Огляд каталогу
- 1,222 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1222 результатів
Перегляньте кухарі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,222 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 546,596 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Вишневе та інших міст.
“Смачно поїсти можна навіть вночі! Замість пластикових соломинок в коктейлі використовують макарони! Затишно і комфортно ! 5 зірок однозначно!!!”
“Суперське місце, невеличка кухня, але цікава, напої просто супер, привітній офіціант і крута стінка-бар)”
“Тепер це наш улюблений заклад. Їжа дужа смачна, обслуговування теж гарне. Місце тихе, у жк Автограф. Зручно, що для закладу є набір на домафоні, що допомагає зайти на територію жк. Смачні сніданки, також смачний борщ та салати.”
“Замовляла сніданок, Тірамісу і каву Все смачно і якісно. Авокадо тост - з неймовірним смачним соусом, якісна слабосолена червона риба як додаток, супер! Щодо Тірамісу - порція велика, загальне враження приємне, гарно пропитане кавою савоярді. Не до кінця зрозуміло чи то маскарпоне крем використано в десерті, чи заварний, але допущу, що такий задум кондитера і що це "родзинка" страви Також, привітний і турботливий персонал, розкішна restroom, дякую Лукка, процвітайте!”
“Найсмачніше різзото в Києві! А цей аромат чорного трюфеля ,який огортає Тебе .... А різні види оливкової олії ,вимокані гречаним хлібчиком ... А тартар з лосося ...! Неймовірно смачно! Місце ,куди треба приводити друзів... П.С. дякую офіціанта Ірочку за обслуговування і подачу”
“Був тут з друзями, дуже затишне місце. Страви неймовірно смачні, особливо янтик і самса які нам порекомендував офіціант! Дякую Еміру за обслуговування, він так добре розповів про кожну страву, що захотілося замовити все меню) Обовʼязково хочу повернутися сюди ще раз!”
“Затишний, теплий та атмосферний заклад, в який хочеться повертатись Надзвичайно смачна кухня, коштувала філе сома - дуже сподобалось. Відмінний глінтвейн:) У закладі все зроблено з любов'ю до своєї справи та людей, тому щиро рекомендую відвідати”
“Затишне місце, де приємно проводити час.”
“Надзвичайно смачно, приємні ціни та привітні працівники. Зручне розташування, можна буквально за 5-10 хвилин дійти до закладу і навіть взяти страви з собою додому)”
“Облжнюю вашу каву і щось смачненьке до кави у вас.”
“Улюблений заклад! Чудова їжа, якщо приїжджають гості, то приходимо сюди. Всім дуже подобається піца та боули-це щось нереальне. Все швидко готують, гарна музика, ми задоволені. Рекомендую!”
“Отримали замовлення доставкою, тому за заклад не скажу) Дуже зручне пакування, крутецький вибір різного виду ролів як солодких так і звичайних, суші, боули, тар тари, дуже смачно) сподобались дуже роли без рису) але було би непогано додати калорійність, наприклад одного ролу кожного виду, та інших страв, було би взагалі безцінно) доставка за 45 хв)) це топ)) варті рекомендації”
“Смачно і затишно. Фонова музика спокійна, не заважає спілкуватись. Замовили піцу. Приготували швидко, а подали з усмішкою))) хороше місце, рекомендую)”
“Суши бомба, багато риби, смачні та дуже гарний вигляд. Заклад однозначно рекомендую ! Молодці !”
“Шикарна піца , за таку ціну - краще ніж в Італії! Шкода що не в місті, 30 хв гарної траси. В меню також панакота і смачна кава від шефа з Італії.”
