Огляд каталогу
- 708 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 708 результатів
Перегляньте манго у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 708 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 633,799 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає манго з таких міст як Київ, Бровари, Біла Церква, Буча, Вишгород та інших міст.
“Купував шашлик,ціна адекватна,смачно”
“Чудове місце в парку "Олександрія", де ви зможете спокійно провести час та скуштувати смачні страви. Страви були приготовані та подані душе швидко. Все було дуже смачно. Дуже раджу сирники! Я фанат цього блюда і вони в них дійсно неперевершені!”
“Не погано, тиха спокійна обстановка, можна не дорого покурити кальян випити пива чи чогось міцнішого. Є оплата приват24. Для любітілєй подиміть рекомендую)”
“Чарівне місце: для таємних романтичний побачень. Чемні в обслуговуванні, смачна кухня”
“Чудове місце для проведення свят. Дуже смачні страви, в залі працює кондиціонер, що в літній період саме те. Привітний персонал.”
“Відпочивали 24.07.2025 дуже все сподобалось! Красива доглянута територія, басейн це взагалі супер, по меню є що вибрати смачно готують. Привітний персонал, рекомендую!”
“Хороше місце для святкування дня”
“Були тут на корпоративі. Це щось.. офіціанти -бубочки. Адміністратор Олена -вічлива, будь-яке питання вирішується за лічені хвилини. Територія чиста, таун-хауси чисті. Приємно знаходитись. Квести проходили весело. Радимо поїхати, все на вищому рівні.”
“Відмінна сауна, як на мене на всі 5+ відпочиваємо компанією щотижня”
“Відвідали ресторан вперше і залишилися у захваті! Дуже затишна атмосфера, уважний персонал та швидке обслуговування. Страви неймовірно смачні — усе свіже, подача красива, порції щедрі. Особливо сподобалися страви на мангалі— справжній витвір кулінарного мистецтва! Обов’язково повернемося ще раз і радимо всім друзям. Дякуємо за чудовий вечір!”
“Гарне місце для відпочинку де можна смачно поїсти і випити як з компанією так і вдвох з коханою людиною)”
“Вечеря була смачною все сподобалось”
“Випадково потрапив до цього закладу на дитяче свято. Дуже сподобалось розмежування залів з доброю звукоізоляцією між собою. Смачна східна кухня (особливо м'ясо) та досвічені офіціанти. Зали кондіціонуються. Є жива музика. Для курців - окрема зона на вулиці, тому в приміщенні немає табачного запаху. Поруч зручна транспортна розв'язка, є паркувальний майданчик.”
“Гарний комплекс для обіду, відпочинку, свята, бенкету.”
“Сьогодні обідала в ресторані «Підкова», чудове місце де можна смачно поїсти і відпочити на свіжому повітрі. Як завжди дуже смачно і кайфово посидіти відпочити! Рекомендую!!!! Більше десяти років насолоджуйся атмосферою цього закладу!!”
“Прогулючись парком, натрапила на цей дивовижно-теплий заклад. Замовили шашличок, теплий салатик з телячим язиком (це щось неймовірне:)), жульєнчик. Дуже приємний персонал, уважні, дбайливі. Кухня 100 із 100. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ :)”
“Кухня супер, раніше можна типа самому смажити та робити асорті, а зараз....”
“Смачно та швидко,по домашньому затишно...замовляли зал для святкування,сподобалось обслуговування та демократичність цін.”
“Сьогодні був приємно здивований.Вперше завітав у заклад Піца Хата.Дуже атмосферно по сімейному.Місце взагалі бомба і транспорт поряд і парк для прогулянок.Заклад характеризується як я розумію на піці.Ну не замовляв бо як помітив піца величезна сам би не подужав.Тому іншим разом з друзями.Зупинився на суші меню.Суші люблю і розуміюся у них.Швидко приготувували і приємний персонал.Ролом задоволений ,гарно підібрані комбіновані ідігрієнти.Кожен виділяється по своєму але ідельно доповнюй один одного.Дуже приємні враження рекомендую усім )))))!!!!!”
“Спочатку я був трохи скептичний, бо чув різні відгуки, але Кінза мене приємно здивувала. Їжа була неймовірно смачною, а обслуговування – на висоті. Тепер це один з моїх улюблених ресторанів у Києві!”
“Пристойний заклад, затишна атмосфера. Кухня смачна, шашлик супер відмінний. Рекомендую.”
“Дуже смачна кухня, гарне обслуговування супер музикант !!!!”
“Дуже дякуємо за смачну кухню, чудову атмосферу та мега крутого професійного офіціанта Віталія. Наше маленьке свято пошло на «Ура». Загалом дуже приємно, що персонал даного закладу знає свою справу та націлений на створення гарного настрою для своїх гостей!”
“10 вересня 2025року зустрічалися з подругами в «Хаті рибака» Чудова тераса на воді, смачна кухня - все пройшло прекрасно! Хочу відмітити гарний сервіс закладу, надзвичайно смачну їжу і неймовірно затишну атмосферу. Ти ніби відриваєшся від міського руху і метушні і поринаєш в місце яке наповнене спокоєм а вода заспокоює і надає сил. Вдячні офіціантці Нахшун - за її посмішку, приємне та професійне обслуговування , поради при замовленні та вміння створити чудову атмосферу Нахшун! Супер! Дякуємо за приємний вечір! Дякуємо за атмосферу та затишок! Саме завдяки Вам проста вечеря перетворилася на свято! Обов’язково прийдемо в це чудове місце”
“Круте місце,рядом дитяча залізнична дорога.”
“Заклад дуже затишний,багато місця,вільних столиків. Можна забронювати стіл по телефону,або просто прийти і вас з радістю зустрінуть офіціанти. Привітливий персонал. Перший поверх зал чистий світлий, відкрита кухня, дуже класно, в тематиці Одеси. Вбиральня чиста. Замовлення прийняли швидко, і швидко принесли. Все дуже смачно і ситно. Якщо у вас день народження то вам зроблять знижку на кухню 20%,це дуже круто(але за умови наявності докумету). Фаршмак дуже смачний,міді неперевершні, а тунець у салаті ніжний що тає у роті.”
“Відпочивали з друзями, дуже смачна кухня, оджахурі та чашушулі найсмачніше ніде не куштували. Аджарський хачапурі був у формі сердечка. Були приємно вражені . Дякуємо за святкову атмосферу. Обовязково завітаємо ще.”