Огляд каталогу
- 774 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 774 результатів
Перегляньте м'ясні у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 774 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 506,047 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає м'ясні з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Як же це було смачно!!! Достойні стейки, найкращий в місті тартар, десерти і коктейлі - просто космос”
“Дуже круте співвідношення ціна/якість. Хачапурі неймовірно смачні та ситні! Завжди все свіже, можна взяти як з собою так і замовити в ресторані. Всім раджу відвідати.”
“Великий продовольчий супермаркет з якісним ремонтом і дизайнерським оформленням! Тут великий асортимент якісної продукції і атмосферне місце де ви в одному місці і швидко придбаєте продукти і напої для святкового столу отримавши при цьому естетичне задоволення від різнокольорового продуктового раю...Ціни,то вже інша історія...я відвідую магазини різних торгових мереж.”
“Було все дуже смачно , атмосфера приємна не зважаючи на старі меблі це все перекриває обслуговування офіціанта він просто шикарний. Обслуговування на вищому рівні, а кухня така смачна як у бабусі вдома побувала .”
“Були всією родиною у цьому закладі вперше Нам сподобалось Брали і суп, хінкалі, хачапурі, люля, напої Приготували все швидко, смачно Єдине, що для мене люля було трішки переперчене, а від того гострувате, але то не критично А так атмосфера крута, затишно Нам сподобалось)”
“Невперше святкуємо сімейне свято в цьому ресторані. Але цього разу була особлива подія- перший день народження нашої доні. Все було на найвищому рівні, починаючи з організації замовлення, смачні страви, гарні порції, доступні ціни, приємні офіціанти та першокласні адміністратори. Отримали задоволення всі гості! Однозначно рекомендуємо Фермер! А ми обов'язково до вас ще завітаємо”
“Все дуже гарно, цікава і креативна подача страв, смачно Широкий вибір страв на різний смак Обслуговування на рівні”
“Кав'ярня нормальна, дівчина-бариста дуже привітна і все швидко робить ....”
“Чудовий магазин. Велика стоянка. Зручна розв'язка з стоянки МегаМаркета”
“Шашлична, до якої хочеться повертатися знову і знову! Це наше постійне місце для зупинки, якщо захотілось смачного шашлику і завжди тільки приємні враження. Мʼясо тут знають, як ніхто! Шашлик завжди свіжий, соковитий, з великих шматків, правильно замаринований і смажений на вогні — не пересушений, не сирий — ідеальний баланс. Видно, що готують з душею і досвідом. Замовляла багато разів з собою — завжди зручно, швидко, смачно. Якщо ви шукаєте справжній шашлик, а не просто мʼясо на шампурі — вам точно сюди. Рекомендую на всі 100!”
“Є досить цікавий вибір імпортних солодощів)”
“Дуже смачно готують страви,гарний і привітний персонал закладу,дуже сподобалась офіціант Шуба Оксана,майстер своеї справи,ціни не дорогі,всім рекомендую цей заклад. Сам відвідую цей заклад майже вісім років нарікань немає”
“«Суші Найс» – це місце, де завжди смачно, свіжо і якісно! Роли чудово збалансовані, інгредієнти свіжі, а подача естетична. Якщо хочете насолодитися справжнім смаком суші – вам точно сюди! Піца в «Суші Найс» – це приємний сюрприз! Тонке, хрустке тісто, щедра начинка та ідеальне поєднання смаків. Завжди свіжа, ароматна й апетитна. Замовляємо часто й був випадок, коли хлопці забули прибрати інгредієнти, які син не їсть (маслини й помідори), але наступного замовлення чекав приємний бонус - таку саме піцу нам дали в якості компенсації безкоштовно! Однозначно рекомендую даний заклад!”
“Відвідали Чорноморку на Вишеньках і можу сказати це чарівне місце для відпочинку Гарний вид, риболовля, страви на мангалі це взагалі щось неймовірне І атмосфера заміського спокою”
“Люблю цей магазин за багатий асортимент товару, тут є все що надруковно в брошурках на касі, іноді такий товар важко знайти по інших магазигах. Зручне росташування, по дорозі додому...”
“Власна випічка, приготовлена з душею та грузинським колоритом!) Стойка з вишнею - чудова!”
