвяткувати якийсь захід!”
“Чудова кухня, чудовий сервіс. Мені в моїй дружині загалом все сподобалося. Їли борщ, паштет, галушки з вишнею, «бджіл» та вареники з коропом. Все чудово, дуже дивовижні смаки.”
“класний ресторан мені понравилось”
“Найкраща тераса в Києві❤️❤️❤️ А також привітний персонал, лояльні до дітей, до людей. Сервіс чудовий. А вид! Цей дах зриває дах! Щира рекомендація!”
“Піца в закладі дуже смачна,атмосфера супер,грає різдв'яна музика,є місце для дітей,дуже гарний сервіс,їжа просто пальця свої можна з'їсти,хочеться ще і ще!! І ДІТЯМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ”
“Дуже круте місце. Порції великі. Офіціанти ввічливі. Взяли зарядний блок для телефону- 30 хв безкоштовно. Ціни середні, 2 страви на 2х з чаєм близько 500 грн- і це супер!”
“Святкували корпоратив в окремій залі на 40 персон із каміном. Антураж просто неймовірний, все було гарно прикрашено. Ми брали свою музику, танцювали, проводили усілякі конкурси -місця вдосталь. По кухні - дуже смачно і ціни досить адекватні як для локації та рівню закладу. Раджу)”
“Відвідали заклад в ТЦ Городок і були приємно вражені сімейною атмосферою, для дитина є ігрова кімната-це великий+. Нас обслуговувала дуже приємна офіціант-Катерина, завжди вчасно підходила, радила страви..Дякуємо за гарну атмосферу і смачну їжу!прийдемо ще))”
“Атмосфера цього закладу занурює вас до перебування у Сіцілії, бо така кількість лимонів яка зустрічає вас у ресторані - можна бачити тільки на цьому острові, а столи прикрашені розписом у традиційному сицилійському стилі, які можна побачити усюди. Не дивлячись на розташування ресторану, шум машин який майже не чутно через звуки фонтану та вечірнє програвання живого фортепіано, ресторан Vero Vero дійсно заслуговує на вашу увагу. Якість страв та подача на високому рівні Особливо рекомендую десерт канолі. Бо це є традиційним десертом Сицилії. Ціни дійсно вище середнього, але за кожною ціною стоїть труд людей які роблять цей ресторан преміум класу. Бажаю успіху офіціанту Вадиму! Дякую за ненавʼязливу поведінку та швидке реагування на всі питання. Заклад обгорне вас увагою та подарує компліменти.”
“Я вже тут не вперше; але кожен раз офігіаю від того, як тут смачно. Стейк розміром що я не зміг до їсти, дружина допомагала, але не змогла. Овочі гриль мабуть найсмачніші в моєму житті, цибулька маринована топ, молоко температури як я попросив, розрив! Всим раджу”
“Чудове, атмосферне місце; Смачні страви, що гарно подані; Сервіровка крута; Місце розташування суперове, поруч парк; Дякую адміну Ользі!”
“Безперечно затишне місце з приємним інтер'єром. Цікава розстановка столиків: є на будь-який смак і диванчики, і стільці, і місця на підвищеній платформі. Місце симпатично прикрашене до свята 14 лютого, проте штучні пелюстки троянд на підвіконні трохи зайві і здешевляють загальну картину. Приємний і люб'язний персонал, хороше обслуговування. Кухня, як завжди на висоті. Дуууже смачна рибка з чорним різотто. Можна завітати як самому, так і з компанією. Непоганий варіант для побачення. Хочеться повертатися=)”
“Вигляд на Дніпро і міст, особливо ввечері, - захоплення, ще й коли місяць на небі - неймовірно. Стосовно страв, можу сказати за вегетаріанські роли з авокадо, пудинг з чіа - дуже смачно. Чудова атмосфера.”
“Смачно, швидко, чисто, ґречно і зі смаком оформлено. Хороша літня тераса з прекрасним видом на місто. Оскільки вона кругова, можна спостерігати не тільки за дотриманням Жулянами розкладу, а й милуватися краєвидами Батиєвої гори.”