Огляд каталогу
- 582 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 582 результатів
Перегляньте країна у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 582 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 146,968 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає країна з таких міст як Київ, Бровари, Буча, Боярка, Ірпінь та інших міст.
“Оксана Владиславівна врятувала мій зуб, в іншій клініці радили видалити без варіантів.”
“Оновили легенду, краще ніж було Тільки без світла дуже холодно.”
“Найсмачніша кава ☕️ Дякую за швидкість, оперативність і ввічливість!”
“Прочитала відгуки, вирішила залишити свою думку щодо кав'ярні! Отже не знаю, що там кому не подобається але моя думка вже більше року не змінна! Я пью каву і це краща кав'ярня на п'ятачку, обслуговування на вищому рівні. Більше року мене обслуговує Віка і Саша і ніколи ніяких нарікань на якість обслуговування не було, завжди ввічливі, завжди чисто та затишно. Я ходжу туди з сином і інколи не 2 рази на день. Завдяки Вікторії в цьому році з'явився батут, і мені як мамі 15 хв попити кави в тиші і спокою -це блаженство))). Дитина зайнята, я щаслива. І ніколи не було в нас проблем в обслуговуванні або в спілкуванні! Син кожного разу коли ми ідемо на прогулянку каже "мама підемо до Віки?" Я з подругою і її дітьми завжди ходимо у цю кав'ярню пити каву, дітям розвага нам відпочинок. Давайте бути трішки добріше! ВІКА, САША дякую вам за смачну каву, креативність і гарний сервіс.”
“Дуже приємно, що в аптеці працюють професіонали, які готові допомогти з будь-яким питанням. Чисті та теплі приміщення додають комфорту при покупці ліків.”
“Дякую компанії і особливо її директору Костянтину, який особисто забезпечував якісний супровід вантажу з Харкова у Нью-Йорк. Особливо вдячна за компетентні, докладні та доброзичливі консультації у зручний для мене час (навіть у неробочій). Вантаж доставлений у гарному стані та в обумовлений термін. Звичайно рекомендую та оцінюю на 5 зірок:)”
“У закладі просторо, місця достатньо. Локація зручна, на межі ст.м.Палац "Україна" і ст.м.Олімпійська. Екстер'єр примітний, великий бульдог на вході. Інтер'єр цікавий, сподобалось. Відчувається, що автор задумки інтер'єру має смак. Обслуговування хороше. Меню різноманітне. Бургери, м'ясо, риба, пиво і не тільки. Санвузол чистий, є засоби гігієни. Є змога скуштувати бізнес ланч чи спробувати попасти на акції із збільшенням кількості поданих страв за відповідну ціну. Рекомендую до відвідування.”
“Найкраще відділення! Завжди швидко, завжди з посмішкою. Всі свої посилки отримую та відправляю саме на цьому відділені, бо завжди буде упаковано так, щоб доїхало ціле та в строк. Приємні працівники, які допоможуть. Дякую, що вчора відправили ще одну мою посилку для наших воїнів, як завжди швидко та якісно запаковано. Дякую за Вашу працю!”
“Їздила с компанією у тур "Львів та пара нормальних замків": організація дуже сподобалася. Супроводжуюча Настя була уважна до кожного з групи та оперативно вирішувала всі питання. Помандрую із Deinde ще деінде)) Однозначно рекомендую компанію до співпраці!”
“Дякую чорнявій кучерявій дівчині! Вміє підняти настрій і опорожнити мій гаманець! Продавець від Бога) Я не любитель риби, але так,як вона її пропонує, прийшлось полюбити.”
“Усе дуже смачно. Швидка подача. Приємне обслуговування. Рекомендую для відвідування.”
“Чудовий маленький кінотеатр на районі! Є в прокаті новинки, особливе дякую за документальні фільми! Персонал ввічливий і приємний! Люблю і повертаюсь)”
“Навчаюсь тут вже 3 місяці, і майже всім задоволений. Склад викладачів досить професіональний та з відкритий для спілкування зі студентами. Будівля досить престижна, хоч трохи і застаріла. Поки навчальним закладом задоволений ❤️”
“Чудовий дитячий садок‼️ Неймовірна атмосфера, навчання та особливо вихователі. Розумні та чемні люди. Велика програма навчання, та дуже гарно сформоване харчування. Обійми - один із найкращих садочків❤️”
“Часто обідаю в цьому закладі. Мені все подобається. Їжа свіжа та смачна. Персонал ввічливий і може розповісти про кожне блюдо. Іноді, коли дуже багато людей треба почекати поки звільниться столик, але це не більше 10 хвилин. Зазвичай, працівники самі допомагають клієнтам якомога швидше знайти вільний столик.”
“Затишне місце. З китайським інтер'єром. Страви готують швидко, смачно. Замовили качку по пекінськи, дуже смачна.”
“Святкували день народження - страви були смачні, дякуємо за чудове обслуговування Артему та Ігорю! Які попіклуються, щоб ваш банкет пройшлв на всі 100%✨”
“Гарний магазин із якісними меблями. Досвідчені та приємні у спілкуванні продавці.”
“Вперше проїжджав цією дорогою. Так чистенько і мило. Просто всі умови для студгородка. Всім би ТаКе розміщення для проживання і навчання:)))”
“Невелике відділення. Коли я була - працював один оператор, але черги не було. Хороше обслуговування. Невеликий мінус - розташоване трохи далі від траси.”
“Дуже чисто, в наш час це важливо. Привітний персонал, від метро Льва Толстого 5-7 хв пішки. Я працюю поруч, зараз транспорт не їздить і це місце для мене супер.”
“Доглянута територія є хороша матеріальна база.”
“Гарне відділення!!!Добрі не байдужі молоді люди!)))”
“Дуже приємний та вічливий персонал персонал,завжди якісно обслуговують. Вже багато часу користуюсь цим відділенням. Рекомендую.”
“Дуже швидко обслуговують, дуже ввічливі працівники.”
“У магазині добрі акції. Переважає асортимент власного імпорту маловідомих брендів.”
“Знову відкрито. Знову смачне пиво та снеки. Нові власники, одного з яких я знаю 23 роки. Гарні люди, смачне пиво, тихе місце з історією, а тепер ще й правильна музика грає . Чого ще треба...”
“завжди свіже пиво та хороша атмосфера. Рекомендую всім поціновувачам якісного крафту!”
“Відвідували даний заклад з колегами 16.07.2025 (ходили на обід))). Все дуже сподобалось. Офіціант Дарина - обслуговування на високому рівні. Рекомендую всім відвідати ресторан "Хачапурі та Вино".”
“Ми постійні клієнти цього закладу . Почали ходити, коли ще ремонт був такий собі , років 7 назад , але не зважаючи на це було завжди смачно все і так по домашньому . Зараз заклад став стильним та сучасним, з крутим ремонтом та оновленим меню . Все, що не замовиш, все смачно. Завжди круті фото зони , декорації . Доставка теж на висоті, завжди кажуть приблизний час очікування. Це просто чудово мати під домом такий заклад, як другий дім . Є дитяча кімната , на вихідних взагалі приходиш з дитиною , сидиш відпочиваєш а аніматор розважає дітей , при бажанні можеш спостерігати за ним через планшет . Дуже круто, що заклад розвивається і з кожним днем стає все краще . Дякую персоналу, керівнику, поварам та власнику за такий затишний та душевний заклад на районі ❤️”