Огляд каталогу
- 1,222 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1222 результатів
Перегляньте кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,222 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 546,596 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Один з найкращих ресторанів грузинської кухні у Києві. Висока грузинська кухня. Традиційні страви - шалений смак, надзвичайна подача. Прекрасний вибір вин та інших алкогольних напоїв. Тепла атмосфера, гарний персонал, якісне обслуговування. Ціни досить високі, проте те того варто. Рекомендую”
“Центр міста. Велике приміщення з різноманітними тематичними залами на любий смак. Цікавий інтер'єр з історичним підтекстом. Файна подача їжі. Загалом усе було дуже смачно, достатньо широкий вибір страв та прекрасний персонал! Нам пощастило, у нас був найкращий офіціант Олена - вона просто фантастична, чарівна, дружелюбна жіночка з неймовірним почуттям гумору. Залишились дуже задоволені. Однозначно рекомендую цей заклад!”
“Святкували День народження. Місце популярне, тому треба бронювати заздалегідь. В закладу один зал розділений на зони. Вбиральня в підвальному приміщенні. Красивий інтер'єр, багато цікавих деталей декору. Обслуговування ввічливе та швидке, офіціанти допомагають розібратись по меню. Меню дуже велике, кухня звісно ж орієнтована на м'ясо, але є також рибні страви. Куштували коктейлі, теж сподобались. По стравах можу рекомендувати свинячі ребра барбекю - такого м'якого і соковитого м'яса я ще у Києві не куштував. Також заклад привітав мене з днем народження, подарували гостинець, що було дуже неочікувано і дуже приємно. До речі, знижка на меню кухні для іменинника 20%. Однозначно рекомендую.”
“Найкраща тераса в Києві❤️❤️❤️ А також привітний персонал, лояльні до дітей, до людей. Сервіс чудовий. А вид! Цей дах зриває дах! Щира рекомендація!”
“Сучасна українська кухня, дуже класні поєднання у стравах, смачно. Інтерʼєр в стилі мінімалізм. Обслуговування чудове. Рекомендую!”
“19.01.2025 святкували день народження в цьому чудовому закладі. Доброзичлива пані Юля допомогла з меню своїми порадами, врахувала наші побажання. Атмосфера закладу домашня і приємна. Обслуговування офіціанта завжди було коректне та ненав'язливе. Наші гості спочатку були вражені обстановкою, а потім - смачною кухнею. Всі чудово провели час і залишилися задоволені. Дякую за подароване свято з незабутніми враженнями.”
“Дякую всій команді за смачну їжу, чудове обслуговування ( офіціанти Олександр та Альона), гарну атмосферу. Кривий Ріг передає вітання)”
“Святкували корпоратив в окремій залі на 40 персон із каміном. Антураж просто неймовірний, все було гарно прикрашено. Ми брали свою музику, танцювали, проводили усілякі конкурси -місця вдосталь. По кухні - дуже смачно і ціни досить адекватні як для локації та рівню закладу. Раджу)”
“Були в неділю увечері. Людей було не багато, але були китайці. Брали яловичу пательню, щось схоже на пампушки з мʼясом, суп з морепродуктами, десерти (смажене молоко і морозиво). Загалом смачно, смачний чай. Пиво хотілося б краще на розлив, а не чернігівське. Найбільше сподобалось смажене морозиво. Десерт нам спакували з собою. Дуже приємний офіціант. Все розповів, в тому числі про страви інших людей, які нас цікавили (виявляється, там серед китайців популярний сечуанський короп). Приємна музика, чисті вбиральні. Буду рада рекомендувати іншим і прийти ще раз.”
“Звичайно! Ось короткий відгук українською для Google Maps: Затишний ресторан у стилі американського лофту. Дуже смачні соковиті бургери, великий вибір кетчупів і соусів. Привітний персонал і приємна атмосфера. Рекомендую для дружніх зустрічей і вечерь.”
