Огляд каталогу
- 345 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 345 результатів
Перегляньте кухарі кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 345 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 141,984 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Крюківщина та інших міст.
“Дуже затишне кафе, ввічливий персонал та зручне розташування!”
“Дуже смачна кухня. Борщ нереальний, сало вище усіх похвал. Паштет з курки супер. Реально по сімейному, як вдома.”
“Все добре) Їжа та напої за стандартами мережі Франсуа. Столиків достатньо, ще є деякі більш просторі на території бібліотеки. А ще вдало зайшла на 8 березня - знижки на певні десерти 8% та пригостили шампанським на честь свята, приємно. :)”
“Дуже смачно, дуже бюджетно. Рекомендую!”
“Це саме те, що має право називатися- 'Вуличною їжею' . В найгарнійшому сенсі)”
“Дужеееее смачна піца ! Дівчинка, яка обслуговувала дуже клієнторієнтована ! Да атмосфера кафе, трошки б ремонт зробити, але ті хто йдуть саме смачно поїсти тут піца космос!”
Кафе «Сито-П’яно» розташоване у Святошинському районі Києва на вулиці Жмеринській — це затишний заклад, куди зручно зайти як на швидкий обід, так і на довгу зустріч із друзями. Світлий інтер’єр і спокійна атмосфера роблять його приємним місцем для щоденних візитів і сімейних подій.
“Був проїздом))) Бар як бар на вихідних людей наче хватає))”
“Дуже дякую за смачну вечерю, замовила два види суші це було неймовірно смачно , також скуштувала піцу сирну нема слів просто супер !!!!! Дякую за такий приємний кулінарний вечір !!!!”
“Смачно, чисто, ціни розумні, порції великі”
“Мабуть бувша солдатська столова. Але досить вдало перелаштували на кафе. Були на заняттях у Звитязі і мали можливість тут пообідати. Досить смачно і ситно. Інтер'єр теж достойний. Відчувається, що недавно був ремонт. Є також бар. Не знаю, що тут пропонують у вечірній час. Надіюсь все НоРм :)”
“Затишна сімейна шашлична, приємний персоонал, власник Арарат особисто контролює кожне замовлення, тут дуже смачно і недорого!”
“Найкраще місце, затишок, та все зроблено з любовʼю!”
“Ресторан відмінний, жодних претензій. Інтер'єр та якість їжі теж на найвищому рівні. Тільки веб сторінка не має відношення до цієї піцерії.”
“Хороше добре закладів, для дітей більше вибір подарунків ніж в маці, і одна порада котлету якось повкуснее треба)”
“Дякую за свято для дітей. Какао в день народження з друзями, що може бути кращим?)”
“Клас! Відкрив для себе чудову кафешку із ароматними, смачними кавою, чаєм та гарячим шоколадом. Зручно, затишно, приємне обслуговування. Молодці! Рекомендую!”
“Каву не куштував. Але послугами обміну валют користуюсь часто бо курс дуже вигідний.”
“Комфортно відпочити та смачно і не за всі гроші перекусити, й посидіти з друзями. Раджу це затишне місце”
“Ходжу до цієї кав’ярні майже щодня, і завжди дуже задоволена! Кава смачна, готують на вищому рівні, все ідеально. Особливо хочу подякувати баристі Ані – це найретельніша людина, яка завжди відчуває настрій і чудово спілкується. Дякую за атмосферу і якість!”
“Улюблений заклад на Осокорках: - смачна кава; - найкращі десертики: - бомбезні сніданки; - душевний персонал. Це місце саме з душею, в кожній клітині котрого ця душа відчувається. Тут дуже цінують відвідувачів, прислухаються до їх побажань, допрацьовують меню, часто додають нові страви і десерти. Це місце, котре з кожним місяцем стає тільки краще, а персонал завжди позитивний - мені завжди приємно поспілкуватися з ними, і це сильно вирізняє ресторацію К2 з інших закладів. Піду більше і скажу, що, в цілому Києві, мабуть, немає місця, де мені приємніше б було пити каву!”
“Це місце просто магічне! Атмосфера ніби завітав до доброго друга в гості - по-домашньому затишно, надзвичайно смачно! І бариста привітна ♥️ Вперше спробувала тут сирну каву. Усім рекомендую! Насправді крута кав'ярня! Дякую!”
“Смачна кава і приємне обслуговування! Працює з 8 годин, що є неймовірним плюсом!”
“Місце зі смаком. Шикарна люстра. Сподобалась підсвітка залу, яка додає ізюминки в захід.”
“Відсвяткували сьогодні ювілей подвійного відмінника (55))), у сімейному колі. Були вперше. Дуже раді, що обрали саме цей ресторан. Приємна, затишна атмосфера. Їжа смачна та витончена. Цікавий букет соусів та спецій, дуже делікатно застосованих, що не забивають смак головної страви. Це справжня майстерність! А овочі гриль, а барабулька, а десерти!!! Окремо відзначу хліб з в'яленими томатами! Це щось надзвичайне! І дякую гречно дівчатам, що допогли створити справжнє свято коханому чоловіку та любому татусеві!”