Огляд каталогу
- 1,222 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1222 результатів
Перегляньте кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,222 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 546,596 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“На днях купував у вас піцу пепероні гостру,як мені порекомендували піцейоли . Піца була сочною,гострою та дуууже сирною. Обслуговування було на висоті . Зробили піцу дуже швидко. Дуже сподобався сирний борт, вперше такий спробував. Дуже дякую, ще повернусь !”
“Вимоглива дитина зазначила: «Дуже класний ресторан і їжа дуже смачна». Дійсно смачна кухня, вдалі поради офіціантки, приємні дрібнички в інтерʼєрі та обслуговуванні.”
“Дуже хороше місце. Привітний і дуже уважний персонал! Допомогли і з вибором меню, і з організацією! Чудовий офіціант - Олександр! Професійні адміністратори- Лариса та Вікторія! Страви надзвичайно смачні, подача - неймовірна! Дуже продумані зали, гарно, зі смаком все оформлено. Немає відчуття затертості, або заїзженості. Місце, куди хочеться повернутися. Якщо якесь свято, банкет, день Народження - то однозначно рекомендую Ель Гаучо!”
“Приємно, що є такий заклад посеред безліч будинків. Вибір морепродуктів достойний, страв в меню теж достатньо. Гарна тераса та ввічливі офіціанти. Все що колись тут їла було смачним.”
“Була тут неодноразово, дуже подобається їжа та коктейлі. Привітний персонал;)”
“Атмосферний заклад з привітним персоналом, пресмачнющою кухнею та чудовим кальяном!”
“Одне з найкращих місць для обіду на Майдані. Є бізнес ланчі, але деякі з них - справа смаку. Протягом обіду, якщо не забронювати завчасно столик, доведеться чекати до 10 хв в живій черзі. У закладі завжди в цей час повна посадка. Швидке обслуговування, смачні страви, приємна атмосфера. Мережа Very Well Cafe тримає високу планку багато років (як мінімум у 3 їх закладах все було на висоті). Успіхів!”
“Дуже смачна фільтр-кава та вівсяне печиво. Атмосферні плакати про музику та кіно на стінах. Затишні крісла і симпатичний "літник".”
“Смачна кава і приємне обслуговування, не розумію чому люди приходячи з чужими напоями та їжею скаржаться що їм роблять зауваження. Це елементарне виховання та правила етикету. Але нажаль люди різні, шкода що тільки їх недовиховання псує рейтинг такого затишного місця.”
“Захований скарб прямо за Хрещатиком! Смачне крафтове пиво, приємний персонал та доступні ціни”
“Чудовий заклад, дуже смачна їжа, помірні ціни. Дуже сподобалось, рекомендую!”
“Чудовий заклад щоб відпочити та поспілкуватись з друзями, рекомендую.”
“Дуже приємне місце. Ціни не захмарні. Їжа просто 10/10. Замовляла ще кімчі, хоч і написано що гострота 3/3 ,але по факту там 1,5/3 (гострота). Дуже сподобалось. Заздалегідь резервували столик. Тому була хоча б якась приватизація. Замовляли курочку золотий Бонсай з ананасами(10/10),салат Лола з качкою та апельсинами (10/10). Кімчі,і курячий суп 10/10. Брали ще лимонад(маго-маракуя) і коктейль Лагуна блу-10/10. Зауважте,що порції не маленькі. Тому якшо ви не багато їсте, спокійно можете брати одну порцію на двох брати. Дуже все сподобалось. Прийдемо ще. Були тут у вихідні. Треба трошки почекати на їжу,але вони того варте.”
“Чудове містечко в нашому Києві,де вам запропонують дуже смачну їжу та надзвичайний обліпиховий чай, завітайте та переконайтеся”
“Смертельний коктейль - дійсно якісний квест. Проходили з елементом суперництва з командою друзів. Шкода, що мало таких квестів. У нас компанія 6 людей і, певно, пройшли всі квест кімнати на таку кількість людей в Києві. Замкненим дякуємо за емоції”
“Все надзвичайно атмосферно, приємні і уважні офіціанти, які знають і вміло розмовляють українською мовою в порівнянням з іншими закладами, цінова політика також приємно дивує, страви можна знайти на будь який смак, піца смачна завжди, бортики просто любов, також подобаються фірмові лимонади. Завжди привітливі усі працівники, вітаються навіть кухарі, буду повертатись з сім’єю та рекомендувати друзям)”
“Постійно замовляю сети ролів саме тут - дуже смачні, гарні порції, швидка доставка та завжди ввічливі оператори та кур'єри. Обожнюю сет Банзай та Фантастична трійка, всім рекомендую!”
“Смачні роли! Дуже дякуємо за швидку доставку!”
“Давно друзі рекомендували цей заклад, навіть знущались) і ось це сталося. Різне замовлення (на 20.30) завітав в заклад, мене зустріли, сет вже був готовий. Мої враження-друзі не просто так радили цей заклад, я не думав що ікра яка додається до ролів буде натуральною. Да в загалом змінилось ставлення до такої кухні. Від страв отримав задоволення, ( не просто перекусив) При можливості раджу завітати та насолодитись дійсно смачною тс корисною їжею.”
“Чесно, ви молодці, я в захваті від смаку та того як ви відповідально ставитесь до часу доставки. Планую поступово скуштувати все ваше меню та новинки. Так тримати! Ви лідери ринку.”
“Фантастично смачні суші, привітний персонал, швидко готують. Всього два столики, але атмосфера дуже приємна і затишна. Бажаю вам розвиватися та вдосконалюватися”
“Саме у вас я вперше спробувала суші і мені сподобалося, раніше я їх вважала не смачними, але думка змінилася завдяки вашому закладу. Особливу подяку я б хотіла висловити адміністратору Олені за сприяння надане мені, як вагітній жінці. Величезне спасибі.”
“Мені сподобалось. Замовляла, світло будо відсутнє, приготували швидше, ніж розраховувала, приємно поспілкуватись ще й з собачкою можна було зайти та забрати замовлення. Смачно, затишно та приємно)”
“Чудова точка видачі — завжди чисто, охайно й швидко обслуговують. Персонал усміхнений і доброзичливий, приємно отримувати замовлення. Роли та суші завжди свіжі й смачні, пакування акуратне. Видно, що тут дбають про якість і клієнтів!”
“Дуже подобався заклад, привітний персонал, порадили хачапурі з індичкою і це було дуже смачно. Швидко приносять страви. Ціни в порівнянні з іншими закладами нижчі, при цьому якість і смак страв на хорошому рівні. Радимо відвідати.”
“Завітали компанією, були приємно здивовані. Великий асортимент, приємні ціни. Дуже смачно, всім рекомендую!”
“Автентична вулична їжа, все на виніс добре запаковано не розливається не розсипається . Порції великі та смачні. Брали на двох салат, локшину з морепродуктами і рамен ~450 грн, точно приходитимемо ще”
“Смачно, дуже смачна кухня. Класна атмосфера та дизайн. Один із улюблених закладів. Але хотілось би, щоб персонал розмовляв українською, а не російською. Та класичний шоколадний фондан додайте до десертів.”
“Чудова кухня, чудовий сервіс. Мені в моїй дружині загалом все сподобалося. Їли борщ, паштет, галушки з вишнею, «бджіл» та вареники з коропом. Все чудово, дуже дивовижні смаки.”
“класний ресторан мені понравилось”