“Багато разів купувала продуцію цього виробника. Справжній домашній смак. Дуже дякую за таку смакоту.”
“Суперове Сільпо! Рекомендую! Один з найкрасивіших продуктових магазинів в Києві. Дуже велика площа магазину, завжди чисто та все охайно розкладено. Можна придбати будь-який делікатес. Вибір продуктів дуже великий! Представлені товари для різних соціальних груп (від економ до преміум), Ціновий діапазон відповідний. Фрукти, овочі та зелень завжди свіжі. В фруктовому відділі є екзотичні фрукти з усього світу. Також можна придбати одразу готову фруктову нарізку та смузі. Є різні види смачних сирів та готових м’ясних виробів. Гарний вибір готових страв в кулінарії. Також в супермаркеті є кафе-їдальня, де можна швидко замовити готові страви української, італійської, азіатської, східної кухні. Є величезний вибір солодощів, та власна шоколадна крамничка. В супермаркеті працює багато касс для розрахунку. Роботу персоналу в торговому залі оцінюю на 4 з 5 балів, бо іноді важко знайти продавця з певного відділу.”
“Гарне місце у центрі Подолу, для того, щоб придбати свіжого м'яса, готову продукцію та перекусити смачною та зрозумілою їжею. А першу чергу, це гарний магазин, хоча місцева гостинність варта візиту і на суп!”
“Мені сподобалось.Керуюча найкраща. Вперше побачила що керуюча допомагає персоналу .”
“З викладки товарів можна зробити висновок, що заклад цей для людей з тугим гаманцем. Так що можна знайти продукти на свій смак. Є тут і кулінарія, і розлога викладка сирів. Креветки для місо-супу знайшлися швидко, а от дорогу до сиру тофу довелося питати у люб'язного працівника, який саме сканував товар на вітрині. На експрес-касі привітні дівчата оперативно розрахували. Швидко, приємно і результативно.”
“Клуб сподобався. Багато розвивашок для дітей. Актовий зал хороший компактний, тільки сидячих місць мало.”
“Дуже ввічливі власники. Шашлик просто дивовижний. Саме те місце де хочеться зупинитись в дорозі) коли проізжаємо у цьому напрямку з сім’єю - Завжди зупиняємось. Рекомендую!”
“Дуже задоволені, що вибрали саме цей заклад для святкування свого весілля. Просторний гарний зал, привітний персонал, дуже гарно задекоровані столи і смачні страви. Приємно було співпрацювати на всіх етапах підготовки. Все було чудово, дякуємо Вам , успіху всій Вашій команді.”
“Дуже чудове, затишне місце. Їжа смачна і доступна по ціні, приємний, ввічливий персонал. Готують швидко та смачно, завжди все свіже. Гарне оздоблення закладу квітами та деревами. Влітку на вулиці- гарна тераса. Але і в прохолодну пору-всередині дуже атмосферно! Дякуємо, відвідуємо вже не вперше і будемо далі до вас заходити! І ваша доставка теж на хорошому рівні☺️”
“Відвідали цей ресторан вперше і залишились у захваті! Атмосфера дуже затишна, персонал привітний та уважний. Страви ну дуже смачні! Завітавши до ресторану одразу пожалкували що попередньо не зарезервували , на терасі не було вільних столів і нам запропонували стіл в залі ресторану , в перспективі що все ж знайдеться стіл на терасі , в чому ми дуже сумнівались , ми з подругою замовили одразу , так як були дуже голодні ,а чоловіку запропонували стейкі при тому що офіціант приніс дуже багато різних на вибір і я не розуміла в чому різниця , але чоловік при такому виборі мабуть засумнівався один чи два стейка він одужає ,,, Замовивши , так як ми вже змирились з тим що на терасі нам не вдасться повечеряти , до нас підійшла адміністратор і запропонувала стіл на терасі який тількі що звільнився ! В цілому , це був неймовірний вечір , дякую друзям що рекомендували , та закладу за уважність та якість ! До зустрічі !”
“Гарний заклад зі смачною їжею. Обслуговування привітне і ненав'язливе. Ціни середні як для Києва. Можна смачно поїсти, є гаряче в меню, достатньо широкий асортимент бургерів, пива тощо. На двох поїли на 330 грн. Рекомендую!”
“Смачно, затишне місце. Для своїх!”