Огляд каталогу
- 2,534 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 2534 результатів
Перегляньте маркету у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,534 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 1,464,424 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає маркету з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Агротехбізнес як завжди порадував недорогими цінами і ввічливими співробітниками, що готові допомогти Вам з покупками навіть у нічний час.”
“Подобається цей магазин. Близько, парковка є, асортимент гарний. Трохи почекав у черзі (переді мною було 2 покупці). А так все супер. Єдине що не подобається-прибрали дитячі книжки (Там зараз лише 2 чи 3 варіанти для малюків до 3 років). В твердій обкладинці лише 2 види книжок для тих хто в вивчає англійську мову. А моєму малюку ще українську треба вивчити)))”
“Чисто, зручно, працює багато кас. Приємно вражає в порівнянні з багатьма київськими магазинами цієї ж мережі.”
“Гарний магазин. Компактний. Чистий.”
“Цінний даний магазинчик тим, що це не маленька копія великих супермаркетів, як Сільпо, Фуршет, тощо, а магазинчик зі своїм оригінальним асортиментом. В ньому можна купити те, чого не знайдеш в великих супермаркетах, як не дивно.”
“Все нове чисто затишно привітні продавці”
“Замовляв шашлик Ошийок Було дуже смачно, хлопці молодці приготували швидко А соус – це просто казка І ціна прийнятна! Рекомендую!)))”
“Дуже ввічливі і приємні продавчині.”
“Приемні люди,класне обслуговувавання.супер.”
“Сьогодні помітив порожні прилавки, не хіба закривають, такий зручний магазин?”
“Гарний магазин там майже все є що потрібно для звичяйних людей, Добре що є завжди свіжі багети які можна підігріти в мікрохвильовці в зоні для покупців та зарядити смартфон, а також там смачна кава.”
“В принципі, непоганий вибір продуктів, власна кулінарія, здається, є дисконтна програма для пенсіонерів. Із додаткових "опцій" в наявності кав'ярня, платіжні термінали оплати послуг, приватівський банкомат та продаж на розлив якісної питної води.”
“Не дивлячись на відключення працює, + можна замовити піцу, досить зручно”
“Улюблене місце в обідню годину. Вже більше як пів року ходимо обідати у Пчілку на другий поверх. Затишна атмосфера, столики, м'які диванчики. Всі страви дуже смачні, вибір великий, різноманітний, приготовано по домашньому і ціни порівняно не високі. Декілька видів перших страв, салатів, гарніри, овочі, м'ясні страви дуже смачні. Повара професіонали своєї справи на всі 100%. Дуже приємна і привітлива на роздачі Ірина, всім приділить увагу, якщо вона є то гарний настрій гарантований Вам на весь день! З іншим персоналом біда. А кондитерські вироби власного виробництва....мммм...окрема історія, теж приготовані з любов'ю. На першому поверсі розміщено супермаркет, вибір широкий, каси самообслуговування, є все що потрібно. Одна проблема це мухи в літній період, адміністрації потрібно щось з цим робити, чіпляти додатково чи липкі стрічки чи інше. Рекомендую всім завітати до Пчілки, там можна смачно пообідати за невеликі кошти.”
“Новий великий магазин мережі 'Бджілка' з власною пекарнею на кінцевій зупинці трамваїв на 14 лінії, які їдуть з Оболоні та Подолу. Єдиний великий супермаркет Пущі Водиці. Дуже доречний та актуальний в зоні відпочинку та оздоровлення”
“Хороший магазин та товарів достатньо... від цигарок до туалетного паперу, є все необхідне. Якщо хтось пише, що маленький вибір, так і магазин названий "міні". Кому мало тупайте в "АТБ". Продавці цілком толерантні та з почуттям гумору:)”
“Дуже гарна кафешка, атмосферна та затишна. До сервісу ніяких претензій немає. Щодо їжі, дівчатам певно треба зауважити, що м'ясні рамени ДУЖЕ жирні, думає краще брати овочевий та, хто їсть м'ясо, то ще м'ясо окремо. Також зауважте, що ціна супа йде без м'яса. Імбірний чай напрочуд смачний. Певно, що краще йти у будній день, бо деяких блюд з меню не було.”
“Щиро дякуємо персоналу маркету за знайдені та збережені паспорт та гроші! Це надихає на життя та Любов! Удачі та процвітання! Переможемо!”
“Хороший маркет із цілодобовим обслуговуванням та комфортним розміщенням товарів.”
“После школы удобно зайти за пивом”
“в АТБ на Ольжича 2/33, м. Київ, працює чудовий продавець - касир, Анна Герасимова, людина -професіонал своєї справи, поважає покупців, завжди з гарним настроєм , що в наш час дуже важко! Допоможе, порадить, завжди у неї черга на касу йде швидко. Дякуємо АТБ за такого співробітника!”
“Відмінний персонал! Кращу атмосферу в даному магазині створюють люди. Сам магазин чистий, затишний і всі продукти свіжі. Побільше б таких магазинчиків;)”
“Дуже класниий магазин люблю там скуплятися”
“Вражений асортиментом магазину та професійною роботою персоналу. Чисто, охайно. До нових зустрічей.”
“Дуже хороший супермаркет. Адекватна цінова політика. Діють знижки.”