Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте манго у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 633,799 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає манго з таких міст як Київ, Бровари, Біла Церква, Буча, Вишгород та інших міст.
“Відмінне недороге затишне місце. Можна посидіти з друзями, компанією або просто зайти поїсти (є бізнес-ланчі та повноцінне меню кухні). Можна замовити бенкет. Ціни та якість більш ніж адекватні. Приємно покурити на вулиці з філіжанкою кави і подихати повітрям т.к. від дороги відокремлює шикарний густий сквер. Є мангал та літній майданчик.”
“Класний інтер'єр, 2 поверхи, є банкетний зал, якісний ремонт, поряд є невеличка парковка для авто. Були на сніданку, тож за всю кухню не скажу, просто по-домашньому смачно, але омлет з беконом, як на мене, був пересолений. Обслуговування приємне, але нас не питали чи сподобались страви. Брали одну каву на рослинному молоці, в чек порахували 4 порції цього молока (4 рази по 50 грам) в сумі така кава вийшла 160 грн, навіть на правому березі немає таких цін на каву, надіюсь це просто помилка при розрахунку, на що було вказано офіціантці, але без результату. Обовʼязково прийдемо наступного разу скуштувати інші страви.”
“Бомбезна шавуха! Брав сирну з трюфельним соусом і "таємну" з телятиною. Обидві були дуже смачні. Ціна десь в 1.5 рази вища, ніж в стандартних "донер кебабах", але і якість однозначно вища. Рекомендовано всім, хто шукає щось цікавіше ніж "курка з майонезом".”
“Найсмачніша піцца 4 сири, якщо по простому ) Захоплює, що в Києві можуть бути такі доступні ціни, і при цьому якість та смак страв - на високому рівні. До кухні зауважень не маю ! Трішки гіркувата кава на мій смак , але то на мій смак . Офіціанти уважні та гарно знають меню. Порції великі ! Дуже раджу прям піцу 4 сири, але великого розміру , вона ТОП ! Дякую, за сервіс ❤️”
“Була в цьому закладі неодноразово. Все дуже смачно та з приємними цінами... Інтер'єр затишний) Обслуговувала найчастіше офіціант Альона (приємна та позитивна дівчина), останній раз запропонувала смачний дисерт (він був свіжайший)...”
“Все дуже смачно: прекрасний шашлик (м'який, соковитий), добре збалансований соус, смачні лаваші, скумбрія на грилі. І дуже сподобався сервіс: своєчасно і ввічливо. Респект МАНГАЛЬЩИК Владиславу і керівництву закладу!”
“Чудове місце для відпочинку. Відпочивали з друзями на день Конституції. ВІдпочинок всім дуже сподобався. Чудова простора вілла, гарний ресторан на воді, дуже сподовався пляж..для дітей саме те, хороша кухня. У нас ніяких проблем з персоналом не було, все на рівні. Рекомендую)”
“Смачно, замовляли шашлик та інше, все сподобалось. Можна і потрібно приносити з собою алкогольні напої. Є можливість розрахуватися через термінал на барі. Достатня парковка якщо на авто. Все сподобалось, раджу до відвідування!”
“Ми часті гості цього закладу, особливо літньої тераси, нічого надприродного, але затишно. У меню не дуже багато позицій, але те, що куштували переважно смачне, особливо можна відзначити солянку, без перебільшення найкраща в районі) про піцу такого сказати не можу, але в цілому прийнятно, особливо враховуючи ціни, сервіс теж на рівні. Один з найкращих закладів на районі, рекомендую”
“Замовляли банкет. Все дуже сподобалось. Не дивлячись на відключення світла, все дуже смачно і добре організовано. Всі гості задоволені. Ми теж. Дякуємо”
“Добридень! Хочу поділитись відгуком щодо закладу. Він працює менше місяця, з новими власниками, які дійсно горять своєю справоб! На жаль, ми не з найприємнішої пригоди збирались, але хочу відмітити людяність та професіоналізм працівників та власників закладу. Нам допомогли прорахувати меню , підказали як краще оформити стіл та вписатись у бюджет. Страви - шикарні. Порції були великими, столи накриті охайно, витримано, багато уваги від персоналу, в усьому допомагали. Особливо раджу скумбрію на мангалі, салат з баклажанів та картоплю по-селянськи. Ми замовляли безліч позицій - жодна не розчарувала. Ціни дуже лояльні. + є паркінг + смачна кава Однозначно раджу та повернемось з родиною ще!”
“Ресторан з трошки застарілим інтерʼєром, але зала велика і простора. Їжа дуже смачна, усе що ми замовили було дууууже смачно, не усі позиції меню є, але вибрати є з чого. Обслуговування теж дуже добре і на високому рівні, Юлія знає меню і може порадити що обрати. Велике дякую за смачний обід.”
“Чудове обслуговування, дуже смачно! Рекомендую імбирний чай і бармена Ігора :)”
“їЖА ТА ВЕЧІРКИ, ПРОСТО БОМБЕЗНІ!”
“Смачний шашлик з телятини. Ідеальне місце для корпоративу. Вітерець продуває навіть в жару, захист від сонця, вид на залив”
“Хоча заклад і має невеликий "прохідний" до іншого закладу зал, проте він охайний і затишний. Кухня смачна і ціни демократичні”
“Дуже затишне місце, відпочивали з компанією неодноразово. Смачна кухня, ввічливі офіціанти, гарна територія, є окремі будиночки, де можна весело сидіти і нікому не заважати :) Всім раджу! Баклажани з горіховою пастою - моя окрема любов ❤️ Якщо шукаєте ресторан зі справжньою грузинською кухнею, то цей кращий з усіх, які я відвідувала. Рекомендую.”
“Добрий день. Сьогодні відвідали Ваш ресторан. Все,що замовили було дуже смачно. Дякуємо Оксані , дівчинці,яка обслуговувала наш столик. Дякуємо кухарям за смачну їжу. Єдине,не вистачило в другому залі колонок,щоб було чутно Вашу чарівну музику)))”
“Дуже гарне місце. Приємна атмосфера. Смачна картопля, такої ніде не знайти з будь-якими начинками. Рекомендую.”
“Гарне місце, все було круто, для корпоративу дуже правильний вибір!”
“сподобалось тому что там очень вкусно”
“Швидко, недорого і смачно можна перекусити. І головне-без черг”
“Центр комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю проводив в 2024 році закупівлю металевих шаф - щиро вдячні за гарну якість та обслуговування, маємо жіночий колектив тому дуже важливим була доставка та встановлення шаф безпосередньо в кабінетах - все було зроблено згідно затвердженого графіку дуже ввічливими співробітниками. Дякуємо.”
“Величезний вибір, повага до сортування сміття, каси самообслуговування та великий простір. Є навіть лавка, де можна перепочити та упакувати покупки.”
“Просто розкішний вигляд на правий берег”
“Дуже приємний та ввічливий консультант. Якість обслуговування 5+”
“Можна смачно поїсти.Ціна приємлима.”
“Шикарний атмосферний заклад! Святкували в нім весілля і я залюбки зазначу, що сервіс тут на найвищому рівні, а страви - смачні та різноманітні. Пані адміністратор, кухарі та увесь персонал закладу - абсолютні молодці та фахівці своєї справи! Залюбки рекомендую ресторан "Фігаро" для урочистих заходів!”