Огляд каталогу
- 774 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 774 результатів
Перегляньте м'ясні у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 774 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 506,047 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає м'ясні з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже смачно і швидко. Єдине, щоб хотілось, то презентувати якось цікавіше страви. Декорувати трохи тарілку, наприклад, бальзамічним соусом. Правильна подача напоїв приємно здивувала та вразила. Дякую.”
“Чудовий паб. Багато місця, трансляція спортивних подій, швидке та якісне обслуговування, помірні ціни. Замовляли бургери з телятиною - дуже смачні. Також дуже сподобався дегустаційний пивний сет - 6 сортів пива по 100мл подаються на підставці, де кожне пиво підписане. Смакуєш, вибираєш, яке сподобалось найбільше - і замовляєш.”
“Замовляли перший раз, дуже приємна адміністратор, швидка доставка, і дуже смачні бургери та картопля, все було чітко, серветок достатньо, запаковано добре. Максимально задоволена замовленням, будемо замовляти ще. Рекомендую”
“Дуже приємний грузинський ресторан Lari. Все подали свіже та смачне. Досить приємні ціни.”
“Raki-Club усе на найвищому рівні! Страви приїхали гарячими, красиво упаковані та дуже смачні. Раки — просто неймовірні, свіже приготування відчувається одразу. Рекомендую всім, хто цінує якість і смак навіть вдома!”
“Великий та просторний супермаркет, є дешеві та дорогі товари, в цілому - ціни не кусаються. За весь час не знайшов ні однієї простроченої молочки чи торта. Адекватний персонал. Супермаркет знаходиться в доступнгму місці. Рекомендую.”
“Чудовий магазин, всередині своя ж кафешка (ціни демократичні), дуже просторий торговий зал з гарним вибором, величезна парковка, туалет, жодних сходів (дуже зручно людям з інвалідністю), навіть є відділення нової пошти.”
“Ви не втратите кулінарні здібності вашої мами - навіть будучи іноземцем в Україні! Це просто дім далеко від дому для африканців і тих, хто їх любить.”
“Пропоную неодмінно затриматися у відділі кулінарії. Тут Вам запакують багато смачних готових виробів, якими можна смакувати вдома. Багато оригінальної випічки з національними аспектами. Звичайно, є своя пекарня. Цей NOVUS переважно орієнтовано на змоторизованих покупців - після каси бракує місце, де покупки можна розкласти по торбах. А на візочках легко довезти просто під власний багажник. Доріжки для пішоходів відділено від проїжджої частини паркінгу, добре освітлено темної пори та своєчасно звільняються від порожніх візочків.”
“Супермаркет в якому можна придбати майже все що треба . Великий асортимент імпортної продукції та власного виробництва . Великий асортимент власної випічки , копченостей та кулінарії . Також е власна вбиральня для покупців . Великий вибір побутових товарів . Хоч е товари за доступними цінами , загалом магазин не досить дешевий , за те продукція завжди свіжа та якісна .”
“Те що il Molino, це смачна піцца, я знаю давно, бо постійно замовляю доставку. Але сам ресторан перевершив сподівання: стильний інтер'єр без пафосу, дружній персонал і звісно - дуже смачна піцца. Окрема подяка за проведений майстер-клас із виготовлення піци для діточок! Дитяча піца здалася навіть смачнішою за "дорослу" :-)”
“Все дуже смачно, привітний персонал, в меню є з чого обрати, піца топчик і багато акцій. Не сподобалось що офіціант не попередила про вартість. Лимонад маракуя коштує 70 грн, а такий самий Лимонад зі смаком мохіто (б/а) коштує 219, це ж нічого собі різниця. Бажано таке проговорювати...”
“Замовив в неділю о 10ій ранку великий набір. Доставили об 11:10. Був приємно вражений. Дуже смачно, не часто так трапляється. Якісні порції, все красиво заплановано, серветки, палички, соус, все було. Реально молодці. Рекомендую та бажаю бізнесу процвітання та тільки покращення.”