“Втретє вже у цьому закладі. Мені він подобається, по-перше, своєю атмосферою: легка та тиха музика, гарне освітлення, великі столи та відстані між столами теж достатньо. Ще один раз ми були в ресторані, коли грав музикант за фортепіано. Він також робив приємну атмосферу. По-друге, їжа дуже смачна. Я люблю борщ, лимонад з маракуї, шоколадний фондан, запечений лосось та пюре. Піцца Пепероні також сподобалась, а от реберця BBQ для нас були трохи незвичними. Сервіс також чудовий. В ресторані є гардероб. Також з таких дрібничок мені подобається запах мила у вбиральні. І не подобається, що на столах стоять пляшки з водою, за які треба платити. Також не має компліменту від закладу.”
“Відпочинок у цьому готелі залишив тільки приємні враження.З першого моменту нас зустріли з посмішкою.Номер був чистий, затишний та всім необхідним для комфортного перебування.Окреме задоволення - ресторан!Подача стильна, а обслуговування бездоганне. Рекомендую всім, хто шукає комфорт, якість і душевність”
“Відповідає своїй назві Смак! Дуже смачно і якісно готують. Всім, хто подорожує, або повертається до Києва, раджу зупинитися і підкріпитися!”
“Дуже смачно. Були і в закладі і замовляли їжу на самовиніс( доставки немає), але все гарно упаковано. Класна атмосфера, смачно, гарний персонал. Дуже смачні спеціалітете, хінкалі, баклажани, пахлава. Також є гарна дитяча кімната. Додаю відгук, замовляємо часто на самовиніс, пакування супер, смак теж.”
“Дуже атмосферне місце. Їжа і напої смачні. Подали дуже швидко.”
“Відвідали заклад з подругою спонтанно, і десь за півтори години до закриття. Офіціантки дуже гостинно нас зустріли, хоча і кінець робочого дня, і гостей на терасі було достатньо. Котра нас обслуговувала, нажаль не запам’ятала ім’я, порадила спробувати Зелене тельятелле з креветками і білими грибами — і це було 100% влучання і ідеально приготована страва. Ніжна, насичена по смаку, ідеально відварені інгредієнти, достатня кількість соусу. Ми насолоджувалися весь вечір. Окремо ще хочу зазначити, що дуже сподобалася подача масла. Сама тара, і фігурно викладене масло. Дуже дякую, за прекрасний і смачний вечір у вашому закладі!”
“Цікава будова архітектора О.Добровольського без "великої" історії. Збудована угорськими військовополоненими на приблизному місці знесеної (у 30-ті рр. минулого століття) парафіяльної Вознесенської церкви. Садиба спочатку призначена для сім'ї генерала М.Ватутіна. Проте сама сім'я з різних причин у особняку жити не стала. Довгий час в особняку було відділення РАГСу реєстрації новонароджених. Надалі – головний офіс фонду "Відродження".”
“Чудовий клуб-бар Часто там поводжу вільний час Приємний персонал Смачні коктейлі Та неперевершена музика”
“Ян та Ліза - найкращі баристи. Поверніть їх. :((”
“Дуже смачна кухня, ресторанна подача! Креветки в вершковому соусі одні з найкращих, що я куштувала❤️Спокійна атмосфера, гарний інтерʼєр, приємне обслуговування. Працюють на найвищому рівні. Рекомендую!”
“Дуже сподобався заклад, обслуговування, а головне дуже смачно! Рекомендую”
“Якщо шукаєте автентичну азербайджанську кухню - місце що треба) родинний бізнес! Умови скромні.. Проте ціни дуже декроматичні! Шурпа, чебуреки, манти - рекомендую!”
“Закохана в цей заклад. Грецька, смачнюща кухня до рівня "облізую пальці". Офіциант гарно знається на вині. Даю свій особливий рекомендосьон!!”
“Чудовий комплекс для заміського відпочинку! Дуже гарна та чиста територія, будиночки стильні та в них є все необхідне для проживання. Але найприємніше - це сервіс, дівчатка адміністратори просто чудові, дуже приємні, допоможуть у будь-яких питаннях та підут на зустріч. Дякую всьому персоналу за такий приємний та спокійний відпочинок) обовʼязково повернемось до вас!”
“Чудове місце, непогана кухня. Були тут на конференції. Доглянута територія.”