“Смачно, швидко, чисто, ґречно і зі смаком оформлено. Хороша літня тераса з прекрасним видом на місто. Оскільки вона кругова, можна спостерігати не тільки за дотриманням Жулянами розкладу, а й милуватися краєвидами Батиєвої гори.”
“Нещодавно відвідали BAO . Вигляд страви в тарілці такий , що хочеться разом із тарілкою цю страву зʼїсти . Поєднання смаків приводить в захват . Такої смачної Філадельфії з лососем та рису із морепродуктами в житті не куштували . Коктейлі теж дуже смачні , не як у всіх . У всьому є своя родзинка . Десерти неперевершені , не солодко -приторні , доповнюють трапезу . Офіціант Володимир нам допомагав у виборі , чемний , не навʼязливий , вихований 10 із 10 обслуговування . В цілому сервіс на вищому рівні . Кальянщик Владислав теж на своєму місці . Рекомендую . Заклад номер 1 в столиці .”
“Ресторан дуже сподобався! Смачна їжа! Рекомендую Марліна скуштувати! Я дуже люблю морепродукти, але рівневих закладів не так багато, які б подавали якісну їжу! Цей ресторан просто знахідка!!! Також рекомендую столик біля акваріума, рибки розслабляють і занурюють зовсім в іншу атмосферу! Акваріум дуже різноманітний!!! Персонал чудовий, дуже атмосферно і затишно!!! Рекомендую!!!”
“Дуже сподобався заклад. Великий, просторий, багато місця для гостей. Сподобались живі рослини у інтер'єрі закладу. Прийшли сюди на Наполеон! Взяли Класичний і Банановий. Ну це просто розрив. Дійсно дуже смачні торти! Рецептори були у захваті. Також смачний обліпиховий чай. Обслуговування трішки повільне, але загалом все класно. Нам сподобалось!”
“Одно з моїх улюблених місць. Доволі часто ходжу, навіть для того, щоб випита каву. Персонал завжди дуже привітний, страви смачні, ціни помірні”
“Дуже до вподоби мароканський чай, шиштаук, фалафель та асорті ліванських холодних закусок. Ціни приємні, атмосфера прекрасна, а персонал дуже ввічливий. Раджу завітати сюди та скуштувати ліванську кухню, це того варте.”
“Це неймовірний заклад з дуже привітним персоналом та смачною їжею!”
“Здається ми знайшли улюблений ресторан, максимально відпочили та насолоджувалися неперевершеними стравами, окремо дякуємо офіціанту Сергію за допомогу у виборі страв, не встигли попросити водичку для нашої собаки, як вже нам приніс наш офіціант , також хостес ( нажаль не запитали імʼя хлопчини) дуже виручив нас з парасолькою ❤️ обов’язково раджу цей ресторан , адже тут ви отримаєте насолоду від страв , обслуговування та атмосфери ❤️”
“Дуже приємна атмосфера та смачна їжа у Shashlikyan. Приїхали з чоловіком з Харкова , шукали де повечеряти та були приємно вражені як все швидко, неймовірно смачно та приємний персонал. Рекомендуємо на всі 100%!!!”