“Це абсолютно неймовірне місце! Я, просто не можу натішитися, що відкрила для себе такий затишний і гостинний заклад. З першого кроку всередину мене оточила атмосфера тепла і комфорту, немов я потрапила у гості до бабусі. Меню вразило своєю різноманітністю: тут є буквально все ─ від класичних українських страв до сміливих експериментів на смак. І, звичайно ж, смакота! Страви готують із явною любов'ю та увагою до деталей. Неважливо, обираєш ти щось зі звичайного чи наважуєшся на кулінарну пригоду, кожна страва ─ справжнє відкриття. І, звісно, величезне спасибі персоналу ─ доброзичливі та чуйні люди, які роблять усе можливе, щоб ти відчув себе як вдома. З упевненістю можу сказати, що цей ресторан став для мене справжнім місцем, куди хочеться повертатися знову і знову. Якщо ти шукаєш ідеальне поєднання смачної їжі, атмосфери тепла та привітності, то Корчма»Тарас Бульба» ─ саме те місце, яке тобі потрібне!"”
“Чудовий паб, дуже смачна їжа! Нормальний вибір пива як алкогольного так і б/а. Класний персонал, суперовий інтер'єр.”
“Заклад мені сподобався, дуже затишний і приємний. Велика територія, можна обрати столик на закритій терасі або в основному залі. Також є ігрова кімната для дітей, і це неймовірно круто. Меню доволі велике, гарний вибір страв і напоїв. Ось тільки десертів мало, морозиво, пару тортів і сирники. Обслуговування швидке і стримане, нічого лишнього і навʼязливого. Їжа була смачною, всі інгредієнти свіжі. Єдине в салаті Цезар було забагато сухарів, але то вже особисті вподобання. Ціни вище середнього.”
“Неймовірно смачна кухня. Кожна страва - прямо в серце. Заклад великий, тому в кожного є свій простір і затишок. Дуже зручно і затишно.”
“Були тут перший раз, все дуже сподобалось. Замовлення приносили доволі швидко, хоть і були в суботу в "час пік")”
“Спробували холодний томатний суп із копченою скумбрією - це було оригінально та дуже смачно. Також брали одеський форшмак і деруни з грибним соусом, ці страви теж сподобалися. Інтерʼєр у закладі в стилі одеського дворика, особливо білизна на мотузках виглядає колоритно й атмосферно. Загалом, тут смачна їжа, приємна атмосфера, нормальне обслуговування і дуже демократичні ціни, тож рекомендую це місце до відвідування”
“чемний офіціант, можно з собакою. помірні ціни і дуже смачно.”
“Зайшов у цю кондитерську ресторан зовсім випадково. Знаходиться в елітному районі і сама по собі просто мусить бути елітною. Інтер'єр сподобався, замовив каву та круасан із чорницею, все дуже смачно. Ввічливий персонал та ідеальна чистота. Паркування мало, ресторан непоганий, можу рекомендувати.”
“Робив попереднє замовлення на мариновані крила та стейк. Мʼясо дуже смачне, персонал привітний. Також дуже смачний плов і хачапурі з сиром”
“Українські страви швидко і не дорого. Вже не знаю як багато років ця «Пузата хата» тут, а якість не псується. Дякую за чудове місце і смачні страви. До речі, вайфай літає (11 ранку).”
“Завжди є місце, щоб сісти, смачна їжа, кухарі дуже привітні і милі. Завжди пропонують хлібчик до борщу, відчуття, ніби приїздиш до бабусі. Вид з вікна на метро і проспект. Окремо можна замовити каву і десерти, сидіння зручні.”
“Сьогодні зранку мали дуже приємний візит, все супер смачне і свіже, а найбільше порадували доброзичливі працівниці на роздачі і жінка, яка прибирала посуд. Дякую їм )”
“Смачно, затишно і головне, там працює кухня до пізньої пори (до 23:00).”
“Дуже смачне хачапурі по аджарськи і кава. Дуже приємний персонал, уважний і привітний. Прийду знов, коли буду тут. Рекомендую”
“Дуже подобається кухня та обслуговування. Вже не раз були в цьому закладі. Особливість закладу наявність сніданку на двох ( надзвичайно великий та смачний)”
“Сподобалась їжа - куштували мʼясо, у мене і у друга було все дуже смачно; чудова атмосфера, все продумано, дрібниці, свіжі квіти і у вбиральні косметика Ann Semonin. Освітлення приємне, що для мене важливо Ц закладах, коли не відчуваєш себе, як у гастрономі. Обовʼязково повернусь за пастою.”