“замовляла локшину удон на днях. Точніше в пятницю. Господи шо це ща їжа богів була. Дайте премію повару, що готував! В мене був гастрономічний оргазм без перебільшення. Таку локшину я ще ніколи не їла. за неї можна продать душу. Корочше, цьомкі бомкі вашим поварам”
“Дуже, дуже, дуже дякуємо! Ми вже раз 15-20 у вас і у всій мережі Чорноморка тут найсмачніше) Завжди тут раді нас бачити наче друзів, а кухарі ще жодного разу не засмутили. Кожного разу приїжджаємо до вас з думкою отримати приємні емоції і завжди їдемо з неперевершеним настроєм! Величезне побажання працювати й надалі і по-більше вам вдячних відвідувачів! Дякуємо)))”
“Добрий день, було смачно, мені сподобалося. Бургери були ситні, без цибулі, як я і просив, соус був трохи засолодкий, але це не претензія, просто враження. Не писав цього в глово відгуках, бо це суб'єктивно, адже можливо я звик до соусів в бургерах у Макдональдсі. Думаю мені варто спробувати різні бургери, адже у вас досить широкий асортимент. "Комбо фрі" теж був смачним, там всього потроху і на мій погляд досить збалансовано В цілому все чудово, я залишився задоволений”
“Дякую! Дуже сподобалось) Були в середу о 17 годині. Завчасно забронювали стіл, але коли прийшли захотіли змінити місце, нам запропонували обрати з вільних те що нам подобається. Це однозначно плюс. Дуже смачно, все що з мʼясом чекати 20-25 хв. Одразу приносять невеликий комплімент від закладу у вигляді шматочків хлібу власного виробництва, подається з олією. Хінкалі дуже смачні, хачапурі по аджарські виглядає маленьким але дуже ситно. На трьох вистачило 2 хачапурі, 1 порція смажених хінкалі і 11 звичайних. Наїлися) Дуже ситно, великі, мʼясисті, смачні хінкалі. Обслуговував Офіціант Микита, дуже приємний молодий чоловік, дякую велике за роботу! Ще повернемось до Вас ! Я задоволена візитом) Дякую”
“Отже це були мої перші стейки в закладі. Обслуговував дуже класний офіціант, дав дільні поради. Ми взяли для порівняння 3 стейка - Європа міньйон, та два види японського вагю. Вагю найдорожчий але вихід можливий від 100 грам. Це було дуже смачно, мій фаворит - тендерлойн, дуже ніжно і соковито, хоча і жирно. Стріплойн ще жирніший тому менше сподобався. І на третьому місці європейський міньйон, як на мене нічого особливого просто посмажене на пательні мʼясо, в мене таке вдома через день. А от вагю тепер розумію чому так дорого. До стейків подають варений прісний рис з яйцем - це гарно доповнює стейки щоб заїсти жирне, а також биті огірки солоно-гості. Замовленого на фото було предостатньо на двох людей. Окрема подяка офіціанту, він був майстер своєї справи. Браво! Повернусь за бургером ще однозначно)))”
“Чудовий заклад із дуже смачними морепродуктами, винами та десертами, доповнений колоритом хорватських пісень. Ми куштували плато на двох, неймовірний крем брюле - можливо, найкращий у Києві, а також шоколадний фондан. Фондан, щоправда, залишив змішані враження - смак хороший, але він майже не розтікається”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Любимо Коня за смачнющу їжу, чудову атмосферу та людей, що працюють в цій стайні. Борщ-то витвір мистецтва, від стейків навіть я, вегетаріанка, не змогла відмовитися. Навіть кава тут особлива. А ще дружня атмосфера, приємне обслуговування і цікавий інтер'єр. Рекомендую як для романтичного побачення, так і для родинного відпочинку.”
“Найсмачніші суші, які доводилось їсти! Рису мінімум- начинки максимум! І ще й все дуже швидко приготовлено!”
“Ми є постійними клієнтами LovitaSushi, завжди неймовірні суші та обслуговування. Сьогодні особлива подяка сушистам Лілі та Дмитру, дуже смачно, рекомендуємо!”
“Сама краща керівниця і відмінний персонал. Я до неї загравав півгодини. А вона робила мені різні чаї. Більшість мені з них не сподобались. Ви не судіть строго. Я всього лиш прибираю спортивні площадки в Горі. І люблю чай, виключно якій роблять з коханням та піклуванням у поєднанні з альпійськими травами та льодом. Щоб коли ти його пив то він був тепло холодний. Заспокійливий та схиляв до сну. Такій керівниці я хочу допомагати по можливості. Навіть мити посуд та прибирати сміття. + Можу попідмітати. Роза, мій номер. Особистий. 063747696... Остання цифра написана на візиткі веломайстерні. Запитаєш Максима Андрійович. Він допрацьовує два тижні та передає повноваження.”